a ja mysle to ten caly Matis ma wiecej wspolnego z rogzem niz sie wydaje, moze ten sam wlasciciel, fajbryka, no nie wiem.. ale to chyba nie przypadek ze i wzory takie same, okucia wg mnie identyczne, tasmy miekkie i lekkie tez baardzo podobne, tyle ze napisu rogz nie ma, takie same szycia i nawet metka baardzo podobna.. :cool3:
[IMG]http://trgovina.zoo-ajka.si/images/ovratnicamatissioranzn2.5.jpg[/IMG]