Jump to content
Dogomania

Ag_konin

Members
  • Posts

    1507
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ag_konin

  1. Ottuchna tak daleko? Nie może być! Tyle miałeś fanek na początku... A teraz?
  2. Byłoby bardzo fajnie :)
  3. Wielkie dzięki! Może być województwo wielkopolskie i Konin. Mówią, że jestem piękny... Że mam w sobie wiele z Border Collie... Psa uznawanego za jednego z najbardziej bystrych... Tymczasem właśnie mija 8 rok w schronisku... Osiem długich lat! Trafiłem do schroniska w Koninie w listopadzie 2004 roku jako roczny psiak, nadano mi imię Kary i umieszczono w schroniskowym boksie. Wszystkie te lata siedziałem i zerkałem zza kraty na odwiedzających. Towarzyszyło mi kilka suczek przez ten czas, wszystkie są już w swoich nowych domach, a ja wciąż czekam... Mam teraz ok. 9 lat, jestem średniej wielkości, świetnie dogaduję się z suczkami. Z samcami bywa różnie, przez te wszystkie lata w boksie ujadanie psów czasem mnie denerwują, ale jak tylko znajdę się poza boksem, od razu się relaksuję i nie zwracam na nie uwagi. Jestem energicznym, uwielbiającym szaleństwa i zabawę psiakiem, jestem w dobrej kondycji, lubię kontakt z człowiekiem, szczególnie jeśli się już dobrze znamy i wiem, że mogę mu zaufać. Myślę, że doskonale pasowałbym do kogoś kto chciałby ze mną potrenować komendy czy sztuczki, kogoś kto miałby czas na dłuższe spacery i zabawę oraz dużo energii – tak jak ja! Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej. Kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie ul. Gajowa 7a tel. 63 243 80 38 lub p. Marta 513 252 632 e-mail: [email][email protected][/email] [url]http://img713.imageshack.us/img713/5554/kary2.jpg[/url] [url]http://img52.imageshack.us/img52/3963/kary7.jpg[/url] [url]http://img687.imageshack.us/img687/2717/kary11.jpg[/url] [url]http://img845.imageshack.us/img845/4951/kary6.jpg[/url] [url]http://img5.imageshack.us/img5/2843/kary3.jpg[/url] [url]http://img163.imageshack.us/img163/7088/kary5.jpg[/url]
  4. Wczoraj Pan Marek wysłał mi filmiki z Adasiem, napisałam co słychać u Krawca. Jak będę coś wiedzieć, to na pewno dam tu znać.
  5. To pytanie do Karoli. Widziałam, że coś się ruszyło w końcu. Dzięki!
  6. Przybywam z nowymi filmikami od Pana Marka... Przytyło się chłopakowi w końcu! [url]http://www.youtube.com/watch?v=-fXiWTcRhEM[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=8I2VYdCNB2g[/url]
  7. [quote name='Scooby_Doo']acha......no to fajnie:)nie;(wiedziałam...[/QUOTE] Nie zakładałabym wątek psu, którego nie znam.
  8. Uszy cały czas mu się rozwalają niestety. Końcówkami wali po głowie i rozdrapuje strupy, nie mogą się zagoić. Mam nadzieję, że uszy wewnątrz są w dobrym stanie...
  9. [quote name='phase']Ale chudziak z niego. :( [url]http://img600.imageshack.us/img600/6449/obraz028o.jpg[/url][/QUOTE] Niestety wiem :(
  10. Yy.. No przecież ja jestem ze schroniska...
  11. No właśnie nie... Słyszałam, że dzwoniła kolejna osoba w jego sprawie, ale chciała psa, który jest przyjazny wobec innych psów. A on niestety nie jest. Nic a nic na razie.
  12. Ma, ale i tam pustki. [url]https://www.facebook.com/events/305126056193742/[/url]
  13. Tu też cisza przez miesiąc... W górę Suzi! :)
  14. Nikt przez miesiąc nawet nie zajrzał do Dżekola...
  15. Nie róbcie mi z Otta takiego staruszka, hasa jak szczeniak ;)
  16. Również podniosę Sunię ;)
  17. Wpadłam podrzucić ślicznotkę :)
  18. Jest trochę smutny i coraz bardziej nerwowy. Mam nadzieję, że do wiosny się bardziej nie zgorszy i uda nam się znaleźć dla niego dobry dom
×
×
  • Create New...