-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
Władek bardzo prosi o wpłaty jednorazowe na kolejny worek specjalistycznej karmy dla watrobowców ..plisss 27 luty- Władek - jak juz Monika pisała - był na ponownych badaniach krwi . Pani doktor potwierdziła, że Władzio zmężniał, ładnie przybrał na wadze. Wyniki ogólnie sie poprawawiły - jednak jeszcze nie są idealne -???? - dla pewnego spokoju wet zaleciła aby pociągnąć kurację lekami i tą specjalistyczną karmą co jadł przez półtora miesiąca. I kastracja tez musi jeszcze poczekać .. rydynpm - masz już wyniki krwi aby wstawić???? Ja nie miałam przez ponad tydzien netu - padł dysk i do tej pory mam tylko dorywczo dostęp , a że Władkowi karma zamówiona sie już konczyła - miał na 3 dni - zamówiłam szybko kolejny worek - zeby ine miał przerwy . Dodatkowo doszedł koszt badań krwi. Więc Władzio bardzo prosi o wpłaty jednorazowe na karmę ..plisss koszt karmy 221,9 zł .
-
dziękuję wszystkim za zaglądanie, czytanie i kibicowanie Władkowi :) Władek jedzie po niedzieli z Moniką na ponowne badania krwi - czy karma i leki przyniosły skutek - czy wyniki się poprawiły jak widać po zdjęciach - powinno być ok .. mam nadzieję - Władek sie zmienił , przytył, wyładniał wyniki zdecydują czy karma specjalistyczna musi byc przedłuzona i czy bedzie go można juz wykastrować zaplanowana jest tez profesjonalna sesja zdjęciowa Władka - ale to juz zalezy od naprawy samochodu Moniki - bo troche km trzeba przejechać
-
KLARA - sikała ze strachu - warto pomagać - MA DOM :))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
hej jestem z P. Grażyną w kontakcie .. p. Grażyna bardzo jest zaangażowana w wychowanie Klary w nowym miejscu i otoczeniu i odpowiedzialnie do tego podchodzi Klara dobrze sie miewa, jak juz oswoiła sie z kolejną zmianą w jej życiu był okres że zaczeła pokazywać charakterek - pyskowała do innych ludzi - p. Grazyna konsultowała z weterynarzem i behawiorystę , Klara na spacery chodzi w specjalnej uzdowej obrozy co hamuje jej wyskoki i jest uczona poprawnego zachowania chodzą na długie spacery, które Klarze bardzo sie podobają i jest wtedy bardzo zadowolona i bardzo lubi planowane jest szkolenie Klary :) a 2 dni temu miałam telefon od p. Grażyny - ze juz jej bedzie łatwiej zrozumieć i utemperowć niektóre zachowania klary - Klara ma w sobie dużo cech - zarówno w wyglądzie jak i w zachowaniu z psów myśliwskich - pointerów /potwierdzone przez myśliwych / -
Aimez_moi dzieki wielkie za rozruszanie wątku i pozapraszanie super Cioteczek :)) niestety nie bede pisała z często ..za duzo psów na głowie - ale liczę na Was :) a i rudynpm zdaje regularne relacje :) Blanka to jest kawał cholery jak na razie - myslałam ze z nią pójdzie łatwiej, ale jak na razie sie nie zanosi jest cięta na psy - raz lepiej , raz gorzej ...............niestety jest nadal chuda jak szkielet - rozmawiałam z Moniką - bedzie po niedzieli miała robione badania krwi i kału - żeby stwierdzić cz cos jej nie dolega :( koszt badan bedzie około 200 zł cbyba :(((
-
szcześciara - w koncu doceniona dziekujemy nowej rodzinie Ory wiesci oo Orki - 10 luty "Zgodnie z obietnicą chciałabym napisać parę słów o Orce, chociaż tak naprawdę można Ją określić jednym słowem: CUDOWNA :-)Taka po prostu jest! Na początku, wiadomo była troszkę wystraszona, choć bez paniki. Totalnie zignorowała przygotowane dla niej legowisko, specjalne miski na stelażu i inne cuda. Wybrała sobie miejsce w przedpokoju, na starym dywaniku Taka jest Orka. Jakby cały czas myślała o tym, żeby nie sprawić kłopotu Wyraźnie prosi o wyjście na dwór, co jest bardzo urocze, bo nie robi tego w nachalny sposób. Bardzo subtelnie, cichutko popiskując daje znać, że należałoby trochę się poruszać Wychodzimy z nią przeważnie 3 razy dziennie - rano i późnym wieczorem na krótsze przebieżki, a w południe na porządny, długi spacer po którym smacznie zasypia Wczoraj po raz pierwszy zostawiliśmy Orunię samą w domku na ok. 3 godziny. Była bardzo grzeczna, nic nie nabroiła. Po zaspanych oczach było widać, że najzwyczajniej w świecie przespała naszą nieobecność. A jak się cieszyła, że nas widzi ! Merdaniu ogonem nie było końca To miłe widzieć, że sunia z każdym dniem się otwiera. Wita nas rano takimi wesołymi oczyma. W ciągu dnia chce być jak najbliżej nas i poleguje na dywanie. Ale kiedy widzi, że szykujemy się do spania, niezauważona umyka na swoje posłanie Niezwykły pies!" cieszymy się z dobrych wieści [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/538330_528835560493999_1820479462_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/535741_528835553827333_510231570_n.jpg[/IMG] Agnieszka103 - Twoje - jako jedynej osoby co wpłacała na orę po powrocie z adopcii - wszystkie wpłaty są na koncie . dziekuję Ci bardzo .. rozliczenie zrobię jak sę nacieszymy szczęsciem ory .. na załamkę z rozliczeniem jeszcze przyjdzie czas
-
[SIZE=5][B]czerwiec 2014 r. ----- AKTUALNE ZDJĘCIA I TEKST DO OGŁOSZEŃ BLANKI - ----- [URL]http://www.bezdomniaki.pl/blanka-piekna-sunia-dla-aktywnych[/URL][/B][/SIZE] album blanki na fb - [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.525806054130283.132693.173802145997344&type=3[/URL] [B]BLANKA BŁAGA O WSPARCIE w opłaceniu hotelu - zgarnięta przez mnie z lasy w lutym 2013 r. - JUŻ minął rok i 4 miesiące pobytu w hotelach bez deklaracji - już DŁUŻEJ TAK NIE POCIĄGNIE :( [/B]
-
[B][COLOR=#0d0d0d][FONT=Verdana][SIZE=2]O Blance – kolejnej suce w lesie koło Szydłowca koło Radomia - dowiedziałam się przypadkiem .[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#0d0d0d][FONT=Verdana][SIZE=2]To kolejna suka która udało się zabrać z bezdomności z lasu pod Szydłowcem.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#0d0d0d][FONT=Verdana][SIZE=2][B]Blanka SZANSĘ NA nowe życie zawdzięcza Monie [/B]– suce za którą prawie 2 miesiące jezdziłam, - kilka km w jedną stronę na drugi koniec Szydłowca do lasu w okolicach dworca PKP, oswajałam i dokarmiłam [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][FONT=Verdana][SIZE=2]/ dworzec PKP – brzmi dumie – ale obecnie to zdewastowany , zamknięty na 4 spusty budynek w środku lasu -6 km od centrum Szydłowca / .[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][FONT=Verdana][SIZE=2]wątek Mony - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238164-Mona-szkielet-z-lasu-w-ciąży-2-miesiące-owajania-MA-cudowny-DOM-DZIEKUJĘ-wszystkim[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][FONT=Verdana][SIZE=2]album Mony na fb - [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.488433621200860.126396.173802145997344&type=3[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][FONT=Verdana][SIZE=2][B]Pomagała mi w tym mieszkająca w wiosce niedaleko od tego lasu p. Zdzisława[/B] - którą poznałam przypadkiem - kiedy bardzo zaangażowała sie w pomoc w złapaniu mega nieufnej suki podhalanaki / goldenki i jej 8 szczeników z lasu – i w sumie w dużej mierze dzieki jej pomocy udało mi się razem z pudzian321 ją złapać. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][FONT=Verdana][SIZE=2]/ALBUM podhalanki i szczeiaków na fb - [URL="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.472696889441200.122994.173802145997344&type=3"]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.472696889441200.122994.173802145997344&type=3/[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][FONT=Verdana][SIZE=2][B]BLANKA [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [IMG]http://imageshack.us/a/img835/9628/dscf3151a.jpg[/IMG] [COLOR=#0d0d0d]– [FONT=Verdana][SIZE=2][B]tak się dowiedziała[SIZE=2]m o BL[SIZE=2]A[SIZE=2]NCE :[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#0d0d0d][FONT=Verdana][SIZE=2]5 luty – telefon póżnym wieczorem [/SIZE][/FONT][/COLOR] od P. Zdzisławy z która jeździłam oswajać i łapać prawie dwa miesiące Monę: - Pani Kamilo czy Mona uciekła od Was ? ; - że co ? niemożliwe - Mona ma dom w Toruniu od kilku dni . A co chodzi ?; - w lesie jest taka sama suka jak Mona .z tego wszystkiego co tu muszę ogarniać na miejscu w psich sprawach zapomniałam powiedziec p. Zdzisławie że Mona ma dom - zadzwoniła do mnie bedąc pewna że Mona jest tu w Szydłowcu i myslała ze uciekła .. 6 luty - Na drugi dzeń po pracy pojechałam do lasu gdzie P. Zdzisława widziała i podrzucała suni jedzenie od dwóch dni , trochę nawoływania [SIZE=4][B]i z lasu wyłonił się szkielet na ugiętych łapach[/B][/SIZE] [SIZE=4][B], prawdopodobnie w ciąży [/B][/SIZE] w odróznieniu od Mony nie było cięzko jej złapać , więc bez namysłu zabrałam ją do samochodu bez pomysłu co dalej .. [IMG]http://imageshack.us/a/img819/6330/dscf3146tx.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img138/7201/dscf3162h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/7992/dscf3171gb.jpg[/IMG] Nie mając co z nią zrobić - Blankę zawiozłam [B]awaryjnie[/B] do jedynego wolnego kojca w miejskim Punkcie Przetrzmań w Szydłowcu , gdzie pomagamy w formie wolontariatu w adopcjach psów , ich dokarmianiu. Psy stamtąd wyjezdzają do schroniska w Pabianicach. Niestety tu w Szydłowcu jestem na miejscu sama z pomocą pudzona321 – a psów do ogarnięcia wiele, i nie da rady tam być codziennie . Nie ma- wolontriuatu, nikt nie socjalizuje psów, nie wyprowadza na spacery , nie sprawdza na rózne zachowania . Blanka do ludzi jest kochana , pozwala zrobic ze sobą wszystko , jednak jest zupełnie niezsocjalizowana , nie nauczona niczego , nie słucha się W kocju wariuje . Nie ma tez możliwości dokładnego sprawdzenia jej na inne psy - a na razie wygląda na to że może być z tym „pod górkę” Nie ma tu tez – zwłaszcza w zimę – odpowiednich warunków i miejsca do przetrzymania suki po sterylizacji . [B]9 lutego – Blanka pojechała do domowego hoteliku do Pruszkowa pod Warszawą .[/B] Blanka wymaga ogarnięcia, zsocjalizowania , kontroli u weterynarza, sterylizacji . Sprawdzenia na psy . [COLOR=#800080][SIZE=4][B]To dopiero początek naszej walki o nowe życie [SIZE=4]Blanki [/SIZE] . [/B][/SIZE][/COLOR] POTRZEBNA POMOC .. mam nadzieję że tak jak jej poprzeniczkom zabranym z tego lasu i jej się uda - WSPÓLNYMI SIŁAMI .
-
i tak oto wylądowała dzisiaj u mnie w samochodzie - córka / siostra mony ??? szkielet taki jak była mona zanim zaczełam tm jeździć i ją dokarmiać , najprawdopodobniej w ciązy [IMG]http://imageshack.us/a/img835/9628/dscf3151a.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img138/7201/dscf3162h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/7992/dscf3171gb.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img819/6330/dscf3146tx.jpg[/IMG] dzieki kapcer za pomoc
-
dziekuję Wam wszystkim za pomoc i wsparcie Mony .. bez Was nie udło by się jej własciwie zabezpieczyc i odpowiednio pomóc ........ niestety może sie okazać że to nie koniec :( telefon od P. Zdzisławy z która jeździłam oswajać i łapać prawie dwa miesiące Monę: - Pani Kamilo czy Mona uciekła od Was ? ; - że co ? niemożliwe - Mona ma dom w Toruniu od kilku dni; - a o co chodzi ?; - w lesie jest taka sama suka jak Mona --------- jutro będę wiedziała więcej , pojadę wieczorem - zanosi się że mamy MONA II - w tym samym rejonie w lesie .. ręce opadają ................z tego wszystkiego co tu muszę ogarniać zapomniałam powiedziec p. Zdzisławie że Mona ma dom zadzwoniła do mnie bedąc pewna że Mona jest tu w Szydłowcu i myslała ze uciekła .. aż sie boję tam jutro jechać ...
-
Wiele przeszła - tułaczka po ulicy przez 2 lata , rodzenie co cieczkę, zabrana z ulicy trójką swoich dzieci, potem hotel 4 miesiące - budowanie zaufania do ludzi -i okazała sie najsympatyczniejszą suką w hotelu , potem nieudana adopcja -bo sie "miłość" do Ory skończyła tak jak papier toaletowy i nie ma po nim zalu i śladu, zabrana do hoteliku u Moniki , gdzie Ora rozkwitła jeszcze bardziej i w koncu bedzie miała DOM u P. Małgorzaty i jej rodziny - moze tak jej było pisane - ale trzymamy cały czas kciuki za jej szczęscie i mamy nadzieję że to koniec jej ponad rocznej tułaczki . .......dzisiaj była wizyta pa u nowej rodziny Ory - jutro p. Małgorzata uzgodni z Moniką termin odbioru Ory rodzina podobna osobowo jak teraz u Moniki - 2 dorosłych i 2 dzieci dzieci nie mogą sie doczekać czeka juz legowisko, karma i miski trzymamy kciuki .. mam nadzieję ze to koniec jej tułaczki :))))))))))))))))))))))))))))) [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/21794_489668114410744_1654082332_n.jpg[/IMG]
-
aida - kochana - to Ty zafundowałaś pakiety dla mony - wiec zdecyduj co dalej z nimi:) może macie jakies psiaki pod Waszą opieką do ogłaszania ? ............. Mona na spacerze [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426458_482287608495714_754760287_n.jpg[/IMG] i ze swoim barankiem który jej "wpadł w oko" z kącika dla dzieci z klubu fitnes tam gdzie pracuje P. Tersea [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426764_482303161827492_534044268_n.jpg[/IMG]
-
[SIZE=3][B]3. Erni - niepozorny o wielkiim psim sercu - psi przyjaciel.[/B][/SIZE] BRAK OGŁOSZEN !!!!!!!!!! [B][B]DANE DO OGŁOSZEŃ : [/B][/B][FONT=Verdana][SIZE=2]imię psa:[SIZE=2] [SIZE=2]ERNI[/SIZE][/SIZE] wiek psa: 2 lata województwo na jakie ogłaszamy: - woj. mazowieckie miasto na jakie ogłaszamy: Warszawa czas trwania ogłoszenia: 1 miesiąc czy dłużej? - ma maksa osoba do kontaktu: (imię) - w ogłoszeniu podane - jak coś to KAMILA telefon: 604 322 515[/SIZE][/FONT] aktywacja może być na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B] bez ogłoszenia na tablica.pl[SIZE=3],[/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/B] tytuł [SIZE=3][B]Erni - niepozorny o wielkim psim sercu - psi przyjaciel.[/B][/SIZE] Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, po wypuszczeniu na wybieg nie odstępuje człowieka na krok - to taki typowy psi przyjaciel - chciał by być tym jedynym dla swojego człowieka. jest MŁODYM psiakiem - ma około 2 lata. Wielkośc - w kłębie do łydki, szczupłej budowy ciała , waga około 13 - 15 kg toleruje inne psy , lubi się z nimi bawić , nie wykazuje agresji, jest uległy. przebywa - Szydłowiec koło Radomia przed adopcją zostanie wykastrowany lub warunek kastracji przez nowego właściciela . Kontakt Kamila 604 322 515 Anita 698 407 681 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ODDANIE psa to ADOPCJA, która poprzedzona jest wizytą przedadopcyjną. Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/ [IMG]http://imageshack.us/a/img843/4047/miniaturaa.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img195/1926/erni1.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img171/3225/erni2.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img254/4772/erni3.jpg[/IMG] pakiet z 20 lutego [quote name='natie'][SIZE=5][COLOR=#800080][B]Erni[/B][/COLOR][/SIZE] 1. [URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/2kBRF/activate/[/URL] 2. [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/srodmiescie/erni-15-kg-radosci-oddania-i-pragnienia-by-byc-kochanym-458360331?MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D458360331%26Guid%3D13cf89f4-d360-a20b-26e6-870cfffe898d%26Location%3D3200017&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=72241610%3B458360331%3B72241610%3B3200017%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1361380857339&secev=AQAAATzoBmoAAM0AAAABACIxM2NmODlmNTVmYi5hMjBiMjZmLjQ3NDFhLmZmZmM2ZDJiAAAAAQAAAAAbUgYLACelfntDbDaQ9z564ZygtW4Fb2Sr&wmid=458360331[/URL] 3. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Erni---15-kg-radosci,-oddania-i-pragnienia-by-byc-kochanym-id60014.html[/URL] 4. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/152771/Erni---15-kg-radosci-oddania-i-pragnienia-by-byc-kochanym/[/URL] 5. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/152771/Erni---15-kg-radosci-oddania-i-pragnienia-by-byc-kochanym/[/URL] 6. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/erni-15-kg-radosci-oddania-i-pragnienia-21819913.html[/URL] 7. [URL]http://warszawa.naszemiasto.pl/ogloszenie/erni_15_kg_radosci_oddania_i_pragnienia_by_byc_kochanym,78425,16,1927,21819913,t,fm,n,pk,ido.html[/URL] 8. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/drobne_/?S[/URL][w]=Erni 9. [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/51694/erni---15-kg-radosci--oddania-i-pragnienia-by-byc-kochanym/[/URL] 10. [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/198301.html[/URL] 11. [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] 12. [URL]http://warszawa.olx.pl/posting_success.php[/URL] 13. [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/erni-15-kg-radosci-oddania-i-pragnienia-by-byc-kochanym-3023.htm[/URL] 14. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,70492,Lw==.html[/URL] 15. [URL]http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=21&Itemid=119[/URL] 16. [URL]http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/6087-big-1-1361380524.jpeg[/URL] 17. [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] 18. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/2539369[/URL] 19. [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] 20. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] 21. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] 22. [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/282188-erni-15-kg-radosci-oddania-i-pragnienia-by-by-E6-kochanym-oferta-mazowieckie/[/URL] 23. [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/URL] 24. [URL]http://top-ogloszenia.net/index.php?view=postframe&cityid=1&catid=&subcatid=119&success=true[/URL] 25. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1715417653/warszawa-Erni-15-kg-radosci-oddania-i-pragnienia-by-byc-kochanym.html[/URL] 26. [URL]http://tablomat.pl/announcements/promote/1368?from=add&hash=pf7JesKPMhwHUNe2GbihQydD6lYO0HJS[/URL][/QUOTE]
-
[SIZE=3][B]2. FELIKS - CUDNY pies w typie owczarka collie [/B][/SIZE] Samotny w typie owczarka collie/colowaty. Pies - piękny i jedna wada...bezdomny! Feliks jest młody - około 2 lata wielkośc- do kolana, waga - ok. 22 kg spokojny, uległy, nieśmiały toleruje inne psy przed adopcją zostanie zachipowany i wykastrowany. Obecnie przebywa - Szydłowiec koło Radomia. Kontakt Kamila 604 322 515 Anita 698 407 681 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ODDANIE psa to ADOPCJA, która poprzedzona jest wizytą przedadopcyjną. Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/ [IMG]http://imageshack.us/a/img9/7910/miniaturajb.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img38/9292/feliks1z.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img502/2011/feliks2.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/8457/feliks3.jpg[/IMG] 3luty - zamówiłam mu ogłoszenia - zrobione ponowne 2 pakiety - 4 marzec na małopolskę [SIZE=5][COLOR=#000080][B]Feliks[/B][/COLOR][/SIZE] na małopolskie 1. [URL="http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/2pXkR/activate/"]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/co...pXkR/activate/[/URL] do aktywacji 2. [URL="http://tablomat.pl/announcements/promote/1607?from=add&hash=ni0O9RZPQ6kJcEknyxsiHUuJmOGGKBZt"]http://tablomat.pl/announcements/pro...siHUuJmOGGKBZt[/URL] do aktywacji 3. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Feliks---piekny,-sympatyczny,-rodzinny--w-typie-owczarka-collie-id60911.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...e-id60911.html[/URL] 4. [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/feliks-piekny-sympatyczny-rodzinny-w-21885525.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/felik...-21885525.html[/URL] 5. [URL="http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/52364/feliks---piekny--sympatyczny--rodzinny--w-typie-owczarka-collie/"]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszen...czarka-collie/[/URL] 6. [URL="http://krakow.naszemiasto.pl/ogloszenie/feliks_piekny_sympatyczny_rodzinny_w_typie_owczarka_collie,feliks,28733,21885525,t,s,fm,ido.html"]http://krakow.naszemiasto.pl/oglosze...,s,fm,ido.html[/URL] 7. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/Zwierzeta_9275_/?S[/URL][w]=Feliks 8. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/155166/Feliks-piekny-sympatyczny-rodzinny--w-typie-owczarka-collie/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/155...czarka-collie/[/URL] 9. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/155166/Feliks-piekny-sympatyczny-rodzinny--w-typie-owczarka-collie/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...czarka-collie/[/URL] 10. [URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/feliks-piekny-sympatyczny-rodzinny-w-typie-owczarka-collie-3313.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/fe...ollie-3313.htm[/URL] 11. [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] do akt. 12. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,71384,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1384,Lw==.html[/URL] 13. [URL="https://secure.gumtree.pl/s-SignIn?AdId=462134459&GreetingName=kamkrak%40op.pl&Mode=AdActivationSignIn&Title=Feliks+-+piękny%2C+sympatyczny%2C+rodzinny+-w+typie+owczarka+collie&rup=ActivateAd&ruq=AdId%3D462134459%26InstAct%3Dtrue"]https://secure.gumtree.pl/s-SignIn?A...InstAct%3Dtrue[/URL] do akt. 14. [URL]http://krakow.olx.pl/posting_success.php[/URL] do akt. 15. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/2581424[/URL] do akt. 16. [URL="http://petsy.pl/index.php?view=post&cityid=1&lang=en&catid=1&subcatid=34&adid=&imgid=&countryid=&areaid=&pos=&picid=&page=&foptid=&eoptid=&pricemin=&pricemax=&"]http://petsy.pl/index.php?view=post&...in=&pricemax=&[/URL] do akt. 17. [URL]http://www.hodowcy.com.pl/20100[/URL] 18. [URL="http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/6215-big-1-1362502242.jpeg"]http://www.pupil.com.pl/user.php#htt...362502242.jpeg[/URL] do akt. 19. [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/URL] do akt. 20. [URL]http://www.ojej.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL] do akt. 21. [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] do akt. 22. [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] do akt. 23. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] do akt. 24. [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/284222-feliks-sympatyczny-rodzinny-w-typie-owczarka-col-oferta-malopolskie/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...a-malopolskie/[/URL] 25. [URL]http://adoptujemy.pl/dodaj-ogloszenie.html[/URL] czeka na akceptację moderatora na mazowieckie [quote name='natie'][SIZE=5][B]Feliks [/B][/SIZE] mazowieckie 1. [URL="https://secure.gumtree.pl/s-SignIn?AdId=462106524&GreetingName=kamkrak%40op.pl&Mode=AdActivationSignIn&Title=Feliks+-+piękny%2C+sympatyczny%2C+rodzinny+-w+typie+owczarka+collie&rup=ActivateAd&ruq=AdId%3D462106524%26InstAct%3Dtrue"]https://secure.gumtree.pl/s-SignIn?AdId=462106524&GreetingName=kamkrak%40op.pl&Mode=AdActivationSignIn&Title=Feliks+-+piękny%2C+sympatyczny%2C+rodzinny+-w+typie+owczarka+collie&rup=ActivateAd&ruq=AdId%3D462106524%26InstAct%3Dtrue[/URL] do aktywacji 2. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/feliks-piekny-sympatyczny-rodzinny-w-21885133.html[/URL] 3. ogloszenia.wp.pl pojawi sie ogłoszenie Feliksa 4. [URL]http://warszawa.naszemiasto.pl/ogloszenie/feliks_piekny_sympatyczny_rodzinny_w_typie_owczarka_collie,feliks,78425,21885133,t,s,fm,ido.html[/URL] 5. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Feliks---piekny,-sympatyczny,-rodzinny--w-typie-owczarka-collie-id60902.html[/URL] 6. [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/52357/feliks---piekny--sympatyczny--rodzinny--w-typie-owczarka-collie/[/URL] 7. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/155156/Feliks---piekny-sympatyczny-rodzinny--w-typie-owczarka-collie/[/URL] 8. [URL]http://tablomat.pl/announcements/promote/1606?from=add&hash=TWajG2e0A3Dv5qYnPR3fb0nScrr739yJ[/URL] czeka na akceptację 9. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/155156/Feliks---piekny-sympatyczny-rodzinny--w-typie-owczarka-collie/[/URL] 10. [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/199126.html[/URL] 11. [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] do akt. 12. [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/feliks-piekny-sympatyczny-rodzinny-w-typie-owczarka-collie-3312.htm[/URL] 13. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,71381,Lw==.html[/URL] 14. [URL]http://warszawa.olx.pl/posting_success.php[/URL] do akt. 15. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/2581409[/URL] do akt. 16. [URL]http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=21&Itemid=119[/URL] czeka na akceptację 17. [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] do akt. 18. [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/284216-feliks-piekny-sympatyczny-rodzinny-w-typie-owczarka-col-oferta-mazowieckie/[/URL] 19. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/275409254/warszawa-Feliks-piekny-sympatyczny-rodzinny-w-typie-owczarka-collie.html[/URL] 20. [URL]http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/6214-big-1-1362497875.jpeg[/URL] 21. [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/URL] do akt. 22. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] do akt. 23. [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] do akt. 24. [URL]http://www.hodowcy.com.pl/20099[/URL] 25. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] do akt.[/QUOTE]
-
zniedbałam ten wątek, ale nie idzie wszystkiego ogarniać fizycznie w jedną osobę tu na miejscu i jeszcze pisać na bieżaco - głównie skupiam sie na zapierdzielaniu tu na miejscu z tymi psami z Punktu - zdjecia, ogłoszenia, transporty , jezdzenie do wetów itp na razie wstawie jakie są tam psy obecnie szykowana jest wywózka do PABINIC - a te psy sie juz tam jakos przyzyczaiły do tego miejsca, teraz trafią do schronu na grubo pond setkę psów i juz całkiem popadną w zapomnienie :((( [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B] STAN PSÓW na 3 LUTEGO :[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][B]1 . MAX -duży psi przyjaciel o mądrym spojrzeniu. CZY wypatrzy swój dom?[/B][/SIZE] MAX - MEGA PRZYJAZNY, duży, sympatyczny pies MAX jest młody - ma około 2 - 3 lata , KOMUNIKATYWNY, mega przyjacielski do ludzi , lubi i szuka kontaktu z człowiekiem. Ma mądre, szczere spojrzenie, pies towarzysz dla człowieka. Wielkość - za kolano , waga około 40 kg lub moze trochę wiecej dogaduje się z innymi ULEGŁYMI psami Przebywa - Szydłowiec koło Radomia Przed adopcją zostanie wykastrowany lub bezwzględny warunek kastracji przez nowego właściciela Transport - często istnieje możliwość pomocy w transporcie /do uzgodnienia/ Kontakt Kamila 604 322 515 Anita 698 407 681 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ODDANIE psa to ADOPCJA, która poprzedzona jest wizytą przedadopcyjną. Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/ [IMG]http://imageshack.us/a/img818/8782/miniarurraa.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img594/369/max3l.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/700/max2v.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img819/8440/max4a.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img191/4047/miniaturaa.jpg[/IMG] zamówiłam mu ogłoszenia - 3 luty 1. [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art14694,max.html[/URL] 2. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/MAX--duzy-psi-przyjaciel-o-madrym-spojrzeniu-CZY-wypatrzy-swoj-dom--id58655.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...--id58655.html[/URL] 3. [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/srodmiescie/max--psi-przyjaciel-o-madrym-spojrzeniu-czy-wypatrzy-swoj-dom-453406772"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...-dom-453406772[/URL] 4. [URL="http://ogloszenia.com/warszawa/oferta/max-duzy-psi-przyjaciel-o-madrym-spojrzeniu-czy-wypatrzy-swoj-dom-108311.html"]http://ogloszenia.com/warszawa/ofert...om-108311.html[/URL] 5. [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] do akt. 6. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/149288/MAX--duzy-psi-przyjaciel-o-madrym-spojrzeniu-CZY-wypatrzy-swoj-dom/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...trzy-swoj-dom/[/URL] 7. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/149288/MAX--duzy-psi-przyjaciel-o-madrym-spojrzeniu.-CZY-wypatrzy-swoj-dom/?/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/149...zy-swoj-dom/?/[/URL] 8. [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/max-duzy-psi-przyjaciel-o-madrym-21729867.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/max-d...-21729867.html[/URL] 9. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_nierasowy_9344_/?S[/URL][w]=Max pojawi się Max za jakiś czas 10. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] do akt. 11. [URL="http://warszawa.naszemiasto.pl/ogloszenie/max_duzy_psi_przyjaciel_o_madrym_spojrzeniu_czy_wypatrzy_swoj_dom,max,78425,1791,21729867,t,s,fm,pk,ido.html"]http://warszawa.naszemiasto.pl/oglos...fm,pk,ido.html[/URL] 12. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] 13. [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] do akt. 14. [URL]http://warszawa.olx.pl/posting_success.php[/URL] będzie widoczne za 3-6h 15. [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/197178.html[/URL] 16. [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] do akt. 17. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/2485820[/URL] do akt. 18. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/690785526/warszawa-MAX-duzy-psi-przyjaciel-o-madrym-spojrzeniu-CZY-wypatrzy-swoj-dom.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...-swoj-dom.html[/URL] 19. [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/279434-max-duzy-psi-przyjaciel-o-madrym-spojrzeniu-czy-wypatrzy-s-oferta-mazowieckie/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...a-mazowieckie/[/URL] 20. [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/URL] do akt. 21. [URL="http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/5870-big-1-1359903053.jpeg"]http://www.pupil.com.pl/user.php#htt...359903053.jpeg[/URL] do akt. 22. [URL="http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50664/max--duzy-psi-przyjaciel-o-madrym-spojrzeniu--czy-wypatrzy-swoj-dom-/"]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszen...rzy-swoj-dom-/[/URL] 23. [URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/max-duzy-psi-przyjaciel-o-madrym-spojrzeniu-czy-wypatrzy-swoj-dom-2813.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/ma...j-dom-2813.htm[/URL] 24. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69100,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...9100,Lw==.html[/URL] 25. [URL="http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=21&Itemid=119"]http://adoptujemy.pl/index.php?optio...=21&Itemid=119[/URL] czeka na akceptację
-
zamówiłam orze profesjonalną sesję .. trzeba działaćcos wecej ... zdjęcia zwłaszcza że ona czarna najlepsze są profesjonalnym apartem Monice niestety akurat zepsuł sie samochód i nie da rady obecnie z nią pojechać na tą sesyjęęę na razie mam dwa zdjęcia od innej dziewczyny z innej Fundacji która tez mam psy u Moniki .. teraz czekam na samochód Moniki i ora musi śmigać na kolejną sesję.. czas leci , kasy brak tu wyszła troche jak paker ... chciałam zdjecia stojące, ale Ora sie zestresowała i nie chciała wtedy pozować a czasu dziewczyny tez miały mało wtedy [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/200752_522758284435060_918172560_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/313891_522758357768386_1304808764_n.jpg[/IMG]