Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. I jesteśmy już po wizycie przedadopcyjnej.:multi: DZIĘKUJEMY BARDZO!!!:lol: Wizyta wypadła bardzo dobrze.Krzywuńcio ma już domek!!!:lol: Więcej informacji tu: [url]https://www.facebook.com/events/574181782666122/635275346556765/?notif_t=event_mall_reply[/url]
  2. DOM DLA KRZYWUSIA SPRAWDZONY!!!! Mały może się pakować.Bardzo się cieszę,nareszcie!:multi: [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10313788_806599516018828_7824773100028623960_n.jpg[/IMG] Tu jeszcze z Różą. więcej tu: [url]https://www.facebook.com/events/574181782666122/635275346556765/?notif_t=event_mall_reply[/url]
  3. Dostaliśmy zdjęcia z domu Rózi,zobaczcie jak żyje teraz dziewuszka: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/7c0fb6ec3060ad091a14f1342daa9d1b,10,19,0.jpg[/IMG] więcej tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239917-R%C3%B3%C5%BCyczka-przera%C5%BCone-male%C5%84stwo-WE-WSPANIA%C5%81YM-DOMU!!!?p=22109595#post22109595[/url]
  4. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6ca98276f0889b26b0cb26af7f4d9769,10,19,1.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/cef3570eeb5025436d268c0e69df07f8,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f71ecdf4c01ab305de2d9b4267d9eda6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/fb0d8638f5a7f9e87041e7e04aa61c57,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/91a4d1d4e76570e7d366157eb19af77a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/de33d1a55a0c7527d2f80ba041e1747c,10,19,0.jpg[/IMG]
  5. Dostałyśmy dziś zdjęcia z domu Rózi teraz Toli:lol: DZIĘKUJEMY!!!:lol: Zobaczcie jak mała super wygląda:lol: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ea74aab1d61fcf35cf0609159c297785,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/9ab21e602162a7c354c27cc7c8b1b7eb,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/8870dc33af5b8ddc711ad4cfdc7cf306,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b3869962b72447a919ca8827086ea882,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/7c0fb6ec3060ad091a14f1342daa9d1b,10,19,0.jpg[/IMG]
  6. [COLOR=#000000]Małymi kroczkami,doprowadziłyśmy do wyjścia psiaków z boksu. [B]Pierwszy raz,wszystkie wyszły poza boks[/B].[/COLOR]:multi::multi:[COLOR=#000000] Czeka nas jeszcze dużo pracy aby wyszły poza mury schroniska.Jednak najmniejsze kroczki w ich przypadku nas cieszą.Jesteśmy trochę bardziej zaprzyjaźnione z Ciapką,Rudą i Bratusiem.Pomaga nam w tym Irek,który regularnie wychodzi na spacerki a jak wraca jest dokładnie obwąchany.Psiaki zaufały nam trochę.[/COLOR] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1d022d0a7af7afdc4e7b89eb5565ec43,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/37ab75b2dd57eed06b26a999705a84a5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/aed662b07cd84c390c76953852277de9,10,19,0.jpg[/IMG] ...więcej tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250699-RUDA-CIAPKA-i-BARTEK-psiaki-zabrane-z-interwencji-szukaj%C4%85-domu[/url]
  7. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4826ab981d0a74792ef392b3075f7c77,10,19,0.jpg[/IMG] Wracamy posłusznie do boksu: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f057cdb0870af50a16c7eb26ebce6afd,10,19,0.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b488656d1c503a31b144973d045399f8,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b488656d1c503a31b144973d045399f8,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/0f27f931c1c49897f5d872e6074a1163,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/761a26fa6fdd4587fd1e817605b8d3f8,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c4a91c0e6945c33815904dc25271b65d,10,19,0.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/42205521f7de15487e583200d3fcc7c5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/eafb3fe2f47e3d4b60f3d45bc8bdda92,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/0d6fac44bc27494412729b60fa08e655,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/37ab75b2dd57eed06b26a999705a84a5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/aed662b07cd84c390c76953852277de9,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f95c0e29e7fec4ff223513a9a24df2bf,10,19,0.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/458b60baefd500a6f5213c0115130272,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3de75ab79e3e65e161013165144460fa,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d45ca7499546261e518979cb28b5df63,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b8f7b783d578cac3454be8f69ccd3393,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/031a673461d20100f2fc215d584212b4,10,19,0.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/72adf4a9878b2e9d30f180307082ca0f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c61494e8cc082596fc46c5e0a12a386d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e71f69c11a89427e26f79958bafd2c83,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/19040a8fdf374882a0d5643a256e6964,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1e134df5668f9398d6ddcfe8bd87dc91,10,19,0.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/8bc7f41c321f1c8203c243bfc8d4d88e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/aba489d1b504a60afb3c9fa49a947975,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1d022d0a7af7afdc4e7b89eb5565ec43,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d3865186d6b57ed85b2e434a5d8ffb4c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/81ffc68dc1dff257e25fcd1239d81dd6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/8d5d69e9682908491149d9915d7be15b,10,19,0.jpg[/IMG]
  13. Małymi kroczkami,doprowadziłyśmy do wyjścia psiaków z boksu.Pierwszy raz,wszystkie wyszły poza boks.Czeka nas jeszcze dużo pracy aby wyszły poza mury schroniska.Jednak najmniejsze kroczki w ich przypadku nas cieszą.Jesteśmy trochę bardziej zaprzyjaźnione z Ciapką,Rudą i Bratusiem.Pomaga nam w tym Irek,który regularnie wychodzi na spacerki a jak wraca jest dokładnie obwąchany.Psiaki zaufały nam trochę. Agnieszko,Ciapka jest po sterylizacji,nie jest w ciąży. A teraz wrzucam zdjęcia z dzisiejszego dnia.Padał ulewny deszcz ,mimo to psiaki czekały na nas: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/366893456198f6a5c9ebbfa8b0523ab6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/91247ef789fbb4cee113dc03beee6131,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/8513f7edcc296a0a3e8140fd0ca7aa0e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c26f45317cd56b705f50bde01b66a2aa,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/55059b0d435c72e9940105b9d4295a44,10,19,0.jpg[/IMG]
  14. Irek na dzisiejszym spacerku: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/22f618eb5c0ddbb90a11cb11f418ecf5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/2cd52c4d480542c9b20b1f1cbe7899ae,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b0e3902ce4f0be73fcee8d3b3cd75601,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b3b560f57e1913d24951b2431d2e4123,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/501c6dbc64c5458aeb913dcdbc94fd75,10,19,0.jpg[/IMG]
  15. Krzywuńcio,który jest już po kastarcji,ma szansę na dom.SPRAWDZAMY DOM DLA KRZYWUSIA WE WROCŁAWIU!!!:multi: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/df081155628e537d3ffd75141f86f8a4,10,19,0.jpg[/IMG]
  16. Nareszcie mamy osobę do sprawdzenia domku we Wrocławiu.Dzięki uprzejmości Ubocze,zgłosiła się do mnie pani Joanna ,która jest członkiem TOZ-u we Wrocławiu.Jeszcze dziś ma dzwonić do ewentualnego domu Krzywuńcia.CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!!!:lol:
  17. No i przyszedł maj... [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2e4416d28632bc7f7a2da3925121b533,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/515245be333acf246903ffdc58f89a42,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b004a6cb9d0897acf11262ef7e40866b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/2f4e3f8522d83f651d5be3caae1a11ac,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/71026588de2172d32f5a0356fc5b7398,10,19,0.jpg[/IMG]
  18. WYSZEDŁ NA SPACEREK I...WYKĄPAŁ SIĘ W STAWIE:multi: :multi::multi: No chodź Wojtuś... ...Nuka,która jest super koleżanką i wspiera we wszystkim Andzię i Wojtka,przyszła po małego: Teraz trzeba to powtórzyć!!!! :lol:
  19. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/26a4b42ce629305649969c3a858e4c18,10,19,0.jpg[/IMG] Wątki:Bossa,Laszlo i Azy już wkrótce:lol: No i moja największa radość :multi::multi:[B] WOJTUŚ WYSZEDŁ PO RAZ PIERWSZY NA SPACEREK POZA SCHRONISKO:multi: [/B] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/fcf5bf23727e9e058c762d5c277c6214,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/80b1637cafc348b4fad6acd1f61e6668,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/39e53f5e2d8e99a33f0da302e87e6a01,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4095259ed1b8977018d745522358b4e8,10,19,0.jpg[/IMG]
  20. Na pierwszym spacerku byli: BOSS [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e975a22f5719d67ed73e6c3eb3b5a784,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/3c744ed93b48726c0ae7ee91fb92e470,10,19,0.jpg[/IMG] LASZLO: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/bebbcdfc34fc98b58fdf4d86590e9f6d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f9ee58c40fe3c32d17afcfc88cb23680,10,19,0.jpg[/IMG] a tydzień temu AZA: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/8345bf15bb2249fe151486997bc6af57,10,19,0.jpg[/IMG]
  21. To był ostatni wspólny spacer w schronisku: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/a1f41f9faf5c52022742e5362dae5c0e,10,19,0.jpg[/IMG] ...wczoraj,Borówka jedna z czterech suczek z Leśnych Skrzatów,pojechała do domu: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/3f1289eb1a638217d485e259d9637987,10,19,0.jpg[/IMG] ...powodzenia malutka,bądź szczęśliwa...:lol: więcej tu; [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250696-LE%C5%9ANE-SKRZATY-cztery-sze%C5%9Bciomiesi%C4%99czne-suczki-wyrzucone-w-lesie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w/page2[/url]
  22. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/693fc69ae8327fb774499ff4cd3ffaaf,10,19,0.jpg[/IMG] ...i pojechała do domu... Powodzenia malutka,bądź szczęśliwa...:lol: Podróż zniosła bardzo dobrze.Na spacerku bała się wszystkiego:ruchu ulicznego,mniejszych psiaków.Ale po zjedzeniu i wypiciu wody,wszystko było już ok!:lol: I będzie jeszcze lepiej,mała musi nauczyć się wszystkiego.To dopiero początek.Teraz prawdopodobnie jest na działce,gdzie ma towarzystwo innych psiaków.Mam obiecane zdjęcia.No to czekamy!!!!:lol: Teraz kolej na pozostałe siostrzyczki.:lol:
  23. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/21b5eb6d378a6aa2b590f022d2a8006a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d975db9377ccddb59e1b68f9063a0d22,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d1b6539223081b70fc0a45f18e81fa88,10,19,0.jpg[/IMG] A potem pojechała wsiadła do samochodu: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/850cc3f3e38ef2200ee13d727c1cc2aa,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/3f1289eb1a638217d485e259d9637987,10,19,0.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8a619f45647edf3155ac85d064b0ab9d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/dafee0ed59f87d4f9b1966e29e31e418,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/a1f41f9faf5c52022742e5362dae5c0e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6913ebe269a7c8754a8e2e990b10f0f9,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/41c3952d15da8c3f8e211ba204cad88f,10,19,0.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/488d9b2ef493016d9732ce090a62a594,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/2d76bb03b6aa48368d1e34bc2d117160,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c824e8b0021dbd1eef8cac520fa58e49,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f800e200a82a8d1a8e501dfd61ab65da,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e81c7c3f321c6cd882b7541e29a763f1,10,19,0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...