Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='Yana']No szukam i na dogo. Problem w tym, że psy są 3 a może nawet 4, w tym boksery i dog niemiecki. Ludzie jak to słyszą, to nie chcą miec z nami do czynienia :-D[/QUOTE] No to rzeczywiście trochę się zebrało,u nast tylko jedna boksia i jeden Onek,a ja trzęsłam portki,że nic nie znajdę.No ale czwórka dzieci do 12 roku życia najstarsze też nie zachęca,a tyle będzie:4,8,10,12 lat dzieci :)
  2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/390/2229b3b84912e802med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1613/ab7abd714c4bfedamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1550/c0c28d5a7b049aa2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1613/a11c1d3098c3ed64med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1561/2ed6e51f05c91eb9med.jpg[/IMG][/URL] .
  3. Dostałam zawiadomienie od dziewczyn o tym psiaku,byłam ,widziałam,ma coś z bulteriera,więc może pomożecie szuka domku: [QUOTE]Młody piękny Aldi w złych warunkach-mieszka na melinie.Ma około 1,5 do 2 lat. Właścicielka mówi,że ktoś jej go dał rok temu na bruklinie(najgorsza dzielnica Polic),a miał wtedy 6 miesięcy.Psiak jest młody i trzeba z nim na spacery chodzić,a właścicielka tęga kobita i nie ma ochoty,wiec nigdzie nie chodzi i on biedny siedzi ciągle w domu.Bardzo jest miłym i przyjaznym pieskiem,kocha dzieci,w domu jest grzeczny i nic nie niszczy.Jakby miał odpowiedni dom to na milion procent będzie dla kogoś super przyjacielem i wspaniałym kumplem.A i jeszcze za kijkami i patykami skacze na 2 metry nawet.Ogólnie to piesek nadaje się od razu do adopcji u odpowiedzialnych ludzi. [/QUOTE] Psiak faktycznie bardzo żywy,chwili nie mógł ustać w miejscu,na patyczki nakręcony,więc trzeba uważać na palce,czyli szybko rzucać,lepiej,żeby dzieci z nim się patyczkami nie bawiły-takie moje spostrzeżenie.No i lepsze zdjęcia zrobiłam,bo te ,co dziewczyny wysłały to była porażka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1549/af76fc9b41fa2503med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1558/2d46117784106ee6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1566/7474f35440ec762emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1416/01676313d9046744med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1416/3155fe722682e33amed.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Alicja']i bardzo dobrze :lol: My jedziemy[URL="http://www.nadjeziorami.pl/obiekt.php?id=28"] TU[/URL], znaczy mam nadzieję ze już nic się nie zmieni[/QUOTE] Ale fajnie,to tam może nie ogrodzone,ale innych budynków nie widzę w pobliżu :) [quote name='andegawenka']Też pieknie. A my [URL]http://www.eholiday.pl/noclegi-oo2646.html#url=/noclegi-oo2646-galeria.html&aContent=.o-gallery&goTo=gal_tab_photo[/URL] W takim samym domku spedziłam z moja sunią wszystkie jej wyjazdy, oprócz ostatniego bo osrodek padł.[/QUOTE] U mnie ten by odpadł,ruda to dzikus,boi się obcych i zwiewa,jak poczuje się pewniej(przeważnie za ogrodzeniem :D) to wtedy brutus jakich mało.Jeśli na naszym terenie jest ktoś obcy to podbiega ,trąca nosem ,szczypie po nogach(bo to nie gryzienie) i może złapać za nogawkę.Znalazłam też ofertę domków,ale dwa na jednej działce,nie chciałam ryzykować. [quote name='Yana']to rzeczywiście super warunki na wakacje z psem. Ja szukam czegos podobnego ale bardziej w kierunku gór i niestety wiele domków jest na jakim ogólnym terenie jakiegoś ośrodka i nie mają własnego ogrodzonego terenu, więc psy musiałyby byc ciągle na smyczy... a to bez sensu, ale dalej szukam...[/QUOTE] Wiem,nam też ciężko znaleźć było cokolwiek,a jak już znalazłyśmy to zajęte,niestety wszystko trzeba szukać kilka miesięcy wcześniej i bukować :(
  5. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1550/bfdfb4ae20dca7ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1561/25f0a2dd15779244med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1596/059b2d40a8eca489med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/390/67ea26416a215323med.jpg[/IMG][/URL] .
