Jump to content
Dogomania

vega17

Members
  • Posts

    2569
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vega17

  1. [url]http://www.dogomania.pl/threads/146779-Hotel-u-Agnieszki/page14[/url] edward:)
  2. eh muszę poszukać tego wątku, jak coś to wrzucę
  3. hehe to ja dziękuję za znalezienie i zapewnienie mu dobrego domu aha i małe sprostowanie, zawoziłam go z chłopakiem:) (ja nie jeżdżąca):)jak coś to czekam na foteczki Edwarda
  4. nie wiem jak z pogodą, ale cóż będzie musiał przetrzymać, ma ocieplaną budę z zamkniętym wejściem, to będzie musiało mu wystarczyć, nie mamy dla niego DT
  5. hej , wyżełek i dwa psiaki już są w nowych domkach, strasznie się cieszę:) kolejny jedzie w niedziele
  6. hehe , my naprawde mamy małe auto:) zobaczymy, jutro wszystko się rozstrzygnie
  7. nie mam pojęcia czy jest grzeczny, na razie jest poturbowany więc pewnie nie wiele będzie miał do gadania, bardziej martwią nas te psy które będziemy wieźli, straszne wesołki z nich.widziaałam jak właścicielka go zabierała do lekarza,nic nie narzekał, wszedł do auta bez gadania, więc moż ię uda
  8. no nie wiem, będziemy wieźli dwa wesołki , jak nam się po aucie rozszaleją to nie wiem czy damy radę, specjalnie kupiliśmy siatkę, żeby nie przechodziły na przednie siedzenia.może upcha się go pod nogami z przodu, zobaczymy.
  9. wyżeł już chodzi, ma się lepiej , mam nadzieję że nam się jutro zmiesci na auta
  10. są też tam szczeniaki (na wątku o Busku są) to ona jest mniejsza od nich:) w sumie ważyć będzie do 5kg, nawet nie spodziewałam się że jest taka maluśka
  11. cudownie, dziś się jej przyglądałam, jaka ona fajniutka:) uszka jej stoją jak rysiowi hehe takie na czubeczkach ma kędziorki:) sterczące.
  12. więc jak , co z tym domem pod Częstochową???? kiedy będzie wiadomo czy może tam pójśc czy nie???bo trzeba coś zorganizować
  13. [quote name='drelka']A to dlaczego? Dlaczego one nie mogą miec szans, takich jak inni? Ja tez kiedyś nie widziałam, i ty tez. Dobrze, że wtedy nikt nie wpadł na pomysł, aby nas usypiac. A może zechcesz je trzymać, kiedy weterynarz, będzie je zabijał? Staramy się poprzez sterelizacje zapobiegac rozrodowi psów, ale nigdy poprzez selekcję. Po co je ludzie ratowali i nam przywieźli? Mogli zostawic i same by z siebie nie przezyly. Nikt by im igly w serce nie wbijał.[/QUOTE] I tu się zgadzam, usypianie nie jest wyjściem, trzeba pomyśleć jak je uratować, a nie jak się pozbyć, bo co za różnica ślepe czy stare, czy małe czy z jednym okiem?? ale ratujemy albo usypiamy, tu podpisuję się obiema rękami, trzeba je ratować a nie usypiać
  14. słuchajcie, nie znam tu wszsytkich, nie wiem kto za co jest odpowiedzialny, co do usypiania, nie sądze żeby to było możliwe, będziemy się starać szukać im domu, ja ogólnie jestem ostrożna i wolę zadać parę pytań więcej niż później nie spać po nocach. Jeżeli ten dom pod Częstochową jest pewny i dobry i obejmą wyżła opieką postaramy się go tam zawieść, jeśli do corsy uda się upchać 3 psy to weźmiemy, jeśli nie to bęzie musiał poczekać do niedzieli, wtedy zawozimy Bri.
  15. ahm rozumiem, właśnie się dowiedziałam że pis już chodzi, więc jest dobrze. a jaka jest szansa że szybko znajdzie dom??a jak ugrzęźnie tam na rok????jest to możliwe??
  16. [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2053/busko.png[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/323/busko1.png[/IMG] to nasz wyżełek . Siedmio-ośmio letni. Spokojny, łagodny. Przyjazny wobec świata, nie z każdym psem jest się w stanie zaprzyjaźnić. Szuka dobrego domy na resztę swoich dni. Możliwy dowóz.
  17. powiedz mi co wiesz o świętokrzyskim schronisku??? co z nim nie tak???
  18. a do kogo on by tam poszedł?????dobry dom??kto za to zapłaci??i jak długo będzie mógł tam zostać??
  19. hm patrzyłam na mape, w sumie moglibyśmy go zabrać ale będziemy wieźli dwa psy i to takie wesołki,hm muszę pomyśleć
  20. ooooo a skąd on się tam wziął ??? skąd miałaś zdjęcia????cudownie
  21. teraz to raczej niemożliwe bo on siedzi w budzie, bedziemy tam w środe bo zabieramy kolejne 2 psy do opola, mam jego zdjęcia ale nie w całej krasie. może to wystarczy??jak cos to postaram się zrobic parę zdjęć
  22. transport możemy zagwarantować my ale tylko tyle, właścicielka nie da kasy na pewno
×
×
  • Create New...