Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. [quote name='kizimizi']dzisiejsze wydatki (dla Aśki za transport i za zel) to 30zł. Zobaczymy co wet jutro powie ale pewnie też coś trzeba bęzdie zostawić. A jak Marta z kasą? Ile już na koncie masz?[/QUOTE] Wpłaty, które już mam: Lucyfrecja 10zł Agata51 20zł Berta 30zł Bjuta 50zł Ulka1108 20zł Ja 30zł Moi znajomi 60zł [B]RAZEM: 220zł[/B] Czekamy na Papryczkę 20zł, Olga7 5zł, Calineczka000 20zł, Kora i Kizimizi + siostra- my się jakoś policzymy;) Bazarek nie wiem jak rozliczyć, bo nie wiem ile z tych kwot to opłaty za przesyłkę. Dotarło: Julia 14zł Pliszka 45,50zł Princezz 14zł Czekamy na Korę i Ketunię (z tego co tam wypatrzyłam)
  2. Strasznie wystraszona.............. Ale śliczna jest naprawdę
  3. [URL="http://img704.imageshack.us/img704/790/1007034.jpg"][SIZE=5][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/790/1007034.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]
  4. [URL="http://img63.imageshack.us/img63/808/1007027.jpg"][SIZE=5][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/808/1007027.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]
  5. :crazyeye::crazyeye::crazyeye:Udało mi się..................Jestem w szoku;)
  6. [URL="http://img64.imageshack.us/img64/1599/1007016.jpg"][SIZE=4][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1599/1007016.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]
  7. Ja sobie nawet nie mogę wyobrazić, co taki pies myśli, skoro tak go wszystko przeraża:( A powiedz Kizimizi, łagodna jest przy tych Twoich wszystkich zabiegach? Nie ma agresywnych zachowań?
  8. Jak tam nocka Buni minęła? No i Tobie?;)
  9. Mantis dziękujemy baaaaaaaaaaaardzo:)
  10. Nie wie że dla jej dobra, ciężki dla niej szok...........Ale biedna......................:-(:-(:-( Inaczej się nie da skomentować..............
  11. Zaufaj mi że bannerek Mantis jest lepszy z tego zdjęcia co było, lepiej ją widać No i ładnie wyszła:)
  12. Z całym szacunkiem Kora:) ten bannerek co jest jest lepszy Wklej Mantis
  13. Dawaj mi Kora szybko na maila! Choć ten co jest Mantis jest naprawdę ładny, zobaczymy co za nowe fotki ciotka mi wyśle
  14. Bannerek dla suni już gotowy, Mantis oczywiście się świetnie spisała:) Poprosiłam ją żeby wkleiła go tu na wątku żeby każdy chętny mógł skorzystać, także myślę niebawem się pojawi
  15. Wspaniałe wieści:multi: Mania-śliczna Szczęściaro:)
  16. Albo raczej oby jej nie było bo trafiła do domku........................ Za marzenia nie karają:roll:
  17. Wczoraj był Dzień Babci.....;) Hopsa Babinka na pierwszą!
  18. Czyli nic realnego w schroniskowych warunkach:shake: Oczywiście mówię o możliwości prób wyeliminowania tego nawyku..........
  19. Chłopak wyglada coraz lepiej:multi: aż miło popatrzeć:)
  20. Mantis dostała wreszcie maila ze zdjęciem, bo coś tam ma z netem, także może niedługo się bannerek dla małej pojawi:)
  21. Kora nie zapeszaj:eviltong: Czekamy, czekamy..........
  22. Kizimizi dopisz Bertowe stałe 30zł:)
  23. Na pewno już nie szkieletorek tylko coraz okrąglejszy Faflak pod opieką Germaine:)
  24. Patrząc na post powyżej....... ja już nie wiem ile mam swoich pieniędzy na koncie, i czy mnie stać na spodnie czy sweter, czy następny bazarek, czy na deklaracje..............:mad::cool3::cool3::cool3:
  25. [COLOR=magenta][U][B]DALEKI, ALE JEDNAK POST ROZLICZENIOWY[/B][/U][/COLOR] Okres rozliczeniowy, zapłacony to 25.X.-23.XI [B]Wpłacili wszyscy oprócz PapryczkiChili 10zł[/B] Następny okres rozliczeniowy to miał być 24.XI.-23.XII [B]Wpłacili wszyscy oprócz PapryczkiChili 10zł[/B] I tu zmieniłyśmy okres rozliczeniowy u Zuzi na "tygodniówki", bo Bunia w każdej chwili mogła jechać do Beataczl na DT Kwota za tydzień w zaokrągleniu to 81,50zł Wysłałam Zuzi za okres: 24-30.XI. 01-07.XII. 08-14.XII. [U][B][COLOR=magenta]TU BUNIA ZYSKAŁA SWÓJ DS U ZUZIM, U KTÓREJ BYŁA W HOTELU:multi::multi::multi:[/COLOR][/B][/U] [COLOR=red][B]Czyli po odliczeniu 20zł, których nie wpłaciła Papryczka, i wysłanych 3 tygodniówek - zostaje nadpłata [COLOR=lime][U][COLOR=blue]90,50zł[/COLOR][/U] [/COLOR]ze stałych zapłaconych deklaracji[/B][/COLOR] [U][B] Dodatkowo wpłynęło[/B][/U] na Buniakowe konto (z przeznaczeniem na transport do nowego dt): Kundelkowa Skarbonka 50zł (darowizna) - [B][COLOR=red]tą kwotę odsyłam do Kory, Skarbonka przekazuje dla Belli[/COLOR][/B] Wujek&Ciocia 40zł (bazarek biurowy) -z tego dla Kory za przesyłkę 7zł - zostaje 33zł Fiorsteinbock 30zł (bazarek jaśkowy) Kizimizi 80zł (wpłata jednorazowa) Olga7 5zł (wpłata 23.11.) Kora78 balsam z bazarku 8zł Z następnego bazarku: Emigrantka 95zł - przesyłka 9,50zł = 85,50zł Ick 33,50 - przesyłka 9,50zł =24zł Agata51 15zł - przesyłka 4,50zł = 10,50zł Aska64 15zł - przesyłka 4,50zł = 10,50zł Javena 13zł - przesyłka 4,50 = 8,50zł [COLOR=blue]Kwota za przesyłki 32,50zł od Anonimowej Darczyni:loveu::multi: wysłana do Kory78 22.12.10r. na wałbrzyskie psiaki - przypisane Czacziemu[/COLOR]:lol: W tej chwili razem z nadpłat i bazarków, (miało być na transport) : [COLOR=red][B]nadpłata [U]295zł [/U](tą kwotą zadysponują Kora i Kizimizi, bo robiły bazarki)[/B][/COLOR] Rozliczenie (dla mojej pamięci) nadpłaty ([B]pożyczki[/B] na wyprawkę Buni) wpłaconej przez Kizimizi: 420zł od tego odejmuję 55zł za hotel XI-XII (na życzenie Kizimizi) zostaje 365zł [COLOR=red][B]Tą pożyczkę po potwierdzeniu Kizimizi odsyłam jej na konto - [U]odesłane 27.12.2010r.[/U][/B][/COLOR] Na następny okres rozliczeniowy od Wigilii;-) zdążyły wpłacić już: Calineczka000 30zł Tamaryszek 20zł [COLOR=red][B]Wysłałam PM z pytaniem co robić z tymi pieniędzmi, odsyłać czy przeznaczyć dla innego psiaka, np. Belli;) - ciocie zgodziły się przekazać swoje wpłaty (i na dodatek deklaracje:multi:) dla Belli - [U]wysłane do Kory78 [COLOR=purple]27.12.2010r. Stan na moim koncie to: [/COLOR][/U][COLOR=purple]90,50zł nadpłata z deklaracji 295zł z bazarków Kizimizi i Kory78 04.01.2011r. stan: 295zł z bazarków Kizimizi i Kory78 - [/COLOR][/B][COLOR=purple]odesłane do Kory78 10.01.11r. [/COLOR][B][COLOR=purple] 50zł nadpłata z deklaracji [/COLOR][/B][COLOR=purple](było 90,50zł - dziś wysłane na konto ZuziM 40zł dla Gabi) [/COLOR][/COLOR]
×
×
  • Create New...