No to pakujcie Sisi, ma domek [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Domek super, rodzina kocha psy, mieli 2 psy z Palucha , ktore żyły z nimi do póżnej starości. Ostatnio na wakacjach został im ukradziony cocker spaniel, też adoptowany. Psy śpią w łóżku, gotuje się im jedzonko.Rodzina wielopokoleniowa, zawsze ktoś jest w domu. Na Sisi bardzo czeka słodka, 6 letnia dziewczynka [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]