-
Posts
6567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Angel
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
tak danusiu podaje moje konto :) wysyłam PW do chetnych mozesz podać ; * -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Angel replied to Angel's topic in Już w nowym domu
jestem jestem- ale uciekam uczyc sie na angielski i fizyke :( hoooooooooooooooop ! -
niestety taka prawda :( schronisko nie podlegało pod TOZ a nawet kierownik środowiska pani z TOZ'u kazała zabrać wszystko co jest jej na terenie schroniska i poprostu odejść.. wszystkie budy o które TOZ sie postarało, dużo leczeń i szczepien i uratowanych zwierzaków zawdzieczami im.. my jako wolontariuszki walczyłysmy długo aby był wolontariat.. bo przez jakis czas bvył zakazany- nawet przyjechały media do nas- wypowiadałysmy sie.. ale co my moglismy do urzedasów ? oni zawsze sie uważaja za wszech mocnych, wszech-wiedzacych i wogóle ! Ale my sie nie poddalismy.. to wszystko było zakłamane, ale teraz musi byc tylko lepiej.. teraz słyszałam byly jakies rozmowy o zrobieniu takiego wybiegu dla staruszków-zeby miały spokój od tych wszystkich innych psów- zeby kazy miał bude i jedzenie..
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
słuchajcie cioteczki-- wymiana poglądów jest dobra.. ale pomyślmy co jest najlepsze dla dziewczynek :loveu: nie chce dawać ich do żadnej stodoły, kojca itp, maja to w schronisku-tyle ze jest to buda. Chciaałabym dać je do domu- ciepły kąt, miska a nie koryto, woda świeża, żeby miały prawdziwy chociaz dt. Wiedziały że kanapa jest kanapa, w kuchni znajduja sie miski- z których kazda moze spokojnie sie najeść czy napić, własne posłanie-w którym będa sopie spac przytulone, człowiek- dla którego nie bedzie sie liczyło tylko to żeby dostać pieniadze ale zeby temu kous zalezalo na losie dziewczyn- zeby dal jej miłość, poczucie bezpieczenstwa, nauczył je co i jak, jak maja sie zachowywac w domu, czego robic nie moga i zeby pokochał je jak swoje. Nie wyobrażam sobie żeby trafiły tak daleko mnie i do jakiejs stodoły.. chce by były wpełni szcześiwe. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
wysłałam mój nr konta- teraz zmykam- sprawdzian mam jutro z chemi i polskiego.. uff ! -
cioteczki chociaż zajrzyjcie pliss.. [COLOR="#008000"][B]Czy zechcesz wspomóc choć 5 złotymi .. ? Każdy grosz sie liczy.. Każdy grosz to o krok bliżej do szczęścia tego dwupaku, który czeka 6 lat! [/B][/COLOR] [B]to wątek: [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139168-Czy-bycie-dwupakiem-oznacza-dożywotni-schron-Peggi-Meggi-czekają-już-6-lat-w-azylu"]http://www.dogomania.pl/threads/139168-Czy-bycie-dwupakiem-oznacza-dożywotni-schron-Peggi-Meggi-czekają-już-6-lat-w-azylu[/URL] [B][COLOR="#ff0000"]czekają na dom 6 lat ![/COLOR][/B] [COLOR="#800080"]nie moga zostać rozdzielone i szukamy im DT.. bo spędziły już tyle w schronisku.. [SIZE="4"]pomożecie nam deklaracjami ? Prosze z całego serca...[/SIZE][/COLOR] [B]to ich historia:[/B] Peggi i Meggi do adopcji tylko i wyłącznie razem. Dlaczego? Ponieważ lączy je nadzwyczajna przyjaźń. Doczytaj do końca ich historie, nie rezygnuj od razu, gdy tylko przeczytałeś "do adopcji razem". Obie dziewczyny, prawdopodobnie ktoś kiedyś kochał-miały dom i swojego człowieka.. ale nadszedł dzień w którym poprostu się komuś znudziły. Ktoś poprostu pozbył się ich w niemoralny sposób - przywiązał je obie do drzewa. Nigdy nie dowiemy się ile czasu tam spędziły, otaczał je tylko zimny, wielki, ciemny las... jak mogły się czuć samotne i przerażone w tym horrorze ? Wtedy miały tylko siebie... Znalazł je pewien człowiek i przyprowadził do schroniska... do miejsca gdzie mogły tylko przetrwac. Każda mroźna zima przy ktorej brakuje ciepłych bud i jedyne co im pozostaje to wtulenie sie w siebie, każde upalne lato w którym jest ogromny żar słońca a woda jest tylko w niektórych miejscach i czesto stoi tam już duzo silniejszych psów, które poprostu je przeganiają; ogólna walka o pożywienie, przeganianie przez inne psy, chowanie się po zakamarkach wybiegu... dlaczego muszą to znosić? Dlaczego cierpią za nic ? Ich przyjaźń przetrwała, będzie trwać i nigdy nie przestanie... Są jak jedność. Nie mogą być rozdzielone bo chyba by tego nie przeżyły... Gdyby ktoś je rozdzielił to tak jakby przełamał jedno serce w pół. A one dwie dadzą podwójne szczęście człowiekowi, który je przygarnie.
