Jump to content
Dogomania

kizimizi

Members
  • Posts

    9424
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kizimizi

  1. no i co slychac? Poszly jakies ogloszenia?
  2. oj bardzo mi przykro Dominika :( Trzymaj sie!
  3. Psi przyjaciel na cale zycie! Hey nazywaja mnie Simek, jestem psiakiem jaki widac na zdjeciach; nie za duzym, nie za malym w sam raz. Teraz jest mi dobrze, mam co jesc i ma mnie kto wyprowadzic na spacer jednak kilka miesiecy temu moje zycie bylo koszmarem. Od kiedy pamietam moj "dom" byl dziurawa buda, ktora dzielilem z 5 innymi psami. Wokol niej mielismy 3m kwadratowe betonowego boksu a nieduza bramka przez ktora ogladalismy swiat. Sam nie wiem ile tam bylem, przestałem liczyć. Po kilku wiosnach w schronisku przestalem rowniez liczyc, ze kiedykolwiek sie stad wydostane. I tak popadlem w melancholie jak mi sie wydawalo a potem w depresje. W schronisku widzialem wiele, zamarzajace zima staruszki, zagryzane zywcem psy,chore i zaglodzone psiaki, ktore niczego nie zawinily, po prostu znalazly sie w tym strasznym miejscu. Kiedy myslalam, ze czas odejsc zdarzyl sie cud, dobra Pani postanowila mnie uratowac i zabrac do siebie. Jednak nie na stale jakbym bardzo chcial. Moge u niej zostac poki nie znajde swojego domu, swojego czlowieka, ktory mnie pokocha. Jestem juz doroslym psem, kundelkiem, w klebie siegam do kolan. Jestem wykastrowany i posiadam komplet szczepien. Nie jestem specjalnie wymagajacy, zjem co mi dadza, z innymi zwierzetami sie dogadam o ile nie beda chcialy mnie zjesc. Na spacerki chodze chetnie, jednak potrafie zajac sie soba w domu. Daj mi bezpieczne miejsce do spania i nakarm mnie a w zamian za to odwdziecze sie niesamowita miloscia i przywiazaniem! Czy to tak wiele za psia przyjazn do konca zycia? Piesek znajduje sie we Wroclawskim domu tymczasowym. Pomozemy z transportem w kraju. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [email][email protected][/email] tel: 668- 836- 964 [IMG]http://imageshack.us/a/img268/2674/hz6c.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img196/6611/fubb.jpg[/IMG] [IMG]http://i.looki.com/0/0/67/a634b8204e3a6075b115a812f8975a23_800.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img803/4918/img5944n.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img850/3166/simiukingi2.jpg[/IMG]
  4. [quote name='perpe-tua']Dobra to ja mogę być skarbnikiem ;p Co mam zrobić?[/QUOTE] zbierac kase :) edit: zdjecia jakie? a jakie sie wam podobaja?
  5. no niestety nie moge bo nie mam jak przelewow robic. Oki to tekst mamy, zaraz wybiore fotki i kto by chcial oglosic?
  6. ja sie na zagranicznych nie znam i wolalabym nie gdyby to ode mnie zalezalo. Simkowy tekscik: Hey nazywaja mnie Simek, jestem psiakiem jaki widac na zdjeciach; nie za duzym, nie za malym w sam raz. Teraz jest mi dobrze, mam co jesc i ma mnie kto wyprowadzic na spacer jednak kilka miesiecy temu moje zycie bylo koszmarem. Od kiedy pamietam moj "dom" byl dziurawa buda, ktora dzielilem z 5 innymi psami. Wokol niej mielismy 3m kwadratowe betonowego boksu a nieduza bramka przez ktora ogladalismy swiat. Sam nie wiem ile tam bylem, przestałem liczyć. Po kilku wiosnach w schronisku przestalem rowniez liczyc, ze kiedykolwiek sie stad wydostane. I tak popadlem w melancholie jak mi sie wydawalo a potem w depresje. W schronisku widzialem wiele, zamarzajace zima staruszki, zagryzane zywcem psy,chore i zaglodzone psiaki, ktore niczego nie zawinily, po prostu znalazly sie w tym strasznym miejscu. Kiedy myslalam, ze czas odejsc zdarzyl sie cud, dobra Pani postanowila mnie uratowac i zabrac do siebie. Jednak nie na stale jakbym bardzo chcial. Moge u niej zostac poki nie znajde swojego domu, swojego czlowieka, ktory mnie pokocha. Jestem juz doroslym psem, kundelkiem, w klebie siegam do kolan. Jestem wykastrowany i posiadam komplet szczepien. Nie jestem specjalnie wymagajacy, zjem co mi dadza, z innymi zwierzetami sie dogadam o ile nie beda chcialy mnie zjesc. Na spacerki chodze chetnie, jednak potrafie zajac sie soba w domu. Daj mi bezpieczne miejsce do spania i nakarm mnie a w zamian za to odwdziecze sie niesamowita miloscia i przywiazaniem! Czy to tak wiele za psia przyjazn do konca zycia? Piesek znajduje sie we Wroclawskim domu tymczasowym. Pomozemy z transportem w kraju. Kontakt: [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] tel: 668- 836- 964
  7. [quote name='kora78'] moze wyroznione ogloszenie gdzies???[/QUOTE] nie stac nas :(
  8. nie znam nikogo. To mi mowila wetka Walbrzyska z kursu jezykowego. Ok. na litosc ... eeee
  9. ok bierzemy sie za ogloszenia. Ja " na ochotnika" pisze Simkowi nowy tekst ale ale - i tu musicie mi pomoc- nie wiem jak. Bylo na [I]wesolo[/I], nei pomoglo, bylo na [I]smutno[/I], tez nie, wreszcie bylo [I]normalnie[/I] i tez nic. Jakby tu Simka zrobic, co myslicie ciotki?
  10. witam u Keksika ;)
  11. znajdzie sie chetny na simkowego skarbnika?
  12. no ja nie moge bo nie mam jak konta sprawdzac regularnie. Kora, odesle im sie z jakis bazarkow za meisiac. Jakby teraz od razu sie odeslalo to by sie zastanawial kazdy po co wogole prosilismy.
  13. [quote name='marta0731']Kzi bedziesz o tym pamietac? Bo ja do tego czasu na pewno nie bede juz skarbnikiemSimka[/QUOTE] no bedziemy, bedziemy. To trzeba Simkowi nowego skarbnika znaleźć.
  14. ide sie chwalic bazarkiem. A przelew postaram sie zalatwic jeszcze dzisiaj
  15. Do 17 listopada musimy zwrocic skarpecire 30zl. Miejmy nadzieje ze z ktoregos bazarku sie uzbiera
  16. [quote name='agusiazet']Pieniądze dla Simona w wysokości 120 zł zostały przelane, zwrot w wysokości 30 zł ma nastąpić w terminie do 17 listopada br. na konto Skarpety. Ma go dokonać wnioskująca o pomoc kizimizi.[/QUOTE] dziekujemy baaardzo w imieniu Simka :)
  17. [quote name='agusiazet']Halo, halo, proszę o dane do przelewu na Simka. Jeśli dziś/jutro nie przeleję następny przelew dopiero za tydzień![/QUOTE] Przepraszam, mam "powodz" w domu. Agusiazet, musze dostac nr konta skarbnika Simkowego, poprosze zeby wyslala Ci pm. edit; Pm do skarbnika Simkowego wyslane. Dziekuje baaardzo w imieniu Simkowych ciotek :) :) :)
  18. Dominika, przepraszam w opoznienie z przelewem za zakupy bazarkowe ale wlasnie zorientowalam sie ze moj przelew wrocil. We wtorek postaram sie to zalatwic, ok?
  19. [quote name='agusiazet']Przejrzałam wątek, niestety pies nie spełnia podstawowej zasady naszej Skarpety tzn. kryterium wieku:([/QUOTE] Simek ma z 9-10 lat. Troszeczke odmlodzilam go w ogloszeniach ;)
  20. sliczny jest Simek ja nie wiem co nie tak z ludzmi. Dominika, jakie sa jeszcze problemy z Simkiem? Moze trzeba by tekst nowy zrobic i znow oglaszac chlopaka
  21. [quote name='ellla'][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5526/x0mf.jpg[/IMG]t W październiku już rok :)[/QUOTE] i my sie cieszymy :) Ucho slicznie wyglada Ela!
  22. no mysle, ze pewne skoro widza ze Dominika dzwoni i nie odpowiadaja. Super byloby znalesc Keksikowi juz dom ale to chyba nei ten ... :( No nic musimy na nowo chlopaka oglaszac :)
×
×
  • Create New...