[quote name='Ellig']Hej [B]Wuniu[/B]!Bedzie dobrze!Maluch odjechal?Za to znalazlas jemu domek, to wielka radosc!
Dziekuje za kawe, glowa mi peka okrutnie, buziak![/QUOTE]
A mnie głowizna bolała prawie przez dwa tygodnie, ciiii... od wczoraj przestała boleć.:multi::D
Stały pobyt malec będzie miał i swoje miejsce na ziemi, a to najważniejsze..:multi::multi: