[quote name='ewatonieja']możesz mi przesłac fotki ja wstawie tylko założ temat w dziale BAZAREK zmierz te rzeczy podaj dokładne wymiary, oceń koszty przesyłki w1 poscie trzeba tez wkleic link do watku psa na którego zbiera sie pieniażki mój mejl [email protected]
Dzieki za pomoc. Postaram sie jak najszybciej zrobic zdjecia, jak tylko wydobęde aparat z kartonow
Hmmmm jestem tu nowa, chcialabym pomagac psiakom na tyle na ile moge... po porządkach w szafie mam dwie nowe spodniczki, ktore niestety okazaly sie za male... pomyslalam o bazarku ale ni choroby nie wiem jak sie to robi pomoze ktos?
Śledzę wątek Bakusia... śliczne maleństwo... dużo juz wycierpialo to maleńkie ciałko... ale na ostatnich zdjęciach widać najedzony brzusio..... Zdrowiej maluszku zdrowiej :)
Pomóżcie psiakowi... spójrzcie w te smutne oczka... [url=http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=2841]Schronisko dla Zwierząt w Łodzi[/url]