-
Posts
3805 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RenW
-
[quote name='belka123']tematyka adekwatna do pory dnia, ale ja ide sie przywtac z podusia :)[/QUOTE] O tak! Jasieczek mile widziany.:p;)
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
RenW replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Szarotka']To jeszcze raz film obejrze :):)[/QUOTE] Filmik wyszedł super i Ciotki sympatyczne, rozgadane.:lol::lol: -
[quote name='Szarotka']Ha, ha lepiej nie pytaj :):)czysta pornografia sie tu wyprawia :):)[/QUOTE] No taak, grzeszni wszyscy byli:eek2:.. :ices_bla:grzeczni.
-
[quote name='Wunia']Wróciłam ;) Grzeczni wszyscy byli? Meldować poproszę :D[/QUOTE] O, Wunia wróciła ! :loveu: A widzisz do czego Ciotki namawiają mnie? :crazyeye::crazyeye: Do zwierzeń intymnych..:cool3: Chcą mieć rozmowy niekontrolowane.:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Szarotka']Jak tak to powinnas sie wstydzic:evil_lol::evil_lol::evil_lol::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] Hi hi ani myślę..:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
-
To może by jutro ogłosić dzień...:hmmmm:..."pełen wrażeń".:siara:...:PROXY5:....:smokin:
-
[quote name='Szarotka']No wlasnie, ale jakos sie nie rozwinal ........[/QUOTE] Bezwstydne Ciotki..:evil_lol: a jakie ciekawe.:diabloti::crazyeye: To samo robię z mężem co i Wy!:eviltong::diabloti:
-
[quote name='Szarotka']A co robicie ???:):)[/QUOTE] Ojej.. purytanką nie jestem i raczej bezpruderyjna :diabloti::diabloti:, ale.. wstydzę się...:oops:
-
[quote name='belka123']no ale nadal nie widze sygnaturki ;)[/QUOTE] Bo mężem zajętam...:diabloti::diabloti:
-
[quote name='belka123']Wunia nigdy nikogo nie bije ale znowu wyjdzie ze ja obgadujemy[/QUOTE] Eee tam, co to za obgadywanie, o Wuni mówi się tylko dobrze.:p:lol:
-
[B]Belcia[/B] mi tu instukcyję przesłała...:calus: Ło mateńko!:-o Ja musieć mieć sztab ludzi do pomocy!!:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='mmd']Bo se nie umiesz wstawić. Wunię nauczyłam to i Ciebie muszę, choroba...[/QUOTE] A nie prawda, naumiałam się, miałam przepis.:p Na poprzednim komputerze korzystałam z przeglądarki google, i działał, a teraz na laptopie i w google chrome nie działa..! :shake:A wiecie... ja uwsteczniona technicznie jest..:evil_lol::evil_lol::oops:
-
[quote name='Ellig']My wam wegiel , wy nam banana :evil_lol:[/QUOTE] Nie chcę takiego bana(na):evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Ellig']Kiedys poznalam Panienke z dogo, zaczelam pomagac jej psom na DT.Panienka byla bardzo roszczeniowa.Po jakims czasie zarzadala eksluzywnych misek dla swoich jak sie potem okazalo pupili, przygarnela tylko "mikropsy" rasowe. Na moja odpowiedz ,ze nie bo..........odpisala mi ,ze jak teraz jakis pies bedzie lezal i zdychal pod jej furtka , i wyl to ona nawet doopy nie ruszy....[/QUOTE] Pewnie jakaś pseudo miłośniczka zwierząt, cwaniaczka i naciągara, działająca pod płaszczykiem filantropii dla zwierząt.:angryy::shake:
-
[quote name='Ellig']Jaka wolnosc?:-o[/QUOTE] A co?! Nie można wyrażać własnych poglądów??:crazyeye: No to gdzie my są..?!:smhair2::-?:watpliwy:
-
