-
Posts
2324 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Victoria
-
siema ziomki :D
-
PudLove czyli życie zwariowanego pudla i reszty gromadki
Victoria replied to Aleksandrossa's topic in Foto Blogi
i tak ci nikt nie komentuje :diabloti: -
[quote name='*Monia*']Zdjęciami byś się pochwaliła a nie aparatem :eviltong:[/QUOTE] popieram :evil_lol:
-
[quote name='Victoria']weź morde jej opitol :D Karna kapibara na dogo! z uszanowankiem, Angi :loveu:[/QUOTE] dopiero teraz zauważyłam :lol: nie dostaniesz za kare kocyka z lidla!!
-
[quote name='Victoria']Ciebie pojebao! :D[/QUOTE] [quote name='Gezowa']Ja przynajmniej nie mam kapibary na avie :/ :/ :/[/QUOTE] Angi ja cie kiedyś zamorduje!!!!!! :diabloti: a tymczasem zmieniam hasło :p
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Victoria replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']http://strefatajemnic.onet.pl/apokalipsa/koniec-swiata-22-lutego-nadchodzi-ra-gnaroek/7ed2v chyba nie dożyję urodzin :placz::evil_lol: o kurde, na zawodach bede :P świat się skończy jak coś wygramy :lol: [quote name='Angi']a ja szpinaku jeszcze nie jadłam :p ja tez nie xd -
[quote name='Angi']no nie wydaje mi się :D[/QUOTE] mi tez sie nie wydaje, ja to widze :cool3:
-
[quote name='Angi']chyba twój, [B]ja bym[/B] obcego ryja [B]nie pchała w czyjś avek[/B] :grins:[/QUOTE] czyli przyznajesz się że to ty ? :razz:
-
a ty jesteś kapibarą :p
-
[quote name='(:Buńka:)']Świnia z avatara wymiata:evil_lol:[/QUOTE] to nie świnia, to je portret Angi ;]
-
Angi jesteś debilem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Illusion']Jakbyś ją zrobiła na grzywacza to wyglądałaby wtedy spoko, nawet był na dogo taki yoras, super wyglądał :cool3:.[/QUOTE] wiem o kogo Ci chodzi, tez mi sie strasznie on podoba. Lusia juz raz byla na grzywka przeciez :P ale wyszlo fatalnie hahahahaha cofnij sie do jakiejś 20 strony i sama zobacz :diabloti:
-
weź morde jej opitol :D Karna kapibara na dogo! z uszanowankiem, Angi :loveu:
-
Ciebie pojebao! :D
-
[quote name='Ty$ka']Świnia urocza :p[/QUOTE] powinnam dziękować?? :diabloti: [quote name='Luzia']Co Ty z niej grzywka chcesz zrobić? :diabloti:[/QUOTE] tag <3 spełniam na Lucynie swoje niespełnione marzenia :evil_lol:
-
poprawiłaś widzę :evil_lol:
-
[quote name='Zuzia&Szanti']Wrzuciłam fotki jeszcze raz do naszej galerii i mam prośbę napiszcie mi czy wy je widzicie ;)[/QUOTE] teraz jest okej :D edytowałam poprzednie posty, są fotki, i daje nowe od Zuzi :P [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/11161eef-0f7b-499b-ae7b-2e41e3a18e90_zps7ccdb23a.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/8aa5dba6-70a5-409d-a01b-2c3cff185140_zps9c33657f.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/7e8c1bf4-2935-4f76-a266-0e742ea7e22e_zpsf1b797dd.jpg[/IMG]
-
[quote name='Molowe']Oj tam nie przesadzajmy sierść nie łapa odrośnie wcale nie jest źle po prostu inaczej :lol: [URL]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/72251558-0b0d-4179-97e5-d4fbcc552d9e_zpse6c56f64.jpg[/URL] fajnie razem dziewczyny wyglądają :loveu:[/QUOTE] tak szczerze..?? one do siebie poprostu pasują :P Lusia troche tak od czapy ale Nana z Szanti sa zupełnie różne i jednocześnie takie same :lol: Zuzia cos popsuła i zdjęcia zniknęły to macie świnie :diabloti: [IMG]http://i1326.photobucket.com/albums/u652/Kasia_Gryglas/_MG_9893_zpscc49c434.jpg[/IMG]
-
wlasnie chce zostawic zeby rosly dalej :P do ziemi ;d
-
[quote name='Illusion']Jaka drużyna ją bierze? :evil_lol: [URL]http://www.idpromotion.pl/cms/zalaczone_pliki/cheerleaderki3.jpg[/URL][/QUOTE] eeeeeeeeeee wtf? :hmmmm: :evil_lol: JEST ŁADNIE I TAK BĘDZIE!! ;P Zuzia nasz adwokat :loveu:
-
pisze coś :P
-
[IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/6a5a58d8-4cd1-480f-ba24-94301d1a6fa1_zps437179c3.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/fe0ddb7d-c75c-4f1c-9c0d-a01e5d27f4d9_zpsf9c25413.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/55265e8d-5c9d-4f89-b158-287767d37366_zpse9ecde0c.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/6ae9d622-4f71-495b-9f11-abfb09f69b5c_zps850ad0ac.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/b2a7dc49-46d7-4f1a-ab1c-6e3938350275_zpsb4fff3f5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/5d43605b-e30a-467c-b2aa-d71fa2fab113_zpsd392f39a.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/35ed6ad8-c7fb-46b7-a74e-e3888ccfbe14_zps655eed8a.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/cae7a589-fc93-4c58-b235-8068e3640607_zps3f04332d.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/4030ed64-3846-4359-87f5-5aa657c2a097_zps76d3c834.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/093aa1ad-6069-4189-b5c4-53101079f77c_zps8d616186.jpg[/IMG]
-
aa prooosze bardzo :P [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/00057821-79c5-4dc6-b07f-9932ea63d198_zpsb524296c.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/6cc38788-c985-441b-8667-b3520b6c8511_zps0f011686.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/38878ae0-e699-42d7-9609-7f5c8198852f_zps739e5aab.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/5558d520-8d92-46a2-8f88-75ba3b5291e5_zps1a48bc8f.jpg[/IMG] [IMG]http://i986.photobucket.com/albums/ae341/ZuZuzelek/e7acb146-f154-46ab-888b-8e828cba6d4a_zps40e9b601.jpg[/IMG]