Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. [quote name='wojtuś']Trzymam kciuki za domek Barego, a gdyby któryś z Psiaków u Jaagi znalazł domek, byłoby super, byłoby Jaadze lżej, Andzia pisała że nie ma miejsc u nas w hotelikach, spróbuje jeszcze jutro coś sie dowiedzieć, choć u Pana Tomka w Lednicy to może być 450 zł/mies. Konto do divia_gg mam i też coś postaram sie pomóc[/QUOTE] 450 zł to jednak bardzo bardzo duzo, choc wiem ze to kawal psa jest...:P( Dzieki wojtus za oferty pomocy. Zaraz wysylam nr konta i ruszam na facebook i do ogloszen agata. Musze sie wyrobic zanim zaczne pracowac:)
  2. Nie ma sprawy, a sytuacja wymaga wielosciezkowego działania. Jutro posciagam sobie, tylko zeby tekst byl gotowy. Jutro pooglaszam drugiego gagatka. A konto tez powysylam jutro i mam nadzieje, ze uda mi sie posciagac na watek wiecej ludziow. Tez anita_happy obiecala pomoc na facebooku, wiec tam tez zaczynamy jutro dzialac.
  3. Nikt nie pisze, bo sie zasiedzialy i jakos tak chyba nikt nie oglasza, a psiaki idealne wiec bardzo szkoda. Oglaszaj wiec gdzie sie da;)
  4. To chociaz tyle, zawsze to jeden mniej:) Oby to byl dobry poczatek wydawania psiakow po powrotach...
  5. Dokladnie erko, nikt sie po takim czasie nie spodziewal...Dzis jak Hubertowi opowiadalam jeszcze o tym to znow mi sie krew gotowala w zylach...To jest dla mnie nie do uwierzenia. I tak sobie mysle ze moze pomozemy w ogloszeniach Soni i Agata, jakby ktorys z nich poszedl do domu to moze Bary moglby byc dluzej chwilke u Jaagi? Jak cos to w pon pooglaszalabym tego Agata, tylko Jaaga na jakie wojewodztwo? A konto podam jutro lub najpozniej w pon, bo dzis znow mnie choroba morzy - cos sie wyleczyc nie moge i z doskoku zagladam...
  6. [quote name='waldi481']Dostaliśmy zaproszenie na wątek-dziękujemy.. Ponieważ mimo wielu apeli oraz naszej sygnaturki nie możemy się doprosić o właściwy numer konta dla suki o pięknym imieniu Kajunia-a na posiadane konto przelew nie wchodzi to tę naszą,,10,,chcemy wpłacić na psa z tego wątku. Jeśli potrzebujecie takiej wpłaty-to podajcie nr.konta na PW Waldek[/QUOTE] [quote name='elkate']Jestem na wezwanie, biedny, skrzywdzony Bary. Moge pomagać finansowo, prosze o nr konta na Pw[/QUOTE] Bardzo dziekujemy. Prosze o chwilke cierpliwosci, bo musimy ustalic jakie konto podac. Ja moge zbierac na dziada, a potem erce przelewac. Tak czy siak kasa potrzebna na bank, bo przeciez i Jaage trzeba wspomoc teraz....
  7. Ja nie moge zadeklarowac nic, ale oczywiscie ogloszenia i bazarki stricte na Barego tak. Bede wtedy szukac ludzi co by chcieli cos na bazzarki dac....No i od czasu do czasu tez bym cos od siebie dorzucila...
  8. Dzieki tamb Bary bedzie w Dzienniku Polskim w Krakowie. Kciukami coby byl jak najszybciej. No i zzeby domek sie szybko znalazl dla gadziny, koniecznie.
  9. Bary ma wypasione ogloszenia na Wrocław. Staralam sie gdzie sie dalo dziada powrzucac. A tak poza tym on taki biedny, tak placze. Dzis to az spac nie moglam znow, bo co oczy zamknelam to mi sie bary snil...Tak starsznie mi go szkoda i tak strasznie chcialabym zeby sie domek dla niego swietny znalazl.
  10. [quote name='Jaaga']Dziękuję, dziewczyny. Czy dałybyście radę ogłosic kota Łatka? Już jest zdrowy, a u mnie mało miejsca. Za tydzień pojawia się kocięta. Zrobiłam mu allegro, ale bez efektu. Wstawiałam tu tekst i fotki.[/QUOTE] jaaga ja w pon mysle ze dalabym rade, moze nie komplet ale te najbardziej chodliwe serwisy i .. te proste;) Bary ma wypasione ogloszenia na Wrocław. Staralam sie gdzie sie dalo dziada powrzucac. A tak poza tym on taki biedny, tak placze. Dzis to az spac nie moglam znow, bo co oczy zamknelam to mi sie bary snil...Tak starsznie mi go szkoda i tak strasznie chcialabym zeby sie domek dla niego swietny znalazl.
  11. [quote name='Zuzka2']Napisała do mnie babka z Mazur,ta,która szuka niedźwiadka do bloku;dzieci-wulkany energii:1 i 4lata z pytaniem czemu poprzedni właściciele oddali psa.Więc napisałam,że przeprowadzali się ze wsi do miasta i tam nie chciało im się chodzić z nim na spacery;na wsi sam spacerował wypuszczany z domu na podwórko,a w mieście pies to już dużo większy obowiązek i dlatego oddali go. Taka moja wersja wydarzeń:diabloti:[/QUOTE] Ale to chyba wlasciwa wersja. Tak wlasnie bylo. Nie oddali go bo cos z nim bylo nie tak, a tylko dlatego ze dlasze plany go nie uwzglednialy...
  12. [quote name='savahna']Dorabiam jeszcze na kilku serwisach Muszce, patrzę sobie a tu Bary całą stronę w Adopcji psa zajmuje...;) Aleście dziewczyny poszalały...:razz:[/QUOTE] Tam bardzo szybko sie daje ogloszenia wiec wstukalam na wszystkie województwa;)
  13. No ja dzialam teraz wrocław, plus wysylam do wszelkich znajomych.... EDIT: posty skacza;(
  14. [quote name='tamb']Przyślijcie mi informacje o Barym z numerem telefonu kontaktowym na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i ładne zdjęcia w załączniku.[/QUOTE] Zaraz puszczam. I siadam do ogloszen na wroclaw. Robilas wczoraj ewelinko na krakow? Wyslalam juz do tamb:)
  15. erko ewelinka juz wstepnie zmienila, jutro pewnie jeszcze doustalimy co i jak. Bary ode mnie ma komplet ogloszen na slask, ewelinka dzis miala oglaszac na malopolske, ja jutro na wroclaw i ewelinka jutro na mazowieckie. Allegro ode mnie ma na krakow, od Linssi na 5 wojewodztw. Jakby zapadla decyzja o hotelu, to porozglaszamy watek gdzie sie tylko da. Na dogo i na fbooku.
  16. erko ewelinka juz wstepnie zmienila, jutro pewnie jeszcze doustalimy co i jak. Bary ode mnie ma komplet ogloszen na slask, ewelinka dzis miala oglaszac na malopolske, ja jutro na wroclaw i ewelinka jutro na mazowieckie. Allegro ode mnie ma na krakow, od Linssi na 5 wojewodztw. Jakby zapadla decyzja o hotelu, to porozglaszamy watek gdzie sie tylko da. Na dogo i na fbooku.
  17. :placz:Boshe nawet nie wiem co napisac:placz::placz: Po prostu nie wiem :placz::placz::placz:
  18. [quote name='kika22']Chyba juz nic mnie nie zdziwi, na tym swiecie. Szkoda mi Barego bardzo, ale to bardzo. To jeden z moich ulubioncow.[/QUOTE] Moj tez, bo jego pierwszego oglaszalam i byl jednym z pierwszych i nielicznych ktorych poznalam osobiscie. a do tego taki kochany. Tak strasznie trzymam za niego kciuki, zeby juz byl u siebie:)
  19. No to moze sporobuje zmienic jak sie da, a jak nie to bedzie wiecej i juz. Wlasnie skonczylam robic mu pakiet na ślaskie, ale jak ktos chce jeszcze go gdzies wrzucic to jak najbardziej prosze. trzeba "zmasowic" akcje ogloszeniowa, szybko trzeba gada wyekspediowac;) Zmienilam na malopolskie.
  20. O kochany bidulek. Wlasnie robie mu serie narazie na slask. Zrobilam juz okolo polowe plus allegro na slask tez. Dzialam gdzie sie da, bo szkoda chlopaka a i Tobie Jaaga chyba najbardziej ciezko... Jaaga zrobic te zrywki? Mialabys gdzie powiesic?
  21. czy taki tekst moze byc? [CENTER] [B]Łagodny domowy olbrzym - duży pies do adopcji[/B] Bary to duży bardzo lagodny pies. Już bardzo długo czeka na swój dom. Bary mimo swojego gabarytu jest psiakiem bardzo przyjacielskim. I co najważniejsze jest psem domowym. Jedyna jego wada to to, ze nie toleruje innych psiakow, a wiec może iść do domu, gdzie nie ma innych zwierząt. [U]Do ludzi i dzieci ideał.[/U] Jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Uwielbia być głaskany i się przytulać. Jest czysty w domu, bardzo grzeczny i karny. Bary ma około 4 lata i waży na pewno ponad 35 kg. Jest odpchlony, odrobaczony i WYKASTROWANY. Pies jest w pełni gotowy by iść do swojego jedynego i wyczekanego domu. [B]Kontakt w sprawie przygarnięcia Barego:[/B] 609-890-204 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [LEFT]Za chwilke biore sie za dziada... [/LEFT] [/CENTER]
  22. ja mamuske szczylkow chetnie pooglaszam, tak jak pisalam, ale w sumie nie ma info o niej, nie wiem jak ze sterylka no i zdjecia nowsze takie jej tylko by sie przydaly. Wiec jak cos mamuske bede oglaszac;)
  23. [quote name='erka']Te ..........:angryy::mad: nawet nie poczekali do jutra:angryy: , ma zaraz przywieźc Barego córka, bo pewnie to babsko nie chce sie pokazać. Nie uwierzycie, ale ta bezczelna baba zapytała Jaagi, czy mogą go odwiedzać!!!!:diabloti::angryy: Dawno mnie nikt tak nie wkurzył:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:!!!!!! Jaaga nie ma gdzie dac Barego, w kojcu jest Agat z Sonią, w zagródce jest za mała buda, Bary sie tam nie zmieści, bedzie spał na śniegu. Żeby tą ...........:diabloti: ktoś kiedys wyrzucił, jak śmiecia z dnia na dzień, tak , jak ona to zrobiła. Divia_gg, jak wyegzekwujesz od niej kasę?? To ci powie,ze odda psa do schroniska , albo wywali go gdzies. Tak samo z umową, gdyby mieli ponosić jakies koszty, to pewnie pozbywali by się psów, anie oddawali. Przeceiz ktos , kto tak robi jest nie jest odpowiedzialnym, uczciwym człowiekiem, tylko zwykłym............:diabloti:, nie ma co liczyć na uczciwe zachowanie u takiego.........[/QUOTE] Masz racje erko, tak pomysllama, ze babsko moze sasmo sie do czegos poczuje. Zreszta sama juz nie wiem. No masakra jakas. A Bary byl tam domowym psiakiem? Chce zebrac info zeby z ogloszeniami ruszyc z samego rana. Zdjecia mamy z zeszloego roku, dobre sa wiec sie wykorzysta. Na kogo namiary - Jaaga czy erka na Ciebie? I na slask prawda?
  24. Jestem na nowo, jutro ruszam z ogloszeniami i promocja watku. Trzeba szybko dzialac. Przewietrzylam sie troche i uspokoilam, bo tak jak to mnie dzis ruszylo to juz dawno takiego podkur...nia nie mialam. Przeszlo to najsmielsze oczekiania...Szczyt debilizu i bezmozgowia....
  25. Nie to chyba jakis zart jest. A nie mozna ich obciazyc kosztem hotelikowania.? No przeciez tak byc nie moze....Nie no dramat jakis chyba. Oczywiscie go oglosze. Nie da sie zeby jakis konsekwencje poniesli. Musi cos byc, no bo to kpina jakas jest. Moze ta znajoma jakos sie poczuje. Przeciez nigdy nie ma tak, ze ktos czeka na zwrot. Nie miesci mi sie to w glowie po prostu... Zgubilam gdzies watek Barego. Macie gdzies?\ Sluchajcie a nie mozna zmienic tresci umowy adopcyjnej. Ja te co podpisywala, wiem - niewiele - ale zrobilam zapis, ze opiekun jak chce zwrocic psa jest zobowiazany zapewnic mu opieke do czasu znalezienia nowego domu, oczywiscie przy wiedzy wolonatriusza. A wolontariusz zobowiazuje sie do pomocy. Nie moze byc tak, ze zwracaja jak rzeczy. Toz to kuźwa nie sklep jest. Kazdy ma swoje zycie, swoje nowe problemy. A co, tak jak teraz, ze nie ma go gdzie dac? Co oni sobie mysla idioci, debile, az slow brak !!! To sie w glowie nie miesci. Co za 10 lat tez by go oddali bo cos tam. No dawno sie tak nie wkur*&am. Bo juz nie jestem zdenerowana, tylko az mna trzesie. Trzeba to ukrocic bo sie ludziom w dupach poprzewracalo.\ Gnomy bez serca jedne....:mad::mad:
×
×
  • Create New...