Harleya dałam tutaj, później jak czas pozwoli jeszcze posiedzę nad ogłoszeniami
[URL]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?p=24525#post24525[/URL]
[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/15565/podglad/[/URL]
- musiałam wpisać Ostródę jako najbliższą miejscowość nie było Iławy
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3932719_harley_dlugowlosy_owczarek_niemiecki_do.html[/URL]
[URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe,do_adopcji_owczarek_niemiecki_dlugowlosy_harley,II0C3MW3.html[/URL]
i jeszcze adopcje.org