[quote name='UBOCZE']Poprzednio robiła Nika. Ja mogę znów dać na pogrubienie i wyróżnienie...[/QUOTE]
Ubocze dziekujemy bardzo w imieniu Miski mam nadzieję,że będzie to ostatnie allegro w jej życiu!
Jamorku,zobaczysz jaki świetny jest Niko!Dlatego mam jego banerek!A ze nasze psiaki maja szczęscie byc u Ciebie to liczymy ,ze i Niko szybko znajdzie domek owiany slawą hotelu u Jamora:roll::roll:
No to zapraszamy najpierw do schroniska a potem do mnie!Albo przyjeżdzajcie do mnie jak wrócę ze schroniska.Q sobotę będzie Dzerka więc nie mogę jej samej zostawic w schronisku!
Rozmawiałam z przyszłą pania Puszka ,pani chciałaby przyjechać po psiaczka w sobote albo w niedzielę.Umówiłysmy sie na telefon jak tylko będę wiedziała cos o operacji na oczko!