Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. o tam dobrze bedzie :) , a Miszka jak juz od a do z zaakceptuje poza roleczka jej Tz to bedzie pieknie i bez smyczki smigac , ona jest posluszna z natury , ze mna chodzila kolo nogi tam gdzie sie platali ludzie a jak wlazlysmy na laki gdzie ludzi mniej to smigala min,po kaluzach ,ale na kazde zawolanie przybiegala. Wiec tak sobie mysle ,ze jedyny problem to ten zeby zaakceptowala tak na mur beton roleczkowy dom z calym jego przybytkiem i tyle. A kleszczom mowimy won !!!!!! Ach odnosnie fripexu i frontline to moje wetki ,juz jakis czas temu mi mowily ze kleszcze sie uodpornily na te srodki bo sa najczesciej stosowane i generalnie powinna byc zasada zeby za kazdym razem kazdy wlasciciel zmienial srodek na kleszcze , jak dla mnie jest to logiczne i sensowne bo te male bestei niestety potrafia zmieniac swoj genotyp tak pieknie ze frontlain na nie nie dziala , jedny slowem mutanty
  2. no bo z tej orphy to dziwadlo takie jest ...;p
  3. moze to wszystko na dobre wyjdzie .... ci ja pisze jakie "moze"?? NAPEWNO
  4. no to lanserka jedna no !! zdjecia w gazeta ,wywiady...gwiazda ;p
  5. rany za chwile w kolejna paranoje wpadne
  6. a zabij mnie a nie wiem .... z racji braku kontaktu z tym paskudztwem nie wykazywalam zainteresowania tematem ale mysle ze jak roleczka pojdzie do weta to ten jej chyba wszysto powie
  7. tfu tfu zeby tylko ten kleszcz sie jej potem na zdrowiu nie odbil :/ sa jakies srodki profilaktyczne na ugryzienia po kleszczu ? moja wiedza o kleszczach jest rzadna , moja psiarnia nie ich nie lapie ,gdzie by nie byly i gdzie nie lazily po kleszczach ani sladu ( tfu tfu tfu ) , a poniewaz ja jestem panikarz na tle pasozytow to mimo wszytsko ogladam je z uporem manniaka , co nie zmienia faktu ze o kleszczach dalej guzik wiem a jak juz by przyszlo do wyciagania ..o matko a w zyciu.... SBD cos o tym wiem , bo jak mloja mlodziez wrocila z cmentarza z kleszcze w szyi to po 24 w nocy dzownilam po ludziach i w panice wolalam ratunku pomocy i 5 zawalow w miedzyczasie zaliczylam
  8. nie znam sie na kleszczach ni w zab , ale jak TZ roleczki wyciagal kleszcza to moja Jadzia w ramach "pomocy" go potracila i chyba zostala Miszce glowa kleszcza , nie wiem moze toto i odrasta .....
  9. heheh ja tam nie wiem , ale jak bym sama siebie uslyszala to uciekalbym w dzikim poplochu jak najdalej ;p
  10. spoko spoko moze byc jutro :))) no pieknie , a ja myslalam ze wreszcie sobie odespisz zarwane noce , spadowa spac bo zleje pupe
  11. Podeslij mi na maila te wczorajsze fotki prosze :) a Nikona zeby zobaczyc to trzeba sie przez ten link wpakowac bo ja nijak fotek wstawiac nie moge
  12. taaa szczegolnie jak na lozku spia 4 psy a pani kombinuje jak sie miedzy nie wcisnac ;p
  13. i bardzo prawidlowo hehe jak slowo przez dogo mozna w alko wpasc po same uszy ;p , ja jus sie boje tego oblewania Miszki ,potem nasze psy moga sie przestac do nas przyznawac ;p
  14. kurka no a ja caly czas przy probie wstawienia dostaje takie info "This is not a valid image file." nie wiem moze mam na kompie cos nie tak ?
  15. lilka to nie ja ją znalazlam tylko ona mnie :)
  16. Roleczko a jak sie ma nasza uciekinierka?? wyspala sie juz ??? ;)
  17. mpati dziekuje za avatar ,ale i tak nie moge go wrzucic wyswietla mi sie takie info "This is not a valid image file."
  18. kaasik do mpati wyslalam ,ale dziekuje za chec pomocy :):)
  19. kto mi zmniejszy fotke tak zeby sie na avatar nadawala ?
  20. rezta spala z moja corka i jej kolezankami na moim lozku ;p
  21. a ja niedawno wstlam , Nikon zreszta tez ;p nie moge dodawac zalacznikow :/ http://img341.imageshack.us/i/06122009.jpg/
  22. no ja chyba tez sprobuje usnac
  23. no kurde farciaro Ty ;) , chociaz ja tez dzisiaj farta mam i nawet nie bede sie wsciekac na dogo :D
×
×
  • Create New...