[quote name='tripti']to fajnie generalnie wszystko :) ajlii dziękujemy za tak daleką trasę i czas poświęcony, podliczysz ile jest do zapłaty?
Bambino napisała, że takie dwie brązowe kulki przyjechały, ale jutro sama napisze tutaj więcej.
wiga138 - smsem dostałam nr konta Bambino, to tak tylko na wszelki wypadek informuję.[/QUOTE]
daj mi na pw :)
Z Ajlii - rozliczamy sie same :)