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Angel replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
cioteczki zajrzyjcie pliss ! [COLOR="#008000"][B]Czy zechcesz wspomóc choć 5 złotymi .. ? Każdy grosz sie liczy.. Każdy grosz to o krok bliżej do szczęścia tego dwupaku, który czeka 6 lat! [/B][/COLOR] [B]to wątek: [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139168-Czy-bycie-dwupakiem-oznacza-dożywotni-schron-Peggi-Meggi-czekają-już-6-lat-w-azylu"]http://www.dogomania.pl/threads/139168-Czy-bycie-dwupakiem-oznacza-dożywotni-schron-Peggi-Meggi-czekają-już-6-lat-w-azylu[/URL] [B][COLOR="#ff0000"]czekają na dom 6 lat ![/COLOR][/B] [COLOR="#800080"]nie moga zostać rozdzielone i szukamy im DT.. bo spędziły już tyle w schronisku.. [SIZE="4"]pomożecie nam deklaracjami ? Prosze z całego serca...[/SIZE][/COLOR] [B]to ich historia:[/B] Peggi i Meggi do adopcji tylko i wyłącznie razem. Dlaczego? Ponieważ lączy je nadzwyczajna przyjaźń. Doczytaj do końca ich historie, nie rezygnuj od razu, gdy tylko przeczytałeś "do adopcji razem". Obie dziewczyny, prawdopodobnie ktoś kiedyś kochał-miały dom i swojego człowieka.. ale nadszedł dzień w którym poprostu się komuś znudziły. Ktoś poprostu pozbył się ich w niemoralny sposób - przywiązał je obie do drzewa. Nigdy nie dowiemy się ile czasu tam spędziły, otaczał je tylko zimny, wielki, ciemny las... jak mogły się czuć samotne i przerażone w tym horrorze ? Wtedy miały tylko siebie... Znalazł je pewien człowiek i przyprowadził do schroniska... do miejsca gdzie mogły tylko przetrwac. Każda mroźna zima przy ktorej brakuje ciepłych bud i jedyne co im pozostaje to wtulenie sie w siebie, każde upalne lato w którym jest ogromny żar słońca a woda jest tylko w niektórych miejscach i czesto stoi tam już duzo silniejszych psów, które poprostu je przeganiają; ogólna walka o pożywienie, przeganianie przez inne psy, chowanie się po zakamarkach wybiegu... dlaczego muszą to znosić? Dlaczego cierpią za nic ? Ich przyjaźń przetrwała, będzie trwać i nigdy nie przestanie... Są jak jedność. Nie mogą być rozdzielone bo chyba by tego nie przeżyły... Gdyby ktoś je rozdzielił to tak jakby przełamał jedno serce w pół. A one dwie dadzą podwójne szczęście człowiekowi, który je przygarnie. -
[COLOR="#008000"][B]Czy zechcesz wspomóc choć 5 złotymi .. ? Każdy grosz sie liczy.. Każdy grosz to o krok bliżej do szczęścia tego dwupaku, który czeka 6 lat! [/B][/COLOR] [B]to wątek: [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139168-Czy-bycie-dwupakiem-oznacza-dożywotni-schron-Peggi-Meggi-czekają-już-6-lat-w-azylu"]http://www.dogomania.pl/threads/139168-Czy-bycie-dwupakiem-oznacza-dożywotni-schron-Peggi-Meggi-czekają-już-6-lat-w-azylu[/URL] [B][COLOR="#ff0000"]czekają na dom 6 lat ![/COLOR][/B] [COLOR="#800080"]nie moga zostać rozdzielone i szukamy im DT.. bo spędziły już tyle w schronisku.. [SIZE="4"]pomożecie nam deklaracjami ? Prosze z całego serca...[/SIZE][/COLOR] [B]to ich historia:[/B] Peggi i Meggi do adopcji tylko i wyłącznie razem. Dlaczego? Ponieważ lączy je nadzwyczajna przyjaźń. Doczytaj do końca ich historie, nie rezygnuj od razu, gdy tylko przeczytałeś "do adopcji razem". Obie dziewczyny, prawdopodobnie ktoś kiedyś kochał-miały dom i swojego człowieka.. ale nadszedł dzień w którym poprostu się komuś znudziły. Ktoś poprostu pozbył się ich w niemoralny sposób - przywiązał je obie do drzewa. Nigdy nie dowiemy się ile czasu tam spędziły, otaczał je tylko zimny, wielki, ciemny las... jak mogły się czuć samotne i przerażone w tym horrorze ? Wtedy miały tylko siebie... Znalazł je pewien człowiek i przyprowadził do schroniska... do miejsca gdzie mogły tylko przetrwac. Każda mroźna zima przy ktorej brakuje ciepłych bud i jedyne co im pozostaje to wtulenie sie w siebie, każde upalne lato w którym jest ogromny żar słońca a woda jest tylko w niektórych miejscach i czesto stoi tam już duzo silniejszych psów, które poprostu je przeganiają; ogólna walka o pożywienie, przeganianie przez inne psy, chowanie się po zakamarkach wybiegu... dlaczego muszą to znosić? Dlaczego cierpią za nic ? Ich przyjaźń przetrwała, będzie trwać i nigdy nie przestanie... Są jak jedność. Nie mogą być rozdzielone bo chyba by tego nie przeżyły... Gdyby ktoś je rozdzielił to tak jakby przełamał jedno serce w pół. A one dwie dadzą podwójne szczęście człowiekowi, który je przygarnie. _____________________________________ wysyłajcie taka wiadomość proszee :)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
