Jump to content
Dogomania

Victoria

Members
  • Posts

    2324
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Victoria

  1. [quote name='Angi']bo masz brzydkie psy i jesteś cioteł:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] mam brzydkie niebo ;] serio mowie :P na tle nieba jeszcze nigdy nic mi nie wyszlo. poza tym ty nie przerabiasz fot chyba?, chcesz to ci moge pokazac to zdjecie w oryginale na fb :diabloti:
  2. [quote name='zahirka11']blabrador miał potwierdzam :evil_lol: ale mój pieseczek jest[B] kochany przez pańcie[/B] i ma słit obróżki :loveu:[/QUOTE] serio :diabloti:
  3. dziecko jak ty te foty robisz.. czemu mi nigdy na tle nieba tak ladnie nie wychodza... w ogole mi nie wychodza xd
  4. [url]http://i60.tinypic.com/29cn9uh.jpg[/url] te rozjasnione wlosy <3 kocham ją :P obie kocham :evil_lol:
  5. oborze prt!! :loveu: zapisuję :evil_lol:
  6. Victoria

    dubel

    to swiatelko przypomina mi 'ksztaltem' czolowke :P fajnie wam juz idzie w agi, tylko mala uwaga ode mnie :diabloti: masz chyba za male odstepy miedzy tyczkami. Ma byc 60cm, a ty masz wyraznie mniej ;) Jak bedziesz zwezac slalom to psu bedzie bardzo ciezko sie tak wyginac, jesli w ogole da rade :P tak w ogole to fajnie ze jednak zdecydowalas sie na metode tunelowa, widac ze teraz psu to sprawia przyjemnosc :D
  7. [quote name='Talia']Yorkuś jaki ma rozmiar ażurka? Witamy :)[/QUOTE] emeczkę wg metki. w centymetrach Ci nie powiem bo nie wiem :P
  8. elo baton patrz jak wczesnie wstalam :diabloti:
  9. [quote name='maryg22']Na Joyę winy nie zwalaj xD[/QUOTE] nie pyskuj tylko foty dawaj :p
  10. [quote name='Angi']foczy śmiech :loveu:[/QUOTE] ktory własnie sobie pojechał :C [quote name='Izabela124.']hejka Kasieł :D[/QUOTE] elo mortadelo :eviltong: [quote name='Aleksandrossa']I ten porządek w pokoju <3[/QUOTE] to Joya :diabloti:
  11. [quote name='vege*']A którego jest dcdc? może ja się przejadę pooglądać :)[/QUOTE] tak jak rok temu :diabloti:
  12. [video=youtube;QIiSK77VgK0]https://www.youtube.com/watch?v=QIiSK77VgK0[/video]
  13. [quote name='(:Buńka:)']Ja również widzę tylko jednego psa :diabloti: Nanucha mój ideał parfoxa <3 A ta sesja w Juliusach to chyba żeby zranić moje serduszko :placz: xD[/QUOTE] jaka szkoda :diabloti: [quote name='Aleksandra95']Widziałam też inne fotki grupowe ze zlotu ;)[/QUOTE] aaa to tam mogly wystapic rowniez inne psy xd ale nie bylo tak rozowo jak na fotach, spiny tez byly ;)
  14. na wszystkich jest jeden i ten sam pies
  15. [quote name='Angi']na zdjęciu widzę jednego psa, Nanę.[/QUOTE] no ja tez, Baton tez nie wie o co Oli chodzi... :hmmmm:
  16. [IMG]http://i1326.photobucket.com/albums/u652/Kasia_Gryglas/20140806_180103_zpse24cc146.jpg~original[/IMG] [IMG]http://i1326.photobucket.com/albums/u652/Kasia_Gryglas/20140806_180450_zpse13b12d4.jpg?t=1407356550[/IMG]
  17. zrobiłyśmy dzisiaj ponad 16 km. A miał być krótki spacerek na siku xd [IMG]http://i1326.photobucket.com/albums/u652/Kasia_Gryglas/20140806_181043_zpsf0113449.jpg~original[/IMG] [IMG]http://i1326.photobucket.com/albums/u652/Kasia_Gryglas/20140806_180832_zps4a65d83a.jpg~original[/IMG] [IMG]http://i1326.photobucket.com/albums/u652/Kasia_Gryglas/20140806_180626_zps1e42a8c0.jpg~original[/IMG] [IMG]http://i1326.photobucket.com/albums/u652/Kasia_Gryglas/20140806_173634_zps58f5f1a0.jpg~original[/IMG]
  18. Victoria

    Miastowy Lis

    [quote name='Angi']co to za rasa?[/QUOTE] lubie to :diabloti:
  19. ooo wow elo mortadelo kogo ja mam w subskrypcjach xd
  20. Wpadłam pokazać kasi twoją galerię xD
  21. Victoria

    dubel

    Caluski :*** tesknimy za toba :* ~Angi
  22. no wlasnie przy moim pociagu jest napisane "[COLOR=#333333][FONT=Verdana]ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.[/FONT][/COLOR]" wiec wnioskuje ze takowego przedziału nie będzie. chyba ze na duzy bagaz i rowery sa zupelnie inne przedzialy.. no nie wiem, w tym co ja zazwyczaj jezdze na rowery i bagaz jest ten sam wagon, stad moje obawy[COLOR=#333333][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
  23. jak jeździcie z psem w klatce, to gdzie rozkladacie się z tą klatką? Jade jutro Interregio, 5h jazdy. Nie wiem czy pociag bedzie przedziałowy czy nie, nie ma rezerwacji miejsc. Także gdyby trafił się bezprzedziałowy, mogę tak po prostu rozstawić klatkę 'na środku'?
  24. [quote name='omry']Super Kura sponsoruje zawody agility 23-24 sierpnia w Sopocie. Chyba będziemy. Jedzie ktoś? :cool3:[/QUOTE] my chyba ;) zapisalysmy sie ale co wyjdzie to czas pokaze, bo z kasa krucho
×
×
  • Create New...