Rozmawiałam z domkiem Uty teraz Maszy.Jej opiekunka jest zachwycona charakterem naszej suczki.Uta jest mądra i zrównoważona.Zaszczekała już na suczkę ,która jest jej sąsiadką na sąsiedniej posesji.Były już ze swoją opiekunką na spacerku poza posesją.Bruś, jej kolega jest zazdrosny o Utę,pokazuje zęby,Uta ignoruje go ale jak jest zbyt niegrzeczny ostrzegawczo warczy.Dziś miało być spotkanie z kotem.A z kilka dni znów będę mieć wieści z domu Uty.