kochani,
Od piątku jestem na urlopie i w miejscu w którym jestem - do dziś nie miałam internetu. Przelewam więc w tej chwili 100 jednorazowo dla Retro, 50 stałej dla Retro i 50 stałej dla Toro. Pieniądze powinny by dzisiaj na koncie.
Budrysku , jeżeli można zrobi badania o których pisałaś to może zacznijmy od weta ? ja zapłacę za wizytę i dasz zna co dalej potrzeba