[quote name='J_ulia']Mam wieści od Bajki B: TELEGRAFICZNY SKRÓT ona napiszę jak będzie mogła wszystko dokładnie.
Reportaż będzie dzisiaj na Silesia TV w wiadomościach
o 17,45
18,45
21,15
Będzie też na ich stronie internetowej!!!
Bajka ma pełno zdjęci jeszcze , mówiła ,że w świetle dziennym wszystko wygląda jeszcze gorzej tzn. warunki w jakich mieszkały psy...
Podobno na tej posesji dwa lata temu mieszkała jeszcze jeden pies... za budę służyła mu PRALKA!!! Bajka ma zdjęcia tej pralki.
Szczeniaki mają się już dobrze, w każdej chwili mogo jechac do domów tymczasowych!
Ares otworzył się, jest wystraszony , ale pozwala się głaskać, przytulać i robić ze sobą już wszystko. Bardzo kochany pies.[/QUOTE]
O tych wszystkich godzinach bedzie reportaż?ŚWIETNIE