[quote name='fridaso']Miały być wykonane z jakiegoś metalu, który nie wydaje dźwięku... Okazało się to być marnym plastikiem. Ale mam nauczkę.. leciałam na cenę. :P
Teraz w zoologicznym 6sztuk tych kupiłam. Choć wydaje mi się, że typowy człowiek uzna, że to ozdoby do obroży, a nie adresówka. ;)[/QUOTE]
mialam kiedys takie cuś, rozlecialo sie bardzo szybko, jakis pan znalazl sam breloczek z karteczka i do mnie zadzwonił :P
Mamy juz 6 rok adresatke z kakadu i nawet diamenciki nie powypadały :mdrmed:
[quote name='kivinko']hej!Pomóżcie,bo nie wiem,czy dobrze wybrałam...
Zamówiłam tę obróżkę [URL]http://pawsitivedog.pl/pl/p/OBROZA-Z-TASIEMKA-PINGWINKI/173[/URL] i wybrałam obwód 40-50, z klamrą plastikową.
Moja Łata ma obwód 48 mierzony na luźno, będzie dobrze? Czy za mała?[/QUOTE]
napisz do nich mejla ;)