  6. No to zacznijmy od początku.Sunia strasznie się cieszyła,choć widziała mnie raptem dwa razy w dzień odebrania.Arlenka ładnie ją podkarmiła i mimo,że ma wciąż biegunkę już jej tak kości nie stoją.Chciałyśmy przed wyjściem na spacer zakroplić jej oczka i niestety nie udało się-małe ADHD.Więc poszliśmy na spacer.Dziewczyny nastraszyły mnie,że strasznie ciągnie,ale one małe psiaki mają,więc dla nich może ciągnie mocno,dla mnie normalka,jak to duży psiak potrafi.Spokojnie można ją utrzymać,jak już obwącha wszystko,co ją po drodze zainteresuje idzie spokojnie.Gdy się ją prostuje krótkimi szarpnięciami to patrzy na ciebie z miną niewiniątka,wyrównuje kroku na 5 sekund,a potem dalej do przodu,moim zdaniem nie wybiegana strasznie.Gdy idzie na luźnej smyczy to znów co chwilę zerka czy jesteś na jej końcu :) Gdy ją zostawić na chwilę gdziekolwiek przywiązaną to wyrywa się strasznie,próbuje się do ciebie dostać,a jak wraca to skacze z radości,ale to też w miarę delikatnie(w porównaniu z moją bokserką).Kucasz koło niej i już leży plackiem kołami do góry i czeka na mizianie :)Nie miałam czasu aby sprawdzić ją na inne psiaki,wiem tylko tyle,że wyrywa do innych psów strasznie,szczeka na nie,w szelkach stała na dwóch łapach -tak bardzo chciała się dostać do jednego.Może na kolejnym spacerku (o ile uda mi się wyrwać z domu,córa jednak chora i na antybiotyku przez tydzień,dziś została z koleżanką) spotkamy inne większe psiaki i spróbujemy podejść.Po powrocie na spokojnie wzięłam ją dupskiem do mnie między nogi i przytrzymałam,a koleżanka spokojnie zakropliła jej oczko dwa razy pod rząd,a więc miałam rację,że po spacerku będzie dużo łatwiej . [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1594/2e7b079dc7dc499amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1561/cbdde20249375bc2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1566/76467ae4ab3e6ef2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1550/275cceaa69858dc4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1596/bfb5cf6faf88f6e3med.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Yana']w piękne miejsce jedziecie na urlop :-) będzie na pewno udany :-) a ten teren wokół domku jest ogrodzony ?[/QUOTE] Pewnie,że ogrodzony-u nas to priorytet,co w domku nieważne,aby teren był ok,zresztą 4 latka u mnie,więc dodatkowy uciekinier,większy od psów,bo psy się pilnują :)
  8. No i jak zwykle jak sobie coś zaplanuję to idzie w łeb.Córa najmłodsza całą noc marudziła,że ją gardło boli,w końcu musiałam jej dać coś przeciwbólowego i dziś na 12.30 idziemy do lekarza,nie poszła do przedszkola.Mam tylko nadzieję,że jak wpadniemy do Tessi i pójdziemy z nią na spacer to będzie bardzo grzeczna,to będziemy mogły pochodzić trochę i zrobić zdjęcia ;)
  9. [quote name='Doginka']Ja co prawda daleka jestem od wpadania, ale chętnie zaglądam do Was:lol:;-)[/QUOTE] Mnie też moje trzy córy starczą w zupełności,ale zabezpieczona,więc bez strachu wpadać mogę ;):D
  10. Super,ja tak po cichu wiedziałam,że takiej słodyczy pani doktor się nie oprze ;)
  11. [quote name='magdola']Ach, co do klatki nie mam zastrzeżeń, bo to dobre wyjście, ale zmartwień mnie fakt, ze miał być hotelik, i? Ale jeśli takie warunki to super....tylko tego jednego, jedynego domu brak....:([/QUOTE] I w hoteliku była cały czas od dnia odebrania,ale hotelik w Stargardzie no i problem był z transportem,w ciągu tego tygodnia,czy dwóch pobytu( już mi się miesza,za dużo psów)była 3 x w Szczecinie u okulisty.Więcej kosztował nas transport do weta ze Stargardu do Szczecina i z powrotem niż hotelik :(
  12. [quote name='magdola']O jaaaa..... Kurcze. Tessi do domu już.... Biedna dziewczyna..... Co wyszło nie tak?[/QUOTE] Nic nie wyszło nie tak,po prostu transportu nam brak,a dziewczynkę trzeba często doglądać,nie będzie miała źle,moja ruda w takie upały nie za chętna do spacerów,spaślak jeden,a ja zwiedzam całe miasto i pół lasu do południa jak dzieci w szkole,więc dziewczyna się nachodzi,a po południu to i dziewczyny po pracy też ją doglądną.Szkoda tylko,że nie mamy pomieszczeń,gdzie możemy te psiaki trzymać i jest w biurze,gdzie pełno ciekawych dokumentów i mnogo rzeczy do pogryzienia.Już mieliśmy raz taką tymczasową panienkę-wiele rzeczy w całości nam po samotnej nocy nie zostawiła,więc teraz wolimy nie ryzykować i dlatego klatka ;)
  13. poszła stówka dla Kinia dziś z mojego bazarku ogłoszeniowego :)
  14. No i Tessi znowu u nas,niestety siedzi sama w klatce kenelowej.Musi mieć zakraplane oczko 3xdziennie,na co Arlenka niestety nie ma czasu,musi często odwiedzać weta,a niestety nie mamy możliwości jeździć w tą i z powrotem ciągle.Jutro z rana lecę wziąć ją na porządny spacerek,może zrobimy kilka fotek fajnych,po południu dam znać co u niej ;)
  15. Wpadamy w odwiedzinki,bo ostatnio czasu nie ma i życzymy zdrówka dla Ozziego i jego pani ;)
