[quote name='kasia mierzejewska']
Trzeba wkleić linki do bazarku ludziom na profile - wtedy zawsze jest troche więcej wejść na bazarki, no i w reklamowym. Wrzuciłaś tam może? Ja postaram sie zaraz troche linków powklejać - o ile, oczywiście, techniczne mozliwości forum mi pozwolą, bo ostatnio coś kiepsko z tym było.
[/QUOTE]
ja usiłowałam dać na reklamowy ,ale mi ucieło ,że był tylko link . _Aga_ była tak miła i wstawiła reklamę porządkie i dzięki temu pojawiło się paru licytujących ,ale pod koniec można przyomnieć ,że bazarek się kończy.