Bingo ma obróżkę i smycz w prezencie ;) Przy obróżce ma lyssetkę, był szczepiony na wściekliznę. Miał dzisiaj robioną morfologię, wyniki wsadziłam do koperty z książeczką, lekami i umowami. Umowy prosimy wypełnić i jedną odesłać do schroniska. Jutro około 16 będą wyniki na hormon tarczycy, dopiero przy pobraniu krwi zobaczyliśmy, że chłopak ma klatkę piersiową prawie łysą, stąd te badania i wygolone łapki. Był dzisiaj też odrobaczony, pojechał na czczo, więc można go nakarmić jak dojedzie. Od razu mówię, że ta sucha, matowa skóra była oglądana przez p. dr. i zlecenia są takie: kąpiel, witaminy i dobra karma - a wszystko wróci do normy ;) Po za tym wszystko jest cacy. Życzymy szczęścia i dużo radości łobuzowi! Jak będziemy mieli wyniki, to damy znać