moje są po emeryturze, to jest juz chyba ich drugie życie, zwazajac na ich wiek xd
ale nie mam wyboru bo nie mam normalnego obiektywu.. a chcialabym cos z af wreszcie :evil_lol:
co wy sie tak cykacie, nawet jak sie na jakis kiepski trafi to to tylko 5 dych, już adapter drożej wychodzi niż sam obiektyw :eviltong: