Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Dostał imię od osoby,która zgłosiła go do schroniska.Nazwała go Baron,bo chodzi powoli i dostojnie.Baron to duży,roczny pies,który od dłuższego czasu błąkał się w podłowickiej miejscowości.Spał w rowach,żebrał o jedzenie w okolicznych domach.Osoba,która dokarmia psiaki w tych okolicach ,zostawiała jedzenie także jemu. Pewnego dnia...zobaczyła Barona,pod swoim domem.Miejsce zamieszkania pani,dzieli od miejsca dokarmiania psiaków około 10 km.a pani dojeżdżała samochodem.Pomimo wielkiej sympatii do psiaka,pani nie mogła go zostawić i Baron znalazł się w schronisku. Okazał się bardzo łagodnym psem.,sam podaje łapę,prosi o głaski.Z jego sierści wyciągnięto ponad 70 kleszczy!!!!Był już w lecznicy i otrzymał leki zabezpieczające go przed babeszjozą.Baron był prawdopodobnie psem łańcuchowym,na szyi ma wytarty ślad po uwięzi.Koty goni ale bez instynktów morderczych.Potrzebuje kochającego domu,który wynagrodzi mu trudy bezdomności oraz wcześniejszego życia na uwięzi.KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz m.gorzynska@ wp.pl Wkrótce ładniejsze zdjęcia. :lol:
  2. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c430f60c9ea4cf5e3944ca2ec2f7cc50,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b56e195526dd110da8b489e09588e5d7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/aeefe22b0e0f332b6adec45f8848479b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5f182cdb78e0ab89656fe6f46f4922e4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/60962904f3c4377dbbd2f565a15717ee,10,19,0.jpg[/IMG] Płacze cały dzień...:-(
  3. [SIZE=3][B]DZIĘKUJĘ!!!!![/B][/SIZE]:lol: Wrzucam dalsze zdjęcia: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d2dbd6d2c57172d0dc45fb047d3b98ee,10,19,0.jpg[/IMG] Na tym zdjęciu poniżej widać,że to nie jest duży psiak: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5c590e5f0331ca558e3891fcd10b912e,10,19,0.jpg[/IMG] ...przypomina sznaucera średniaka. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b1949a5b751aa299767348f605134b2b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/71cbe73fdacbe9df270a94896e67a816,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/97af54ecadd92b8ab31472b23131dc2f,10,19,0.jpg[/IMG]
  4. Agnieszko,tekst bardzo dobry.DZIĘKUJĘ!!! Jak nie znajdzie domu zrobię mu tekst,żeby go ponownie ogłosić.:lol: Boss już nas lubi.Jak przychodzimy do schroniska wyraźnie się cieszy.Pozwolił Olivin założyć obrożę,jeszcze niedawno nie było to możliwe.Zaufał nam trochę.
  5. FIDO ZAPRASZA: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/fafabec2a8b6cfa8961238dd976a46d0,10,19,0.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253016-FIDO-czarny-kudłacz?p=22134368#post22134368"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253016-FIDO-czarny-kudłacz?p=22134368#post22134368 BARON ZAPRASZA: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/144fb119f46a0ef59c2b3750f087abc9,10,19,0.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253018-BARON-mieszkał-w-rowie-teraz-szuka-domu?p=22134432#post22134432[/url] [/URL]
  6. [FONT=Arial][SIZE=2]Widywaliśmy go od kilku tygodni w mieście.Ale nie wyglądał na psa bezdomnego.Radosny,zadbany,z obrożą na szyi,wyglądał na psa,którego opiekun wypuścił,żeby sobie pobiegał.W naszym małym mieście ,to wciąż jeszcze obowiązujący zwyczaj.Okazał się jednak psem bezdomnym.Jest cudnym kudłaczem.Cały czarny.Miał prawdopodobnie wśród swoich przodków jakiegoś sznaucera.Młody około 2-letni,łagodny,ufny i bardzo kontaktowy.Teraz siedzi w kwarantanniku i zawodzi.Jak tylko zbliżamy się do boksu,prosi o głaskami i uwagę.FIDO,bo takie imię dałyśmy małemu miał na pewno kiedyś swój dom i swoich ludzi,świadczy o tym jego zachowanie.Dlaczego nikt go nie szuka?[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/fafabec2a8b6cfa8961238dd976a46d0,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/8ccc1258e00f84d1c5034bd39b0419aa,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e37c43ffff0511f443242fa79ff0f616,10,19,0.jpg[/IMG]
  7. A tak wsadza nosek między kraty Tituś i prosi o uwagę: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/c3048790cdef4a729525c9e3c4cebed7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/97fa6c53c5aec07d417f8d3493839489,10,19,0.jpg[/IMG] przez chwilę mieszkał z łagodnym psiakiem Milusiem: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/534edfe21282a3dbc04de09db445a410,10,19,0.jpg[/IMG] ale Miluś poszedł do domu.Adopcja ze schroniska.Teraz trzeba małemu dobrać dobre towarzystwo bo Tituś jest spokojny i grzeczny.
  8. Aza poszła do domu.Dom na wsi pod Łowiczem.Adopcja ze schroniska.Do boksu Karo wprowadziła się Mila: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/54c3d36d60be418a3d7a8df93c2f230b,10,19,0.jpg[/IMG] Karo dostał ode mnie wędzoną golonkę dla psiaków; [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/0f726405eca11e4b00177142fab96933,10,19,0.jpg[/IMG]
  9. Miałam dwa zapytania o Milę ale nikt nie rozwinął dalej tematu. A Mila wyprowadziła się od Reksa i Pikusia.I bardzo dobrze,była bardzo chuda bo koledzy nie dopuszczali jej do miski.Teraz mieszka z Karo: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/54c3d36d60be418a3d7a8df93c2f230b,10,19,0.jpg[/IMG]
  10. Malina wróciła już do schroniska,nie siedzi na razie z Uzim i Olą,tylko zajęła boks szczeniaków.Dostaje leki ale już lepiej się czuje.
  11. A potem długo musiałam go namawiać,żeby wszedł do boksu z powrotem: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/682256e8a345c55cecedf22488c86f27,10,19,0.jpg[/IMG]
  12. BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!:lol: Boss zajął miejsce Krzywunia.Siedzi w boksie z Jagodą,Poziomką i Dużkiem i ustawia całe towarzystwo.Pomimo,że boks jest odkryty ani razu nie próbował opuścić schroniska przeskakując ogrodzenie. Boss na spacerze w niedzielę; [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/01beac6ac3043ad300f629382396d2af,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6ecfa7b8a476265eb8fee1e99677b4b8,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b00dc337418a96b0b92f8556a21218b3,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/45af614f565d374b9d556345fde7f97d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8d825a6ac2550996d22d6a781a9d910d,10,19,0.jpg[/IMG] Wziął jedzenie z ręki bardzo delikatnie.
  13. [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/631b5434ab6dabedf519d9a970775efb,10,19,0.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ca4d9cf91fa09e3b8219687924275754,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/449e9614ba4f5856a646f7c76ac090ac,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9e3a8d28c265401789f01456ad4ed991,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/a53cda5bd54382dfeab05036b7fb65c6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/92763167352c650fb4ec21a55231edd1,10,19,0.jpg[/IMG]
  15. Olusia lubi kąpiel: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/71c0f0b148f2c1e26bca08c3c2f1dc6d,10,19,0.jpg[/IMG] Odkąd Olusia nie musi się bać koleżanek w boksie,wraca chętnie po spacerze do schroniska.A najpierw szaleje po łąkach i co chwilę przybiega ,żeby się przytulić.
  16. Irek bawił się z Nuką.Nuka jest koleżanką z innego boksu,ale psiaki super dogadały się: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/a61513a20b3373d6f90c019b44e6c305,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/33ce87589b1333ae7609e7c587a36092,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/fbb886d7e588a470a5391cad62eb41e5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ac52ed088e7f6904baed628c84551314,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b3cb5fe9312c983bb8b4bd4c837afa68,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b130b291a37d63509057aa990c5a4ebc,10,19,0.jpg[/IMG] Irek pomagał też otworzyć bardzo wycofaną suczkę Ciapkę,koleżankę z boksu,która uważnie obserwowała zabawę Irka i Nuki.
  17. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/de273be97e1ec64f6774cfa4751435d6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/90a56dc074b4061e4ff2912d0715b50f,10,19,0.jpg[/IMG]
  18. Nuka i Irek [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/a61513a20b3373d6f90c019b44e6c305,10,19,0.jpg[/IMG] Irek nie mieszka w boksie Nuki,ale Nuka potrafi dogadywać się ze wszystkimi psiakami. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ce94e6aefeccb4ccf9d40fa7f0151288,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9589a8128ca9e058ea96c75dd63dd49d,10,19,0.jpg[/IMG] W niedzielę pomagała nam też otwierać bardzo wycofaną suczkę Ciapkę: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d4f36abc8ce85c33aeb38ab6a594264a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/cbcadefd2585e119c9fee7f7537621c8,10,19,0.jpg[/IMG]
  19. A łąka koło schroniska powoli robi się wczesnoletnia: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/bca99f6ccaa4b3f48301c9457ff93a98,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/71f4a44249823f05b2dccfeee2d634a5,10,19,0.jpg[/IMG]
  20. Misia wczoraj na spacerku: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b744296208896f313387c6a2d3799fc0,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/236ae645d9c77e2c68268db54411f3cf,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/221f54c4ac3b80533d53e6c34fd8f4ed,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/71638a85e7fc71c0f2d3714c98d28ddc,10,19,0.jpg[/IMG] Misia z Różą. Tekst do ogłoszeń: Misia ma 8 miesięcy,jest najmniejszą z czterech suczek,,porzuconych zimą w środku lasu wieku czterech miesięcy.Z wyglądu przypomina miniaturowego owczarka niemnieckiego,jest psiakiem sredniej wielkości.Jak wszystkie młode psiaki radosna i rozbrykana ,jest jednocześnie subtelną dziewuszką.Na spacerkach trzyma się blisko człowieka i jest bardzo posłuszna.Przywołana natychmiast przybiega.Dogaduje się z innymi zwierzętami,zarówno psami jak i suczkami.Kotów nie goni.Ufna,lubi kontakt z ludźmi i szuka najlepszego domu na świecie.Nie pozwólmy,żeby Misia spędziła resztę życia w ciemnym schroniskowym boksie.Suczka jest odrobaczona,zaszczepiona,zaczipowana i wysterylizowana.Kontakt w sparwie adopcji 604 10 11 65 lub 508 911 774.oraz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  21. Wczoraj Ciapka,jedna z trójki wycofanych psiaków z Alejek,wyszła poza schronisko.:multi: Pomagali nam w tym,kolega z boksu Ciapki,Irek oraz sprawdzona terapeutka Nuka.Ciapka bała się ale nie gryzła,choć tego obawiałyśmy się.Jest cudownym,delikatnym stworzeniem: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/358b1228de61a952379cc5b3ef9bd6be,10,19,0.jpg[/IMG] ...więcej tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250699-RUDA-CIAPKA-i-BARTEK-psiaki-zabrane-z-interwencji-szukaj%C4%85-domu?p=22134178#post22134178[/url] POWTÓRZYMY TO MAŁA!!!!!!!:lol:
  22. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b3cb5fe9312c983bb8b4bd4c837afa68,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b130b291a37d63509057aa990c5a4ebc,10,19,0.jpg[/IMG] Nuka super koleżanka,przyglądała się : [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/90a56dc074b4061e4ff2912d0715b50f,10,19,0.jpg[/IMG]
  23. [quote name='hop!']I co? Udało się znaleźć osobę do wizyty?[/QUOTE] Tak oczywiście udało się.:lol: Domek sprawdzi nam Madziek.Poprosiła tylko o zwrot kosztów paliwa.Zgodziłam się ,nie kosnultując tego z Wami,bo nie było czasu(rano przed moją pracą),ale mam nadzieję,że nie macie nic przeciwko temu. Dziś rano dostałam też maila z ewentualnego domku Lilki.Tak wygląda podwórko,które Lilka między innymi miałaby do dyspozycji: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/eff6a983cc50304f6c1bfb7ad55e20df,10,19,0.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/131921dee4875c9cec9681d556c1b30c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/308b940416d3720922242478bee627b5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/33ce87589b1333ae7609e7c587a36092,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ac52ed088e7f6904baed628c84551314,10,19,0.jpg[/IMG] A potem wróciłyśmy do schroniska: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d85f498a5c2dfbae98ef27ed711ccf6c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/586148f1b013ba934549111244ca4613,10,19,0.jpg[/IMG]
  25. Irek i Nuka pomagali Ciapce zrozumieć,że spacerki mogą być fajne.Ciapka patrzy na bawiące się psiaki: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c1b78b0eb54dea2f2fc78c76718619ae,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/a61513a20b3373d6f90c019b44e6c305,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/edb76cf3482ce7642b4daaf3128884cb,10,19,0.jpg[/IMG] Niunia cały czas była głaskana i miała obok noska coś pysznego: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/358b1228de61a952379cc5b3ef9bd6be,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d4f36abc8ce85c33aeb38ab6a594264a,10,19,0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...