to swiatelko przypomina mi 'ksztaltem' czolowke :P
fajnie wam juz idzie w agi, tylko mala uwaga ode mnie :diabloti:
masz chyba za male odstepy miedzy tyczkami. Ma byc 60cm, a ty masz wyraznie mniej ;) Jak bedziesz zwezac slalom to psu bedzie bardzo ciezko sie tak wyginac, jesli w ogole da rade :P
tak w ogole to fajnie ze jednak zdecydowalas sie na metode tunelowa, widac ze teraz psu to sprawia przyjemnosc :D