-
Posts
3805 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RenW
-
[quote name='Wunia']ślinka mi pociekła ...[/QUOTE] I Wuni trza śliniaczek.:diabloti: Dzisiaj na śniadanie też była Twoja sałata..:roll: to znaczy nie Twoja, tylko pod Twoim wezwaniem.:evil_lol::p
-
[quote name='Wunia']Taką mam nadzieję, że TZ się wywiąże ;)[/QUOTE] Tylko by spróbował nie..:obrazic::obrazic::mad:
-
[quote name='Wunia']Już ten diabeł tam poleciał ... pa, pa moje Chanel :([/QUOTE] Jeszcze nigdzie nie poleciałam... :eviltong:A Chanel mam zaklepane i obiecane.:evil_lol:
-
[quote name='furciaczek']Peeerfumy Peeerfumy na corsiaki, sprzeeedaje!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182753-Gucci-Chanel-Escada-PERFUMY-itp-na-Corsiaki-do-07-04-2010?p=14383561#post14383561[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] A gdzie, a gdzie!! :crazyeye::crazyeye::diabloti:
-
[quote name='belka123']obecnie robie [B]studia doktoranckie z ekonomii[/B] na SGH, i w ramach serii ekonomii matematycznej dla mojego kolegium teraz mam procesy stochastyczne[/QUOTE] O żesz Ciotka!!:crazyeye: Ja o matematyce nie mam pojęcia i nawet liczyć nie umiem..Wunia coś wie na ten temat..:oops:;) Jesli chodzi o liczenie, to z matematyki znam tylko jeden wzór i jedno zagadnienie: umiesz liczyć, to licz na siebie. Prawda, że fajny i uniwersalny ?:eviltong::evil_lol::evil_lol:
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
RenW replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem Szarotko...:D przybywam nieśmiało.:niedowia: Rozejrzę się, bo widzę, że niektóre persony mi nieznane.:roll::razz: -
[quote name='belka123']a mnie chcieli bic? bo ja tez ostatnio rzadko, a poniewaz u Gapcia sa dni tematyczne do rozmowy to ja [B]oglszam dzien matematyczny[/B] jak co drugi wtorek mam jutro kolokwium z procesow stochastycznych a dokladniej matematyka aktuarialna i model ryzyka lacznego, czy ktos moze chce podebatowac, bo mam duuuuuuuzo pytan[/QUOTE] O nie, nie :angryy:..Dziękuję, dzisiaj już mnie nie zobaczycie.:eviltong::evil_lol:
-
[quote name='Ra_dunia'][B]Agada[/B] - ja Ciebie nie chcę martwić, ale Ciebie też chcieli bić ;) za nieobecność... ;)[/QUOTE] Nikt tu nikogo nie chciał bić :mad:, nie zniknęłyście bez powodu, macie usprawiedliwione.:p:evil_lol:
-
[quote name='Wunia']Szczyl w środę jedzie do DS :D:D:D Jaki biedny ... szczęśliwy :D[/QUOTE] Jak jedzie do domu.. to tak.:D:D Wunia bezdzietna zostanie.:eviltong::D:D
-
[quote name='Wunia']no tak, no tak :D Ja od rana [B]ze szczylem wojowałam[/B] :D[/QUOTE] Biedny szczyl.:-D:-D:-D
-
[quote name='Ra_dunia']Bry :) AAAA!!!! MAM 53 strony do nadrobienia!!! AAAAA!!!! Ale tytuł nie zmieniony, znaczy się Gapcio jeszcze nie w DS ;)[/QUOTE] O, przybyła Ra_dunia !:lol: I tyle zaległości ma..:shake::-o
-
[quote name='RenW']A ja druga..:loveu:Reszta śpi.:roll::crazyeye:[/QUOTE] Egzequo z Wunią.:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='furciaczek']O jestem pierwsza:loveu: Na ka(Wunie) wpadlam przed sterylka swoich kociatych....stresssa mam wiec bede upierdliwa do wieczora:lol:[/QUOTE] A ja druga..:loveu:Reszta śpi.:roll::crazyeye:
-
[quote name='Wunia']pa maluszku ... jutro się widzimy ...[/QUOTE] Noo.. decydujące starcie będzie.:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Wunia']no to uciekam śpiuchnać ... pa, pa ... Gapcia przekazuję nocnej zmianie ;)[/QUOTE] Jeszcze się nikt na nockę nie stawił..:shake:
-
[quote name='Wunia']Darujecie mi streszczenie? Będzie rano przed ka(Wunią) co? :modla:[/QUOTE] Darujem, darujem..:p Mykaj spać Ciotka..:sleeping:
-
[quote name='Wunia']martwisz się o mnie? :loveu::loveu::loveu::loveu: Czy o Viciego? :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] A cóż znaczy Vici bez swej Dobrodziejki..??:razz::diabloti:
-
[quote name='Wunia']eeeeeeeeeee, no chyba aż tak zdesperowani nie sa ;)[/QUOTE] Nie mnie to osądzać, ale lepiej mieć się na baczności..:roll:
-
[quote name='Wunia']wow :D i jest wiedza praktyczna :D:D:D:D:D to jednak ze szczylem TIR-y na gierkówcę będę łapać :D:D:D:D Będzie najtaniej :D[/QUOTE] No nie wiem..:shake: A jak będą żądać wolnych datków w naturze..?:errrr::smhair2::evilbat:
-
[quote name='furciaczek']Swego czasu jezdzilam autostopem, moge podzielic sie doswiadczeniem:evil_lol:[/QUOTE] To dawaj Ciotka !!:diabloti: Na co biorą..?:cool3::evil_lol:
-
[quote name='Wunia']no to gdzie ja nauk zasięgnę :([/QUOTE] Stoją tam takie jedne, to podpytaj..:razz::evil_lol::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Wunia']no, czy masz wiedzę teoretyczną czy praktyczną ? :evil_lol:[/QUOTE] Oprócz wiedzy teoretycznej zawsze mam praktyczną, ale w tym względzie - NIE.:roll::lol::evil_lol:
-
[quote name='Wunia']no to ufff ... a skąd ta pewność? Próbowałaś już?[/QUOTE] Poza tym dysponuję własnym transportem i to z kierowcą !!:eviltong::lol::lol:
-
[quote name='RenW'][B]Słyszałam[/B], że kierowcy TIR-ów wszystko biorą, jak leci.:roll::evil_lol:[/QUOTE] A czy słyszałam = próbowałam ?:roll::diabloti:
-
[quote name='Wunia']no co? Trza sobie radzić ;) Chociaż nie wiem, czy kierowcy biorą tłustawą, kulawą z dzieckiem i to innej rasy niż ludziowa :D:D:D[/QUOTE] Słyszałam, że kierowcy TIR-ów wszystko biorą, jak leci.:roll::evil_lol: