Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. Na razie wklejam zdjęcie, a jutro w wolnej chwili cosik napiszę ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/cimg4806.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/8531/cimg4806.jpg[/IMG][/URL]
  2. Zapytałam tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Wwą-co-tydzień-przepadają!-aktualności-na-końcu-wątku/page169[/URL] Może ktoś doświadczony się odezwie. Ale jeśli Malutka boi się piesków, a w domku są już 2 psiaki i koty do tego, to nie wiem czy to dobry dla niej domek? :roll:
  3. Na wątku Przytuliska w Głownie Nika napisała: [quote name='nika28']Potrzebuję kogoś kto sprawdziłby domek dla Malutkiej :) [B]Warszawa, Mokotów (ul. Al. Niepodległości)[/B] (Malutka była chyba dzisiaj w Metrze, dzięki hop! :loveu:) Telefon dzwonił do chwila... Jeden z tych telefonów to ta właśnie Pani z Warszawy. Pani ma już jednego psiaka, mieszka w bloku, w rodzinie, w domu mamy są dwa przygarnięte psiaki i koty. Pani brzmiała bardzo sensownie, dlatego fajnie by było jakby ktoś w miarę szybko sprawdził ten domek... W przytulisku mamy takie przepełnienie, że nie możemy przyjmować nowych psów, siedzą na ulicy i czekają... :([/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184024-Przytulisko-dla-zwierząt-w-Głownie-szukamy-kogoś-do-WIZYTY-PA-WARSZAWA-MOKOTÓW-!/page79[/URL] Może ktoś mógłby pomóc?
  4. [quote name='bric-a-brac'] ktoś się jeszcze dorzuci? :cool3:[/QUOTE] Ależ oczywiście :) 20 pln ode mnie
  5. Oj Lorciu, Lorciu ;)
  6. [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Oj tak, zdjęcia mile widziane :)[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]I może warto uzupełnić pierwszą stronę - ile mamy deklaracji (chyba niezbyt wiele), a ile jeszcze potrzeba.[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jak z transportem dziewczyn? [/FONT][/SIZE]
  7. Każdy z nas lubi wracać tam, gdzie mu było dobrze :) Ale Neska, mimo ogromnej miłości Andzike, musi znaleźć Swój Własny Domek... Będziemy go szukać tak długo, aż wreszcie znajdziemy :p
  8. Właśnie dostałam od niezarejestrowanej na Dogo psiolubnej koleżanki 30 pln dla Kubusia :) Dzięki Justynko!!! [SIZE=1]pieniążki przekaże Andzike, a ona już wpłaci gdzie trzeba [/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=2]Agitacja się opłaciła ;) Dostałam jeszcze 40 pln dla Kubusia![/SIZE] [SIZE=2]Dzięki Martuś!!![/SIZE]
  9. Tola, a masz może nowe zdjęcia? Rozumiem, że nie można ich na razie wyprowadzić z boksu?
  10. Uwielbiam takie głupawki :)
  11. Przywędrowałam tu od Perełki :) Śliczna Malunia. Porozsyłam po znajomych
  12. [quote name='Igam']Ponieważ Ania (ta co była w Michałowicach :) ) nie jest zalogowana na Dogo, pozwolę sobie napisać, że kupiła 6 kg karmy RC urinary dla kotów. Przesyłkę powinien dostarczyć kurier w ciągu najbiliższych dni. Dzięki Aniu!!![/QUOTE] Przepraszam, że cytuję samą siebie, ale czy doszła ta karma?
