niestety nie ma zdjęć Bajki na forum .Kiedyś powiedziałam koleżankce jak straciła swojego pisaka ,że wiem co czuje ,ale prawda jest taka ,że dopiero teraz wiem co można czuć po stracie swojego ukochanego psiaka .
No,ale dość smutków - to jest wątek Bezika i Dyzia a oni mają jeszcze dużo lat przed sobą i na pewno znajdą kogoś kto ich pokocha tak jak my swoje zwierzaki .