witam cioteczki :loveu: dziękuje wszystkim za przybycie, za deklaracje i jednorazówki. Dla nas to naprawde wiele znaczy.. mamy juz ze stałych: moni12- 20 zł Olena84- 30 zł Goldenek (od marca)- 20 zł Diora- 20 zł markofix1- 30 zł jogolcia@pdx- 20 zł (na pół roku) ______________ RAZEM: 140 zł :) -
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Angel replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
jupi :multi: !! jak się ciesze, był u mnie tylko kilka godzin a zdobył moje serce- dzięki Paulinie żyje i odzyskał chęci do życia i szczeniackie manewry :D dziękujemy Paulino ;** -
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Angel replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
śliczna Poly i Alexik :) :loveu: -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='dara9']Zadzwonić można, ale wydaje mi się, że szanse na negocjacje są marne:roll: Jeśli są jakieś inne opcje to skorzystajmy, tylko już nie wiem czy są czy nie?[/QUOTE] nie mam juz kasy na kacie.. znowu :( nie dam rady zadzwonic bo dopiero za 2 tyg bd miała karte kupiona :( -
super, nasza dzielna Majunia :loveu:
-
[quote name='Cantadorra']Wala, to mój adres mail: [email protected] Wyślij mi zdjęcia Reksa, jak tylko będą nowsze. Jeśli nie uda ci się zrobić, to trzeba będzie wykorzystać te co są. ja wysłałam kilka fotek które znalazłam :)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
no właśnie.. ale może dla tego dwupaku ze schroniska była by zniżka ? tylko no nie wiem.. szukam innych hotelików. -
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Angel replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
ja pamiętam Koczka była bardzo radosna ogonek cały czas chodził- bing bang, bing bang hehehe :) a na psy reagowała średnio.. nie była nimi zbyt przejeta. A teraz wraz z Fanta i swoja mamuśką-Dominiką szaleje :D Poly napewno też szybko sie rozkręci.. i dwa białaski będa ci figlowac jak u masiumi :) :loveu: -
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
Angel replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
tutaj bazarek nowy :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198280-**kosmetyki-i-ciuchy-dla-Elmo-i-Saurona!-do-20.12.2010-!-*?p=15929953#post15929953"]http://www.dogomania.pl/threads/198280-**kosmetyki-i-ciuchy-dla-Elmo-i-Saurona!-do-20.12.2010-!-*?p=15929953#post15929953[/URL] -
Czita i Orsi obie już szczęśliwe w nowych domkach! ;)
Angel replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tia']Oby ogłoszenia pomogły:)[/QUOTE] właśnie.. musi cos zdziałać ! -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Angel replied to Angel's topic in Już w nowym domu
witamy strzałeczko :) -
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Angel replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
właśnie czekamy na wieści :):multi: -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
jestem-zmieniam tytuł :) hmmm oferta fajna ale za droga :( nie wiem czy damy rade uzbierać taką kwote.. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Angel replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
hmmm numeru nie podajemy.. ale musimy znaleźć jakiś DT ile by kosztował.. chciałabym gdzieś w miare blisko mnie.. żebym czasem pociągiem mogła dojechać lub po namowie mamy.. chociaż raz w miesiącu bo nie wytrzymam bez nich.