[quote name='agamewa'] Zamów na allegro tam jest tego pełno:)[/QUOTE]
Dziś pijade po karme, bo mi się kończy to może jakaś ładna będzie zoologiku:)
[quote name='agamewa']Zastanawiam się nad karmą???acana,royal canin czy taka Arden grande????[/QUOTE]
Większość karmi RC, ale ostatnio słyszałam że się popsuła i tutaj i na innych forach, chciałam zmienić, ale u mnie nie ma acany w sklepach, dlatego dalej karmiłam RC, ale dziś jak pojade może będzie acana to kupie:) bo Jazziu jakoś bardzo, bardzo nie jest przekonany do tej karmy, oczywiście je, ale nie z większym entuzjazmem.. możesz kupić troszkę RC, trochę acany i zobaczysz która maluchowi będzie bardziej smakować:)i czym jest karmiony tam(?) a o tej ostatniej to nie słyszałam.