Oczywiście chyba nikogo nie zdziwi, że skoro po dwóch tyg codziennego rannego wstawania, bo praca i szkoła...w końcu mam mieć 3 !! dni wolnego to ma padać deszcz .......
Nic mi na ten temat nie wiadomo, bo się tym nie interesuje. Kiedy, co i jak? :p
Mi to nie grozi :D
My już jesteśmy rodziną :D Przeciez ja jestem córka, każdy na mieście Ci to powie :P