-
Posts
7137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lolalola
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Lolalola replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Syla']Dostałam na paypala wpłatę od Agnieszki, 3,50 GBP,na PLN to 15,64, tak mi przeliczono.Kto się przyznaje do tej darowizny?W poniedziałek wpłacę na konto Igi.Bardzo dziękujemy w imieniu suni![/QUOTE] no lolalola sie przyznaje;) -
[quote name='gabriela2020']Hej, tak, na cale szczescie to ta sama historia. Szczescie - bo kolejny taki psi dramat to by było straszne! Napiszcie jak mozecie, bo wyczytalam wczesniej, ze mamusia juz z jednym psiakiem gdzies pojechala. A gdzie? Ma dom staly? Jezeli potrzeba jedzenia psiego, to ja moge rowniez zaoferowac pomoc. Pozdrawiam, Gabi[/QUOTE] jak najbardziej ciotki sie uciesza:).......troszke brzuszkow do wyzywienia jest;)
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Lolalola replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Igusia jak sie miewasz??? -
[quote name='AgusiaP']Koniecznie trzeba je złapać, bo z dnia na dzień będą coraz bardziej dzikie:shake::shake::shake: Dzisiaj np. trzy weszły na stołówkę, gdyby ta pani wiedziała, że będzie akcja łapania zamknęła by drzwi ... Tak się bidulki trzęsą z zimna, szczególnie najmniejszy ten biało czarny:-(:-(:-([/QUOTE] zaraz oszaleje:(:(:(......................moze jutro tez wejda na stolowke...............no zwariowac mozna:(:(.........czekam do jutra jak na szpilkach:(
-
[quote name='AgusiaP']Dzięki Aguś ;) jesteś wspaniała cioteczka:loveu: Na chwilę obecną mamy tam panią, która złapała nam tego czarnulka/ke Obiecała nam dzisiaj, że jutro będzie je łapać, bo my bez pani Alinki nie możemy tam wejść... Jedyna nadzieja w tej pani, bo to są dzikuski... Aleeeee będę pamiętać :cool3::cool3::cool3:jak będzie taka potrzeba Martunia da Ci znać;)[/QUOTE] trzeba zlapac te male dooopki i tyle;)czekam na sygnal!!!!!!!!!!gotowa do akcji:p
-
[quote name='AgusiaP']Na początku chciałam podziękować Pauli i Eluni za ogłoszenia dla psiaków ;) Dziewczynki jesteście kochane :loveu::loveu::loveu: Miałam już dwa telefony;) Jeden w sprawie biało czarnego pieska, drugi w sprawie mamusi Ten pierwszy miał mi dać znać koło 20ej czy rodzina wyrazi zgodę na wizytę przed adopcyjną niestety nikt nie zadzwonił... Drugi ten bardziej obiecujący ma dać mi znać jutro;) Pani zdaję sobie sprawę, że na dzień dzisiejszy nie możemy za dużo powiedzieć o charakterze mamusi i zgadza się na wizytę przedadopcyjną A teraz najważniejsze mamy tymczasowe rozwiązanie, jeśli chodzi o przetrzymanie maluchów Byłyśmy dzisiaj na hucie mamusia i czarny piesek już są bezpieczne:lol: Niestety maluchy to dzikuski:-(:-(:-( Jest problem z ich złapaniem... Mamusia ładnie chodzi na smyczy i na pewno jeździła już kiedyś samochodem:lol:;)[/QUOTE] wiem juz cosik o tym.....;) moglabym pomoc jutro w lapance;)
-
Odszedł Tiram :(.... Bulik ciagle czeka na dom
Lolalola replied to patrycja100's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje,ze Tiram trafil w dobre rece......... -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Lolalola replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='cancer43']Pozdrowienia od Ulencji dla kochanych ciotek,pamietających o niej. Ula teraz wychowuje smarki,które skądyś sie przypałętały,to i czasu nie ma na nic. A ja jestem w kurzej dooopie i mam megadoła. Ula jako niania [IMG]http://imageshack.us/a/img9/8194/dscf4250e.jpg[/IMG][/QUOTE] jak to milo,ze Usia jest taka cudna smarkowa mama;) dlaczego masz dola kochana????????????????:-o