  13. Perełko - życzę Ci wszystkiego co najlepsze w Nowym Domku!!! :)
  14. [quote name='Tola']Wybieramy się w najblizszym czasie z zadrą do schronu - zrobimy zdjęcia i może dowiemy sie czegos więcej. [/QUOTE] np. kiedy można je wysterylizować :)
  15. [quote name='Anna Rapp']06-13 sierpnia wyjezdzamy na oboz z pieskami z Canis Sapiens pt. " Fabryka Talentów " ;) Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać.[/QUOTE] Rozumiem doskonale :) Miałam wielką przyjemność być tam, z malutką wówczas Belcią, w zeszłym roku i bardzo żałuję, że w tym roku inaczej potoczyły się plany. Miłych szkoleń, kąpieli i oglądania "spadających" gwiazd :)
  16. Odwiedzają po cichutku, bo nic ciekawego nie mają do napisania ;) Rozesłałam wątek paru osobom z poza Dogo, ale jak na razie cisza :(
  17. Pani Jolu, na wątku Pipi jest informacja od Jamora o Panu szukającym 2 małych piesków. Proszę zerknąć. Chyba się nie pogniewają, że skopiowałam :roll: [I]"500 240 236- jest to nr tel. do Pana zainteresowanego adopcją psa lub nawet dwóch psów. Gosc był u mnie, ogladał Pako o Astora, jednak ma byc pies mniejszy. Pasował mu wygladem i zachowaniem Tuptuś i podobnego psa by chciał, tylko aby był bezpieczny dla obcych. Gośc ma 12 h gospodarstwo w m. Obory k/konstancina,. ma dwa podhalany i chce jeszcze dwa małogabarytowe czujne i hałaśliwe psiaki. Nowoczesne gopodarstwo, ponad 200 krówek. systematyczne wycieczki z SGGW wiec psy nie moga ich poturbowac.[/I] [I]Facet ułożony, na poziomie, psy żle by nie miały. Wiec Cioteczki poszukajcie mu czegoś[/I] [URL="http://*********/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2"][COLOR=#4444ff][I]jamor[/I][/COLOR][/URL]" [URL]http://www.dogomania.pl/threads/133467-JEDNO-SERCE-NIE-DA-RADY-!-Serce-Pipi-i-podopieczni-w-potrzebie!!!-(Posty-inf.-1-6)/page228[/URL]
  18. [quote name='coronaaj']No wreszcie sie udalo, moj glos 111 Pipi prowadzi.[/QUOTE] zagłosowane :) 122 głosy - 51 %
  19. [quote name='EVA2406']Poza tym poszukuję osoby, która mogłaby w tym tygodniu wieczorem odebrać trochę rzeczy z okolicy Żelazna/ Ogrodowa.[/QUOTE] Nim przeczytałam propozycję Bric ;) sama chciałam to napisać :) EVA podaj mi na pw kontakt do tej osoby. Akurat dziś popołudniu powinnam być w okolicy to może odbiorę. A w sobotę do M1 w Markach muszę jechać, więc mogłabym Ci podrzucić.
  20. Ponieważ Ania (ta co była w Michałowicach :) ) nie jest zalogowana na Dogo, pozwolę sobie napisać, że kupiła 6 kg karmy RC urinary dla kotów. Przesyłkę powinien dostarczyć kurier w ciągu najbiliższych dni. Dzięki Aniu!!!
  21. [quote name='an-na'][B]Przydało by się jeszcze trochę deklaracji stałych[/B]. Bo mimo, że ta zebrana kwota będzie spora to jednak szybko może stopnieć. Kto jeszcze dołoży grosik?[/QUOTE] Pięknie prosimy :kiss_2:
  22. Witam, Pozwolę sobie tutaj pokazać zdjęcia pięknych hiszpanów i innych dowodniaków, które mieliśmy okazję spotkać na CACIB w Warszawie. Serdecznie pozdrawiamy :) [FONT=Times New Roman][URL="http://www.lagottoromagnolo.pl/galerie?album=8&gallery=43"][COLOR=#800080]http://www.lagottoromagnolo.pl/galerie?album=8&gallery=43[/COLOR][/URL][/FONT]
  23. A Czy Owieczka zgadza się przyjąć dziewczynki? Czy one są ciachniete?
  24. Tak, tak. Dziewczynki przecież czekają :) Ponieważ są 2 to moja deklaracja to 20 pln miesięcznie (po 10 na każdą)
×
×
  • Create New...