uff okres mojej nieobecności silnej na watkach zbliża się ku końcowi, od poniedziałku zaczynam bazarki dla Bojusi i Florci bo widzę że są w potrzebie, wrzucę parę rzeczy na allegro również, informuję iz mam 45zł do kasy Bojki ze sprzedaży 3 kalendarzy i jeszcze mi zostały dwa ale sprzedam je w Łodzi we czwartek :)