  16. [quote name='andegawenka']Tylko nie wjeżdżaj do wody rowerem;) Fajnego wypoczynku zyczę:)[/QUOTE] Jak się siostry rozbrykają to niczego nie gwarantuję :D:D:D To dopiero na wakacie od 4-11 sierpnia,nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu :shake: Jeszcze tak daleko:roll:
  17. [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Tessi-piękna młoda Onka szuka domu![/COLOR] 1. IMIĘ: Tessie 2. PŁEĆ: suczka 3. RASA: owczarek długowłosy 4. WIELKOŚĆ: adekwatna do rasy 5. UMASZCZENIE: czarna podpalana 6. WIEK: ok. 1 roku 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: wkrótce na koszt TOZ Police 9. UPODOBANIA I NAWYKI: Tessie to prześliczna, przyjazna sunieczka. Jest bardzo młoda, jednakże doświadczyła już wiele zła od ludzi. Mimo tego nadal jest ufna, i uwielbia spędzać czas w towarzystwie człowieka. Kocha wszystko co się rusza. Ma troszkę chore oczko, ale jest leczone,niedługo będzie miała zabieg na nie i sterylizację. Bardzo lubi bawić się z dziećmi. Jest nauczona czystości, załatwia się tylko na dworze. Uwielbia długie spacery. Przy odrobinie miłości Tessie stanie się najwspanialszym członkiem rodziny. Jeśli dasz jej i sobie szansę to na pewno zyskasz wspaniałą przyjaciółkę na długie lata. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po –adopcyjnej. Oferta Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Policach woj.Zachodniopomorskie,Szczecin Kontakt w sprawie adopcji: Irena tel: 501803646 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE] Tu będą linki do ogłoszeń: [URL]http://tablica.pl/oferta/tessi-piekna-mloda-onka-szuka-domu-ID18UMP.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/118689[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4393883[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tessi-piekna-mloda-Onka-szuka-domu%21,65437"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tessi-piekna-mloda-Onka-szuka-domu!,65437[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=137760[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,55404,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLCwscDAuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/3596-tessi-piekna-mloda-onka-szuka-.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/107426/Tessi-piekna-mloda-Onka-szuka-domu%21/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/107426/Tessi-piekna-mloda-Onka-szuka-domu!/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/17098/tessipiekna_mloda_onka_szuka_domu.php[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Tessi-piekna-mloda-Onka-szuka-domu-id42238.html[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-41615/tessipiekna-mloda-onka-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://szczecin.swistek.pl/tessi-piekna-mloda-onka-szuka-domu-_157355.html[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/209858-tessi-piekna-mloda-onka-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://www.n2m.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=19349&catid=77&Itemid=11[/URL] [URL]http://szczecin.lento.pl/tessi-piekna-mloda-onka-szuka-domu_,412237.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=98856[/URL] [URL]http://adpedia.pl/zachodniopomorskie/szczecin/drobne/zwierzeta/ogloszenie/tessi_piekna_mloda_onka_szuka_domu,217419/[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2260156-tessi-piekna-mloda-onka-szuka-domu/[/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=94980&kategoria=1021&tytul=Tessi-pi%C4%99kna"]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=94980&kategoria=1021&tytul=Tessi-piękna[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/1011_tessi-piekna-mloda-onka.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/39541/[/URL] [URL]http://zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=8290[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,1037580.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-349914.html[/URL] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-2576/tessipiekna-mloda-onka-szuka-domu.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/2576-big-1-1338203856.jpeg[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2954/tessipiekna-mloda-onka-szuka-domu.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2954-big-1-1338203879.jpeg[/URL] [URL]http://www.blyskawica.info/index.php?pgstro=oglosz&pgidkg=0&pgroz=n&pgidks=0&pgrg=0&pgsort=dwpr&pgidw=0&pgidp=0&pgidg=0&lporz=1&idoglo=8421&ozw=1R1SandSo.statusRAzASorderSbySo.dwprSdesc,So.idSdesc&io=8249[/URL] [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=236374&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/tessi-piekna-mloda-onka-szuka-domu.html,,2:advknt:1279822,c0:vwadv:1279822[/URL] [URL]http://szczecin.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/tessi-piekna-mloda-onka-szuka-domu,id437865es27069.html[/URL] .
