[quote name='mamanabank']Poczekajcie najpierw niech się Jamor zgodzi... jak ludzie przyjadą po Norę zapytamy kiedy można jechać[/QUOTE]Napisałam na watku Norki,ze będziemy negocjowac z Jamorem jak tylko Norka pojedzie do domu!Ale tak po cichutku myślę,ze jak go ladnie,tak ładnie poprosimy,tak wiesz bardzo ładnie to może zgodzi sie szybko!:lol: