Kurcze, dziś miałam szkolenie 300km od domu, nie miałam czasu, a myślałam o ogłoszeniach...
Ciotki czy któraś gdzieś będzie ogłaszać?
Bo jak nie to skorzystam z linka od Soemy zapłacę te parę złotych, ale niech on ma ogłoszenia, bo bez tego ani rusz...:(