  18. No to już wakacje zabukowane mamy tu: [URL="http://www.domekdrewniany.maxmedia.pl/#!prettyPhoto"]http://www.domekdrewniany.maxmedia.pl/#!prettyPhoto[/URL] Tydzień wolnego z siostrą,szwagrem,jej synem i psiakiem,czyli 4 osoby dorosłe,4 dzieci i dwa psy,a najważniejsze-własny dostęp do jeziora :multi::multi::multi: Za dużo chodzić nie będziemy musiały :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kto mieszka niedaleko i chciałby wpaść na kawkę:cool3:
  19. To jak teraz rozliczać bazarki,bo tam nie pisze nicu z dogo,a nie każdy musi znać moje dane osobiste???Zawsze było,że rozliczenie bazarków było wpisywane w poście rozliczeniowym na ich wątku na dogo :(
  20. Na Tessi hotelik Toz Police dołożył się 50zł na razie,więcej na dzień dzisiejszy nie mamy :(
  21. [quote name='tatankas']A ja robię porządki w tematach subskrybowanych i okazało się,że jednego bazarku nie rozliczyłam:oops:,który był między innymi na Maxa,a więc przeleję 25,90zł dla niego,jak dojdą to proszę o potwierdzenie: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224158-Koniec-rozliczamy-Na-Kinga-z-Sos-bokserom-i-Maxa-z-Nadziei-Amstaffa-ju%C5%BC-od-1z%C5%82/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224158-Koniec-rozliczamy-Na-Kinga-z-Sos-bokserom-i-Maxa-z-Nadziei-Amstaffa-już-od-1zł/page3 [/URL] No i niestety w rozliczeniu nie ma wpłaty z 14.04 od DarkWatter,którą zrobiłam,ogólnie zero jakichkolwiek wydatków czy wpłat od marca nie ma :([/QUOTE] No i kolejny przelew dziś poszedł na nasze psiaki ode mnie z bazarku ogłoszeniowego-200zł.Proszę o potwierdzenie wpłaty tych dwóch przelewów.
  22. Czy to w ogóle możliwe,by bokser nie biegał:crazyeye: Zdrówka dla Meli życzę ;)
  23. Pewnie,że da się zrobić,jak tylko wywiążę się z ogłoszeń bazarkowych to i Tessi zrobię ogłoszenia :)
  24. [B]phase[/B]-przykro mi,ale żaden z tych psiaków nie ma cech głównych boksera,którymi to są krótka czarna kufa,zmarszczki nad nosem i wiszące fafle-te cechy właśnie wyróżniają boksera od innych ras.Te psy ogóle nie przypominają boksera.A Azora ogłaszać jako psiaka w typie boksia to już całkowity śmiech na sali.
  25. Mam wieści z FB na temat Tessi: [QUOTE]co do szczeniaka to je już samodzielnie, i w tym tyg idzie do nowego domu. Mamusi powoli wraca normalna kupa, wet przepisał jej jakieś tabletki. Niestety stan oka sie nie poprawił, najlepiej byloby z nia jechać do weta na Chopina do dr Cichockiego, ale nie mamy transportu. Tessi powinna byc obejrzana przez weta, i w niedługim czasie zostanie wysterylizowana.[/QUOTE]
×
×
  • Create New...