Jump to content
Dogomania

Paoletta

Members
  • Posts

    267
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paoletta

  1. [quote name='Ania012']mam prośbę czy ktoś może powiedzieć mi jak mogę wstawić zdjęcia szczeniaków które zostały nam do adopcji.[/QUOTE] najlepiej z portalu hostingowego - czyli załóż konto na np fotosik.pl (tam są instrukcje co dalej) dasz radę? jak nie to mogę ci je tu wrzucić. wyślij na [email][email protected][/email]
  2. kurcze, ogłoszenia już zrobione, a pomyślałam, że może zrobić Etiudce nowe zdjęcia. Na tych wygląda trochę jak ufok ;) Może dlatego nie ma odzewu.. Bo to piękna suczka. I troszkę za żółte są te zdjątka. Może zła przesłona.. Tu troszkę lepiej, ale nie mam na tym kompie programu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/243/9f05c36dea70972e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/246/54b0e9e23a854b38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/246/99578de40286260f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/242/0a6895aa11c0bada.jpg[/IMG][/URL]
  3. Encio nie lubi. Szczególnie, że u nas w parku jest śnieg do połowy łydki a na nim warstwa lodu. Entek się zapada i nie wie co ma ze sobą zrobić, więc tylko patrzy błagalnym wzrokiem "ratunku" :)
  4. [quote name='GoniaP']Syndrom szczeniaczka pod choinkę... Wg. mnie powinno istnieć coś takiego jak licencja na posiadanie psa, z całym biurokratycznym nonsensem i egzaminami włącznie.[/QUOTE] Przede wszystkim to trzeba zacząć egzekwować prawo, bo ludzie czują się bezkarni. Jakby jeden z drugim odsiedział swoje to by się inni dwa razy zastanowili. Jutro poniedziałek. Trzymamy kciuki za badania Champusia. Wszystko będzie dobrze śliczny.
  5. podnoszę śliczne maluszki
  6. [quote name='Helga&Ares']60-184 Poznań[/QUOTE] Bez kodu też przechodzi. Sprawdziłam :)
  7. dodam owczarki niemieckie tylko z mazowieckiego... koszmar ile tego jest. [url]http://allegro.pl/item867000321_owczarki_niemieckie_dlugowlose_szczeniaki.html[/url] [url]http://allegro.pl/item867464890_szczeniaki_owczarki_niemieckie_owczarek_niemiecki.html[/url] [url]http://allegro.pl/item867690084_szczeniaczki_owczarka_niemieckiego.html[/url] [url]http://allegro.pl/item876783905_owczarek_niemiecki_szceeniaki.html[/url]
  8. Przelałam wam grosik, który mogłam.. Boje się otwierać ten wątek, że będą jakieś złe wiadomości. Ale mam nadzieję i jeśli tyle osób w niego wierzy to musi być dobrze. Pozdrawiam was i Champusia.
  9. [quote name='Edi100'] Uwielbiam te foty, kiedy się tak wtulają:) Rozczula mnie taki widok:)[/QUOTE] Mnie też, dlatego ciągle robię takie zdjęcia :) A oni się na prawdę lubią - nie spodziewałam się, że aż tak się zakochają :D Z łapką trochę lepiej. Już pewniej chodzi, choć stawia ją krzywo. To pewnie dlatego, że jeszcze boli. Ja to jestem panikara, ale nasz lekarz rodzinny vel. weterynarz mówi, że wszystko jest dobrze.
  10. ok Kostek to jak będzie okazja :)
  11. hej, dziewczyny a może zróbcie nowe zdjęcia pieskom. takie przyjazne. bo ludzie wybierający psa w necie oceniają go po zdjęciu. bo 3 adoptowane z 17 to koszmar.. :(
  12. O, patrzcie. Radar już mamy - będziemy satelitę odbierać ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/245/7474d0056422a29cmed.jpg[/IMG][/URL] I z profilu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/245/56ca5dbfe714056fmed.jpg[/IMG][/URL] Z języczkiem: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/132/c7b6a32ba78e026cmed.jpg[/IMG][/URL] A to jeszcze leżakowanie z przedwczoraj: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/241/6c76d8e1422d42d8med.jpg[/IMG][/URL] Enterek w zabawie nadwyrężył nogę :( Tak szalał, że chyba źle skoczył. Od razu pobiegłam do weta, ale powiedział, że wszystko w porządku. Musi się oszczędzać. Ale jak kuleje to mnie serce boli.. No i wróciliśmy z powrotem na gazetę, bo lepiej żeby nie łaził. A wariat nie chce się uspokoić. Na zdjęciach uchwyciłam jeden z nielicznych momentów kiedy leży :)
  13. A wiecie co się dziś stało?? Entkowi stanęły uszy :) Jutro wstawię zdjęcia.
  14. [quote name='elinka']Ale Elipsa wodę jadła, a nie piła! [/QUOTE] u nas też tak było :) ale przeszło samo
