ja zapraszam na kolejny bazarek Faruskowy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194833-Bransoletki-klipsy-i-inne-dla-Fary%21Zajrzyj-koniecznie%21-do-07.11.2010r"]http://www.dogomania.pl/threads/194833-Bransoletki-klipsy-i-inne-dla-Fary!Zajrzyj-koniecznie!-do-07.11.2010r[/URL].
przepraszam ze znowu wpadam tylko na chwile ale między bazarkami, produkcją anielską, pracą i obowiązkami domowymi no ledwo wyrabiam :D duchem jestem z Wami :evil_lol:
Stefuś i Kituś dzielnie pomagają :)
[IMG]http://www.sports.smelcom.net/a/k35.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.sports.smelcom.net/a/kk.jpg[/IMG]
mamanabank przepraszam, że z daleka pomachała ale zaspałam do pracy stąd mój pośpiech :D