Jump to content
Dogomania

Angel

Members
  • Posts

    6567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Angel

  1. ja tez pisałam do ludzi zaprzyjaźnionych z niemieckimi fundacjami czy jest mozliwosc załatwienia.. trzeba działac szybko ! oczywiscie ze dopilnuje ! w poniedziałek po szkole polece szybko do schronu i dowiem sie czy dostały wszystko co potrzebne.. i czy wgl żyją :( albo czy kolejne nie zachorowały.. najwyzej jednego z nich wyciągne.. polece do urzedu- wyloze ze swoich kase na wykupienie i na kilka dni moge wziac.. ale wy juz ciotki szukajcie domów dla nich jakis bo ja nie moge miec dłuzej niz 2, 3 dni psa małego- mój pies nie toleruje innych :( ale sąsiadka jak widziała mnie ciagle z innym szczeniakiem to pytała- opowiedziałam jej wszystko i powiedziała ze jak bedzie mogła to pomoze.. takze jakby jakies nie przezyły to wyciągne jakas malude w poniedziałek.. ale naprawde góra 3 dni :( moze to zadna pomoc waszym zdaniem ale moi rodzice tez sie nie godza na psy ... a moja dina jeszcze nie ma wirusówek.
  2. to zaciskammm kciuki !!!!! :)
  3. tak strzałeczka była ze mna na spacerze :) wyszalała sie za wszystkie czasy ! :)
  4. [quote name='Ewanka']Angel, jesteś wspaniała :) ... tego mi od rana brakowało, za dużo tego psiego nieszczęścia dookoła i zaczyna się wtdy widzieć wszystko w szarych barwach, żeby nie powiedzieć w ... czarnych :/ dzięki :)[/QUOTE] nie ma za co ! dziś byłam w schronisku i jak zobaczyłam te maluszki chore :( to az beczeć mi sie chciało.. tyle rzeczy dookoła przytłacza.. wiem cos o tym, to w szkole coś nie wyjdzie, to z rodzicami sie nie idzie dogadac.. to żal mi zawsze jak dwupak musze zamknąć, jak widze te wystające pyszczki z bud o tych błagalnych i smutnych oczach, te dziadziusie które kuleją na łapki ! :( serce pęka normalnie.. ale ja nigdy nie trace optymizmu zawsze powtarzam sobie: zrób wszystko by było lepiej ! Ewanko nigdy sie nie poddawaj ! :) uwiez w to, ze jeli ty sie nie poddasz i nie załamiesz emocjonalnie to zdziałasz duzo wiecej ! Nie uratujemy całego psiego śwaita niestety- ale pomyśl że dzięki twoim działania zmieni sie byc moze niedługo cały swiat dla tej jednej biedy.. świat teraz zmienił się dla Majeczki- 10 letniej jamnikowatej suni..
  5. dwa szczeniaczki są w klatce chore plus ta większa sunia kudłata- były dziś wszystkie na kroplówkach i po leki-są leczone. A w sumie z nimi w jednym pomieszczeniu sa jeszcze inne szczeniaki nie wiem ile dokladnie bo byl tam dzis tlok i nie policzylam... ale z 4 napewno a to te chore: [URL="http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/1070-Okruszek/"]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/1070-Okruszek/[/URL] [URL="http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/1068-Ritka/"]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/1068-Ritka/[/URL] czyli musi znaczyc ze te: [URL="http://toz.obornikionline.pl/juz-w-nowym-domu/1069-Szczeniak-samiec-szorstkowlosybiszkoptowy/"]http://toz.obornikionline.pl/juz-w-nowym-domu/1069-Szczeniak-samiec-szorstkowlosybiszkoptowy/[/URL] nie żyje :(:(:(:( !!! a napisane jest ze w nowym domu.. :(
  6. czyli ile jeszcze bedzie trzeba na sunke ? :)
  7. szczeniaczki 2 dostają leki i kroplówki.. a bezowa sunia jest juz chyba dorosla