  15. [quote name='elinka']Być może u chłopców wygląda to inaczej. Oni zawsze są tacy terytorialni. Dziewczynki bardziej nakierowane są na relacje.[/QUOTE] Na pewno. Ale to zależy od suczki. Jeśli są podobni charakterem (a z waszych opisów tak wnioskuje) dziewczynka też może być terytorialna. Co do dozowania wody to powiem szczerze, że nie popieram.. Szczeniak tak ma, że siusia w domu, ale szybko się uczy :)
  16. [quote name='elinka'] Natomiast co do tej terytorialności to wydaje mi się, że Elipsa jest jeszcze za mała. Hormony są malutkie, Elipsa chyba nie potrafi jeszcze znaczyć terenu, zresztą zapachami interesowała się inaczej.[/QUOTE] oj Entek na pewno już produkuje hormony ;) Przedwcześnie, owszem, ale wet powiedział, że tak się zdarza.
  17. [quote name='Karola18'] Z Elipsą są małe problemy... [/QUOTE] Coś mi się wydaje, że na jakimś etapie życia pieski nie miały stałego dostępu do wody i to pamiętają. Entek jak widział miskę z wodą to musiał pić ile się tylko dało. Co za tym szło co chwila siusiał. Nie martw się, to szybko przejdzie. Na razie sprecyzuj miejsce gdzie może siusiać - gazetę. Powoli, jak zobaczysz ile wytrzymuje, gazetę się wyeliminuje. To może być pierwsza przyczyna. Po drugie, jak pisałam, one są bardzo podobne charakterologicznie do owczarków belgijskich. Rasa jest silnie terytorialna, a niektóre suczki wbrew pozorom też znaczą teren. A to przejdzie jak się zadomowi.
  18. Ale powiem wam, że super, że trafiliśmy właśnie na Entka. Rzeczywiście był nam przeznaczony. Moja Lusia ma tak, że jest niedelikatna. I bałam się, że ze szczeniakiem będzie problem, że jej zabawy będą dla niego za mocne. Ale Entek to twardy chłopak. Bawi się tak samo. Jest zdecydowany i silny. Po prostu jest taki jak my i do nas pasuje :D
  19. [quote name='Kika9004']Niedowaga to nic przy szczęściu jakie ją spotkało :)[/QUOTE] mylą się już dziewczynki ;)
  20. Entek waży 7,5 kg. Nie ma szczenięcego brzusia, ale on ogólnie jest dobrze rozwinięty. Dlatego Kropka aż myślała, że jest starszy. Sierść też miał matową. U Kropki pewnie już się zmieniała. A u nas dostał jeszcze witaminki i po dwóch dniach nabrała połysku. Ogromnie się cieszę z powodu adopcji Elipsy :multi: Super wiadomość! Może mówcie też przy adopcji, że pieski mają osobowość owczarków belgijskich i będą wymagały szkolenia (choć łatwego, bo są bardzo inteligentne) - dla mnie lepiej, bo ja lubię pracę z psem :)
  21. Dziękujemy za życzenia! Dziś dopiero dotarliśmy na dogo :) Pieski się farejwerek nie bały. Enter poszedł w ślady "siostrzyczki" i je olał. Za to został przemianowany z "Encia-Pencia" na "Entek-Łobuz" ;) Ciągle zaczepia siostrę Lusię i ją męczy. Choć ona nie wydaje się z tego szczególnie niezadowolona. W końcu ma się z kim bawić i nie przychodzą jej do głowy głupie pomysły. Z pewności siebie i rezolutności widać, że jak będzie dorastał to łatwy nie będzie :) Ale ze względu na to, że szanuje autorytet Lusi, bardzo szybko się uczy i dużo rozumie nie widzę problemów przy szkoleniu. Nawet sądzę, że będzie łatwiej niż z Lusią, bo rhodesian to rasa silnie dominująca, a on uznaje zwierzchnictwa :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/243/880997c543a6099emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/243/2269ca22e5d06470med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/239/fdb9e5c6093067d3med.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='elinka'] Kropka, czy mam rozumieć, że pieski podlegały pod fundację "Niczyje" i że mogę pod nią się podpisać?[/QUOTE] tak, dziewczyny są z tej fundacji. pieski są z Kruszewa, które jest pod opieką Fundacji Niczyje.
  23. to jest to allegro? [url]http://allegro.pl/item870220319_mix_owczarka_belgijskiegi_malinois_sunia_3_m_ce.html[/url] to ma dwa małe błędy :) [FONT=Times New Roman][COLOR=#4700b1]w [B]wiku [/B]ok 2,5- 3 miesiące[/COLOR][/FONT] (wieku) [FONT=Times New Roman][COLOR=#4700b1][B]Czwórka [/B]maluchów pojechała do domów.[/COLOR][/FONT] (trójka)
  24. ale super!! śledzę ich losy już od jakiegoś czasu. szczerze to nie wierzyłam, że ich spotka takie szczęście, choć miałam nadzieję. strasznie się cieszę.
  25. Strasznie nam miło na te wasze słowa :D To patrzcie jeszcze jakie hulanki i swawole :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/db93ff402c9f9b11med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/154/e9d6083ecf449f65med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...