[quote name='belka123']moj sukces wieczoru, to sygnaturka w koncu zadzialala Wuniu dziekuje za instrukcje, ale podzialala polowicznie, bardziej analiza kodu html mi pomogla, ale wazne ze dziala :)[/QUOTE] A moja sygnaturka nie działa...:shake::-(
-
[quote name='Ellig']Tak to prawda ale ja mialam na mysli "Bezradnosc" jako pojecie o bardzo szerokim znaczeniu, nie napisze wiecej bo mnie zbanuja...[/QUOTE] Co?! Za wolność słowa banują ??:crazyeye:
-
[quote name='belka123']hej, [B]głowa do góry[/B], całego świata nie zmienimy ale na pewno uda się zmienić świat dla niejednej żywej istoty, chciałoby się żeby świat lepiej wyglądał, sa pewne rzeczy - symptomy które dają trochę więcej nadziei - jak informowanie o problemie w mediach, jest też mnóstwo coraz gorszych i coraz bardziej niewyobrażalnych sytuacji, ale trzeba myśleć pozytywnie, a [B]dla mnie nagrodą jest usmiech moich miśków codziennie rano jak wychodzę z domu[/B]...[/QUOTE] Już się wyprostowałam i z nadzieją patrzę w przyszłość...:p:multi: Gdy kolorowe staną się szare dni.. Masz rację, trzeba czerpać przyjemność z drobiazgów - znaczących, skutecznych, pozwalających rozjaśnić te prozaiczne, szare dni..
-
[quote name='mmd']Smutno nam się tu robi.[/QUOTE] No smutnie...jakoś tak melancholijnie...:shake: No cóż, co jakiś czas człowieka szara rzeczywistość dopada i przytłacza.:shake:
-
[quote name='mmd']Ale dziećmi to przynajmniej państwo się zajmuje, jak umie. A psy i koty? Właśnie u suni sobie gadamy na podobny temat. Jak ktoś pobije małe dziecko to media przynajmniej ruszają, jakieś publiczne piętnowanie jest, mówi się o tym. A zwierzaki... Dla mnie pies to jak małe dziecko.[/QUOTE] Bezdomnością zwierząt też niby państwo się zajmuje...:shake: W mediach też coraz głośniej jest o bestialstwie wobec zwierząt... Dla Ciebie pies jest jak małe dziecko, dla mnie jest jak małe dziecko, bezbronne i całkowicie zależne od człowieka, a co dla niektórych jest jak worek treningowy...zresztą, jeśli chodzi o dzieci, to też coraz częściej dochodzi do aktów zbrodni i bestialstwa. Świat stanął do góry nogami....:shake::-(
-
[quote name='belka123']to nierealne, ale zdecydowanie popieram surowe kary za znecanie sie nad zwierzetami i egzekwowalnosc tych kar... moze to mous daloby do myslenia[/QUOTE] Eh, mamy chore prawo, poza tym niezawisłe organy państwowe powołane do rozstrzygania sporów opieszałe, nomen omen - niesprawiedliwe.:shake:
-
[quote name='mmd']Od jakiegoś czasu myślę, że powinny być kary i to dotkliwe za rozmnażanie psów. Koncesja jak na gorzałę, masz hodowlę, to rejestrujesz i masz szczeniaki, nie masz, a "trafiły" się pieski to kara. Byłoby mniej psów i towar nie tak łatwo dostepny.[/QUOTE] No i słusznie.. ale myślę, że sprawa jest i tak nie do uregulowania.:roll: Niektórym ludziom kolejne, niechciane dzieci rodzą się i nie mają nad tym żadnej kontroli, potem spychają obowiązek wychowania i utrzymania na państwo..:shake: a my chcemy porządkować zwierzęcy przychówek..Niedoczekanie..:shake:
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
RenW replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale super foteczki, i ten pycholek uśmiechnięty.:loveu: Cóż znaczy poczucie swobody i wolności..:lol: