Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Alez oczywiscie przez skromnośc nie zaprzeczę!
  2. W kącie za byłym boksem Nelki na wprost boksu mamy Koko!
  3. Melka i jej dzieci miały dom ale ich opiekun trafil do zakładu karnego i psiakami nie miał kto sie zajmować.Pan zrzekł sie praw do Melki i szczeniaczkow i pieski na prosbe sąsiadów trafiły do schroniska!Melka była przerazona i wcisnieta w kat boksu.Jej dzieci tafiły do lecznicy a ona do schroniska i nie wiedziała co sie z nia dzieje!Kiedy p.doktor przywiozła psiaczki zrobiłysmy zdjecia maluchom a potem Figa zaniosla je do Melki!Mela została przeniesiona do innego boksu ma tam spokoj i jest zacisznie!Psiaczki zostały obwąchane przez matke i Melka nawet nie pisnęła kiedy Figa wkładala jej psiaczki do budy!Buda ma kocyk i słome a p.Damian na moja prosbe zalozył zasłonke z dywanika.Mela ma ciepło i jest najedzona.Pewnie nigdy tak nie miała. Wraz z Mela została przywieziona ranna suka,jest to jej towarzyszka z podworka!Suczka jest w lecznicy jej los nie jest do konca wiadomy bo rany są powazne!Są tak znieczyszczone że smierdza.Jutro dowiem sie więcej.
  4. [quote name='mamanabank']A teraz przyznać się, kto ogłaszał Puszka? Kwiaty się należą. a chyba już pamiętam, to gonia66 zamówiła pakiet na bazarku![/QUOTE]I dlatego tak wytrwale kibicowała naszemu Puszkowi,Państwo zobaczyli naszego Puszka na gumtree!
  5. Perdusiu,dziekujemy!Moze na naszej klasie dawac tylko te psiaki,które nie moga długo znależć domków?Np.Antosia,Herkę,Żabcię,Psotkę taki zwyklaczki?
  6. [quote name='mamanabank']Poczekajcie najpierw niech się Jamor zgodzi... jak ludzie przyjadą po Norę zapytamy kiedy można jechać[/QUOTE]Napisałam na watku Norki,ze będziemy negocjowac z Jamorem jak tylko Norka pojedzie do domu!Ale tak po cichutku myślę,ze jak go ladnie,tak ładnie poprosimy,tak wiesz bardzo ładnie to może zgodzi sie szybko!:lol:
  7. [quote name='leni356']Dziewczyny, na gardełka najlepsze nalewki (na spirycie :evil_lol:) i pikantne jedzenie (nie żałujcie chili). Zdrówka życzę[/QUOTE] Leni,próbuję!Nie poprawia się więc ...znów spróbuję!
  8. Ja jestem za profilem na naszej klasie,dziewczyny co Wy na to?Perdusia czeka na opdpowiedz!
  9. Jak tylko w poniedziałek Norka pójdzie do domku negocjujemy z Jamorem pobyt Niko!Jamor będzie pod urokiem psa bo z Niko inaczej nie mozna!
  10. Figula dzięki bo nie miałam siły i czasu jechać z Niko!A pewnie padłoby na mnie!
  11. Tak jest zaraz wysle maila a rano osobiscie poproszę!Albo poczekam do rana dzis niedziela ...to wszystko z radosci!Aniu wracaj do domu i napisz szybko!
  12. Ja tez ja pogłaskałam w przelocie!
  13. DZiewczyny a może przenieśc Zońke do działu znalazły dom?
  14. W sobote potwierdziło się jak zwykła jest nasza Żabcia bo ja zapytałam Figę czy Żabcia jest w schronisku a stałam obok jej boksu!Mała jest zupelnie nie widoczna musimy jakoś jej pomóc!Ciekawe kto był z nia na spacerku?
  15. Kajka to ty byłaś na spacerku z Boryskiem czy Predusia bo jestem ciekawa jak zachowywał sie na spacerku ?
  16. Ok,muszę je mieć "na biurku" o 8 rano!;)
  17. [quote name='kahoona']a tatuś bezpieczny czy też tragedia?[/QUOTE]Tatuś ma dom ale opiekun pozwala mu chodzic po mieście a wierzcie mi ,że jest to domu ludzi bardzo szanowanych w mieście!Trzeba ludziom zmieniać świadomość!
  18. Śnieżki nie było wczoraj w schronisku,pojechała do lecznicy na czyszczenie rany po sterylizacji!Poprzedni lekarz zostawił szwy w ranie po operacji i Śniezka musiała mieć czyszczona ranę!Nie jest to pierwszy przypadek Saba tez miała taką ranę do czyszczenia!
  19. Ale fajni ludzie to widac i można wyczytac z relacji!A my z Mamanabank miałysmy okazje poznać tatusia Blanki Bursztyna i wiemy po kim Blanka jest taka duża!Po tatusiu!
  20. A potem szybciutko relacja na forum!
  21. I ostatnio podobno po naszym czesaniu tuz przy drzwiach schroniska,tez nie przebierała w słowach!Cóz juz tak ma ,pewnie jest zły na cały swiat!
  22. Milka została w boksie po Zołzuni(Zorce) może i ona będzie miała domek taki fajny jak Zorka!
  23. A nowego maila w sprawie Riki nie ma!Telefonów też!:shake:
  24. No NIkulo,szykuja się zmiany w Twoim zyciu!Jeszcze trochę!
  25. Mamy taka suczke u nas widziałam jak ja brałas na spacerek ale nie wiem z ktorego boksu!
×
×
  • Create New...