  8. słuchajcie.. rzeczywistość: dożywotniego schroniska dwupaku to brednia ! rzeczywistość jest taka, że napewno istnieją przynajmniej dwa domy które by je wziąły ! u nas w schronisku było kilka przypadków- adopcji dwupaku.. wiec czemu im miałoby się nie udać ? Dziewczyny próbowały osobne spacery ale to nie wypali.. kiedys znajdzie sie dla nich dom zobaczycie.. trzeba wiezyc bo wiara to podstawa. Bo jak byście ogłaszały je bez wiary ze sie uda ? Bez włożonego serca i wiary w to co sie robi nic nie wyjdzie.. tak jest w przypadku każdej z ws cioteczki. Czy to w pracy, czy w życiu.. u mnie w tańcu- gdybym uczyła sie tylko kroków by je od tak zatańczyc nie wyszłoby to z oczekiwanym efektem, takim jak wyjdzie gdy włoży sie w to serducho i wiare ze sie udaogarnac wszystkie kroki. Gdybym nie działała w wolontariacie z sercem i wiara.. to wiele z moich dzikich psów które miałam do dzis siedziały by w budach a teraz siedza w ciepłych domkach ! Dlczego.. ? Bo biorac pod opieke psa, który bał sie ludzi uciakał i nie umiał chodzic na smyczy- zmienił sie radykalnie ! A to za sprawa wiary w prace która wykonałam i cierpliwość.. trzeba sunie dac do gazety moim zdaniem najpierw.. potem jesli ktos by zadzwonił to wziac je na 2 tyg przed do domu i troche poduczyc wszystkiego.. a ich miłość sprawiła by ze w sercu człowieka w którym zawsze odczuwa sie jakas pustke.. sprawiła by ze zapełniła by sie ! WIARA TO PODSTAWA CIOTECZKI.. wiec prosze was.. nie mówcie że rzeczywistość jest inna.. niż zamierzony cel: dom dla dwupaku. Damy rade zobaczycie :loveu:
  9. także jest bazarek ode mnie :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198487-**-ciuchoooowisko-od-5-zł-!-dla-P-amp-M-!-do-2.01.2011-***?p=15950112#post15950112"]http://www.dogomania.pl/threads/198487-**-ciuchoooowisko-od-5-zł-!-dla-P-amp-M-!-do-2.01.2011-***?p=15950112#post15950112[/URL] wilczka wyślij mi zdj i opis na email ja zrobie i ty tylko skopiujesz i wkleisz w posty :)
  10. [quote name='olga7']to byl chyba inny przypadek- tam bylo kilka szczeniakow i martwa sunia od nich .. o tym tez piszą w tej waszej gazecie lokalnej ..wy nie codzien mozecie byc w schronie to nie wszystko wiecie i widzicie ,niestety.. i nie zawsze mozecie pomoc i ratowac ...[/QUOTE] tak jest.. niestety :( beczec sie nieraz chce.. bo nic nie można zrobić nic ! ale jutro mam nadzieje z maluszki sa silne i przezwycieza!
  11. już dziś nic nie zrobimy :( schron zamkniety... dopiero jutro bede ! :( szczeniak został pozostawiony sam sobie a matka martwa? my go znalazłysmy w budzie.. i nie przeszłysmy obok.. uratowany jest..
  12. świetne ! :loveu:
  13. witam :loveu: tak podawajcie numer konta ale nie tak publicznie bo moja mama sie boi ze coś tam ple ple ple.. na PW owszem :) a i ja kibicuje na fb ! :)
  14. z bazarku który zrobiłam ja bedzie dość dużo kasy :) kończy sie 19 wiec jeszcze troche cierpliwości
  15. [quote name='xxxx52']SOS natychmistowa pomoc dla pozostalych szczeniakow z kuchni jest potrzebna.bez pomocy wszystkie umra.Psy potrzebuja DT na cito i surowice!jeden jest juz w stanie krytycznym.wyciagnijcie go ,ma 40 stopni c:placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] skąd masz takie info ? ! :(
  16. [quote name='aagataa8']Wysłałam właśnie swoją wpłatę:)[/QUOTE] doszła wpłata od cb :loveu:
  17. piękna !! :loveu: cioteczki prosze zajrzyjcie i chociaz podnieście... a może coś wam akurat wpadnie w oko :) [B]ciuszki[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197859-**-markowe-ciuchy-kosmetyki-torebki-!-do-19.12-dla-Elmo."]http://www.dogomania.pl/threads/197859-**-markowe-ciuchy-kosmetyki-torebki-!-do-19.12-dla-Elmo.[/URL] [B]kosmetyki:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198280-**firmowe-kosmetyki-i-ciuchy-dla-Saurona!-do-20.12.2010-!-*"]http://www.dogomania.pl/threads/198280-**firmowe-kosmetyki-i-ciuchy-dla-Saurona!-do-20.12.2010-!-*[/URL]
  18. niesamowite fotki :loveu: cioteczki prosze zajrzyjcie i chociaz podnieście... a może coś wam akurat wpadnie w oko :) [B]ciuszki[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197859-**-markowe-ciuchy-kosmetyki-torebki-!-do-19.12-dla-Elmo."]http://www.dogomania.pl/threads/197859-**-markowe-ciuchy-kosmetyki-torebki-!-do-19.12-dla-Elmo.[/URL] [B]kosmetyki:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198280-**firmowe-kosmetyki-i-ciuchy-dla-Saurona!-do-20.12.2010-!-*"]http://www.dogomania.pl/threads/198280-**firmowe-kosmetyki-i-ciuchy-dla-Saurona!-do-20.12.2010-!-*[/URL] [B]biżuteria[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197951-biżuteria-naszyjnik-APART-i-inne-!-idealne-na-prezent-Dla-Poly-do-19.12.10**"]http://www.dogomania.pl/threads/197951-biżuteria-naszyjnik-APART-i-inne-!-idealne-na-prezent-Dla-Poly-do-19.12.10**[/URL]
  19. cioteczki prosze zajrzyjcie i chociaz podnieście... a może coś wam akurat wpadnie w oko :) [B]ciuszki[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197859-**-markowe-ciuchy-kosmetyki-torebki-!-do-19.12-dla-Elmo."]http://www.dogomania.pl/threads/197859-**-markowe-ciuchy-kosmetyki-torebki-!-do-19.12-dla-Elmo.[/URL] [B]kosmetyki:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198280-**firmowe-kosmetyki-i-ciuchy-dla-Saurona!-do-20.12.2010-!-*"]http://www.dogomania.pl/threads/198280-**firmowe-kosmetyki-i-ciuchy-dla-Saurona!-do-20.12.2010-!-*[/URL] [B]biżuteria[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197951-biżuteria-naszyjnik-APART-i-inne-!-idealne-na-prezent-Dla-Poly-do-19.12.10**"]http://www.dogomania.pl/threads/197951-biżuteria-naszyjnik-APART-i-inne-!-idealne-na-prezent-Dla-Poly-do-19.12.10**[/URL]
  20. cioteczki prosze zajrzyjcie i chociaz podnieście... a może coś wam akurat wpadnie w oko :) [B]ciuszki[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197859-**-markowe-ciuchy-kosmetyki-torebki-!-do-19.12-dla-Elmo."]http://www.dogomania.pl/threads/197859-**-markowe-ciuchy-kosmetyki-torebki-!-do-19.12-dla-Elmo.[/URL] [B]kosmetyki:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198280-**firmowe-kosmetyki-i-ciuchy-dla-Saurona!-do-20.12.2010-!-*"]http://www.dogomania.pl/threads/198280-**firmowe-kosmetyki-i-ciuchy-dla-Saurona!-do-20.12.2010-!-*[/URL] [B]biżuteria[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197951-biżuteria-naszyjnik-APART-i-inne-!-idealne-na-prezent-Dla-Poly-do-19.12.10**"]http://www.dogomania.pl/threads/197951-biżuteria-naszyjnik-APART-i-inne-!-idealne-na-prezent-Dla-Poly-do-19.12.10**[/URL]
  21. cioteczki prosze zajrzyjcie i chociaz podnieście... a może coś wam akurat wpadnie w oko :) [B]ciuszki[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197859-**-markowe-ciuchy-kosmetyki-torebki-!-do-19.12-dla-Elmo."]http://www.dogomania.pl/threads/197859-**-markowe-ciuchy-kosmetyki-torebki-!-do-19.12-dla-Elmo.[/URL] [B]kosmetyki:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198280-**firmowe-kosmetyki-i-ciuchy-dla-Saurona!-do-20.12.2010-!-*"]http://www.dogomania.pl/threads/198280-**firmowe-kosmetyki-i-ciuchy-dla-Saurona!-do-20.12.2010-!-*[/URL] [B]biżuteria[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197951-biżuteria-naszyjnik-APART-i-inne-!-idealne-na-prezent-Dla-Poly-do-19.12.10**"]http://www.dogomania.pl/threads/197951-biżuteria-naszyjnik-APART-i-inne-!-idealne-na-prezent-Dla-Poly-do-19.12.10**[/URL]
  22. cioteczki prosze zajrzyjcie na te bazarki i chociaz podrzuccie: a może akurat coś wam w oko wpadnie :D [B]ciuszki[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197859-**-markowe-ciuchy-kosmetyki-torebki-!-do-19.12-dla-Elmo."]http://www.dogomania.pl/threads/197859-**-markowe-ciuchy-kosmetyki-torebki-!-do-19.12-dla-Elmo.[/URL] [B]kosmetyki:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198280-**firmowe-kosmetyki-i-ciuchy-dla-Saurona!-do-20.12.2010-!-*"]http://www.dogomania.pl/threads/198280-**firmowe-kosmetyki-i-ciuchy-dla-Saurona!-do-20.12.2010-!-*[/URL] [B]biżuteria[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197951-biżuteria-naszyjnik-APART-i-inne-!-idealne-na-prezent-Dla-Poly-do-19.12.10**"]http://www.dogomania.pl/threads/197951-biżuteria-naszyjnik-APART-i-inne-!-idealne-na-prezent-Dla-Poly-do-19.12.10**[/URL]
  23. super więści :multi: ale co do alergii to nie wiem..
×
×
  • Create New...