Zdjęcie Harrego i Ory cudowne :loveu: Widać ,że im dobrze ze sobą . Malutki ze zdjęcia słodkie .Były u ciebie a teraz gdzie są ? czyżby znalazły już domki .
Labusia taka biedna .Co ci wstrętni ludzie jej zrobili ,że aż nie miała siły chodzić ?
A czym Franek naraził się Harrutkowi ,że taki niesympatyczny do niego .Przecież Harrutek to istny aniołek ;)