-
Posts
5504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta0731
-
[quote name='kizimizi']dzisiejsze wydatki (dla Aśki za transport i za zel) to 30zł. Zobaczymy co wet jutro powie ale pewnie też coś trzeba bęzdie zostawić. A jak Marta z kasą? Ile już na koncie masz?[/QUOTE] Wpłaty, które już mam: Lucyfrecja 10zł Agata51 20zł Berta 30zł Bjuta 50zł Ulka1108 20zł Ja 30zł Moi znajomi 60zł [B]RAZEM: 220zł[/B] Czekamy na Papryczkę 20zł, Olga7 5zł, Calineczka000 20zł, Kora i Kizimizi + siostra- my się jakoś policzymy;) Bazarek nie wiem jak rozliczyć, bo nie wiem ile z tych kwot to opłaty za przesyłkę. Dotarło: Julia 14zł Pliszka 45,50zł Princezz 14zł Czekamy na Korę i Ketunię (z tego co tam wypatrzyłam)
-
Strasznie wystraszona.............. Ale śliczna jest naprawdę
-
[URL="http://img704.imageshack.us/img704/790/1007034.jpg"][SIZE=5][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/790/1007034.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]
-
[URL="http://img63.imageshack.us/img63/808/1007027.jpg"][SIZE=5][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/808/1007027.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Udało mi się..................Jestem w szoku;)
-
[URL="http://img64.imageshack.us/img64/1599/1007016.jpg"][SIZE=4][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1599/1007016.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]
-
Ja sobie nawet nie mogę wyobrazić, co taki pies myśli, skoro tak go wszystko przeraża:( A powiedz Kizimizi, łagodna jest przy tych Twoich wszystkich zabiegach? Nie ma agresywnych zachowań?
-
Jak tam nocka Buni minęła? No i Tobie?;)
-
Kudłasia ma 8lat i "dziczeje" w schronie. Zaadoptowana
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Mantis dziękujemy baaaaaaaaaaaardzo:) -
Nie wie że dla jej dobra, ciężki dla niej szok...........Ale biedna......................:-(:-(:-( Inaczej się nie da skomentować..............
-
Kudłasia ma 8lat i "dziczeje" w schronie. Zaadoptowana
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Zaufaj mi że bannerek Mantis jest lepszy z tego zdjęcia co było, lepiej ją widać No i ładnie wyszła:) -
Kudłasia ma 8lat i "dziczeje" w schronie. Zaadoptowana
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Z całym szacunkiem Kora:) ten bannerek co jest jest lepszy Wklej Mantis -
Kudłasia ma 8lat i "dziczeje" w schronie. Zaadoptowana
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Dawaj mi Kora szybko na maila! Choć ten co jest Mantis jest naprawdę ładny, zobaczymy co za nowe fotki ciotka mi wyśle -
Kudłasia ma 8lat i "dziczeje" w schronie. Zaadoptowana
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Bannerek dla suni już gotowy, Mantis oczywiście się świetnie spisała:) Poprosiłam ją żeby wkleiła go tu na wątku żeby każdy chętny mógł skorzystać, także myślę niebawem się pojawi -
stara Mania,mix maltańczyka, za TM
marta0731 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wspaniałe wieści:multi: Mania-śliczna Szczęściaro:) -
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Albo raczej oby jej nie było bo trafiła do domku........................ Za marzenia nie karają:roll: -
Wczoraj był Dzień Babci.....;) Hopsa Babinka na pierwszą!
-
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Czyli nic realnego w schroniskowych warunkach:shake: Oczywiście mówię o możliwości prób wyeliminowania tego nawyku.......... -
Kudłasia ma 8lat i "dziczeje" w schronie. Zaadoptowana
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Mantis dostała wreszcie maila ze zdjęciem, bo coś tam ma z netem, także może niedługo się bannerek dla małej pojawi:) -
stara Mania,mix maltańczyka, za TM
marta0731 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kora nie zapeszaj:eviltong: Czekamy, czekamy.......... -
Kizimizi dopisz Bertowe stałe 30zł:)
-
Patrząc na post powyżej....... ja już nie wiem ile mam swoich pieniędzy na koncie, i czy mnie stać na spodnie czy sweter, czy następny bazarek, czy na deklaracje..............:mad::cool3::cool3::cool3:
-
[COLOR=magenta][U][B]DALEKI, ALE JEDNAK POST ROZLICZENIOWY[/B][/U][/COLOR] Okres rozliczeniowy, zapłacony to 25.X.-23.XI [B]Wpłacili wszyscy oprócz PapryczkiChili 10zł[/B] Następny okres rozliczeniowy to miał być 24.XI.-23.XII [B]Wpłacili wszyscy oprócz PapryczkiChili 10zł[/B] I tu zmieniłyśmy okres rozliczeniowy u Zuzi na "tygodniówki", bo Bunia w każdej chwili mogła jechać do Beataczl na DT Kwota za tydzień w zaokrągleniu to 81,50zł Wysłałam Zuzi za okres: 24-30.XI. 01-07.XII. 08-14.XII. [U][B][COLOR=magenta]TU BUNIA ZYSKAŁA SWÓJ DS U ZUZIM, U KTÓREJ BYŁA W HOTELU:multi::multi::multi:[/COLOR][/B][/U] [COLOR=red][B]Czyli po odliczeniu 20zł, których nie wpłaciła Papryczka, i wysłanych 3 tygodniówek - zostaje nadpłata [COLOR=lime][U][COLOR=blue]90,50zł[/COLOR][/U] [/COLOR]ze stałych zapłaconych deklaracji[/B][/COLOR] [U][B] Dodatkowo wpłynęło[/B][/U] na Buniakowe konto (z przeznaczeniem na transport do nowego dt): Kundelkowa Skarbonka 50zł (darowizna) - [B][COLOR=red]tą kwotę odsyłam do Kory, Skarbonka przekazuje dla Belli[/COLOR][/B] Wujek&Ciocia 40zł (bazarek biurowy) -z tego dla Kory za przesyłkę 7zł - zostaje 33zł Fiorsteinbock 30zł (bazarek jaśkowy) Kizimizi 80zł (wpłata jednorazowa) Olga7 5zł (wpłata 23.11.) Kora78 balsam z bazarku 8zł Z następnego bazarku: Emigrantka 95zł - przesyłka 9,50zł = 85,50zł Ick 33,50 - przesyłka 9,50zł =24zł Agata51 15zł - przesyłka 4,50zł = 10,50zł Aska64 15zł - przesyłka 4,50zł = 10,50zł Javena 13zł - przesyłka 4,50 = 8,50zł [COLOR=blue]Kwota za przesyłki 32,50zł od Anonimowej Darczyni:loveu::multi: wysłana do Kory78 22.12.10r. na wałbrzyskie psiaki - przypisane Czacziemu[/COLOR]:lol: W tej chwili razem z nadpłat i bazarków, (miało być na transport) : [COLOR=red][B]nadpłata [U]295zł [/U](tą kwotą zadysponują Kora i Kizimizi, bo robiły bazarki)[/B][/COLOR] Rozliczenie (dla mojej pamięci) nadpłaty ([B]pożyczki[/B] na wyprawkę Buni) wpłaconej przez Kizimizi: 420zł od tego odejmuję 55zł za hotel XI-XII (na życzenie Kizimizi) zostaje 365zł [COLOR=red][B]Tą pożyczkę po potwierdzeniu Kizimizi odsyłam jej na konto - [U]odesłane 27.12.2010r.[/U][/B][/COLOR] Na następny okres rozliczeniowy od Wigilii;-) zdążyły wpłacić już: Calineczka000 30zł Tamaryszek 20zł [COLOR=red][B]Wysłałam PM z pytaniem co robić z tymi pieniędzmi, odsyłać czy przeznaczyć dla innego psiaka, np. Belli;) - ciocie zgodziły się przekazać swoje wpłaty (i na dodatek deklaracje:multi:) dla Belli - [U]wysłane do Kory78 [COLOR=purple]27.12.2010r. Stan na moim koncie to: [/COLOR][/U][COLOR=purple]90,50zł nadpłata z deklaracji 295zł z bazarków Kizimizi i Kory78 04.01.2011r. stan: 295zł z bazarków Kizimizi i Kory78 - [/COLOR][/B][COLOR=purple]odesłane do Kory78 10.01.11r. [/COLOR][B][COLOR=purple] 50zł nadpłata z deklaracji [/COLOR][/B][COLOR=purple](było 90,50zł - dziś wysłane na konto ZuziM 40zł dla Gabi) [/COLOR][/COLOR]