[quote name='perdusia1']Powiem ci Agnieszko, że to nie zawsze jest takie proste..............my ludzie możemy się bardzo starać.........:razz:[/QUOTE]
aj perdusiu no wiem wiem, ale fakt ze husky to uciekinier nie tłumaczy każdgo przypadku :) chyba się zgodzimy? :)