Cześć Martyna :multi: ludzie mają wyobraźnie :evil_lol:
chociaż pewnie jak byśmy się wszystkie nie zajmowały psami - yorkami nie widziały psa na wystawie i po wystawie, czyli w papilotach, koszulce, to pewnie byśmy się też dziwili na widok psa w papilotach w koszulce, bo nie wiedziałybyśmy co to jest :)
tylko że troche to dziwne, bo ja jak bym nie wiedziała co to jest papilot, to nie powiedziałabym że to jest patyk :evil_lol: