Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. Blood się chyba nie może doczekać aż Bulek będzie u niej:) Słodziak:loveu:
  2. [URL="http://img146.imageshack.us/i/007tl.jpg/"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1774/007tl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img168.imageshack.us/i/004zb.jpg/"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4250/004zb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img179.imageshack.us/i/002zz.jpg/"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/9082/002zz.jpg[/IMG][/URL] Dobrze jej:)
  3. Myślałam że masz jakiś "cudowny" sposób na zdobycie kasy;) Ale zmiana tytułu też rzeczywiście może pomóc, jak ktoś wchodzi ogólnie na forum i mu się wyświetlają wszystkie wątki, to widząc te same tytuły już może nie zajrzy, a nowy go zainteresuje......... Dobry pomysł
  4. [quote name='kora78'] ktoś może banerek jemu zrobi?[/QUOTE] Mam jeden zaległy opłacony u Mantis:)
  5. Czy ja dobrze rozumiem że kaganiec będzie od ciotek "za free"? Jeśli tak to usuń Kora z pierwszej strony ten wydatek...
  6. On ponoć agresywny tylko do psów, nie do ludzi... To nie róbmy z niego agresora Czyli zmienić tytuł wątku... Jakiego jokera masz w kieszeni Szarotka?;)
  7. Sunia obrasta w tłuszczyk czyli ma dobrze;) A że pogoda coraz ładniejsza to i spacerki pewnie będą dłuższe Czekamy na fotki:)
  8. [quote name='kora78']Bilbo ma tekst w 1 poście Ale on szedł zawsze i nic. Więc może trzeba go jakoś poprawić? Co proponujecie? Na co kłąść nacisk? Bo pisałąm głównie, że za mało rasowy uróśł, niż ludzie chcieli, więc go wyrzucili[/QUOTE] Ja myślę tylko, że ten tekst jest za długi................. Wysłałam go sobie na maila do pracy, jutro rano z nim pokombinuję;)
  9. Wysłałam dziś przelew 10zł na ogłoszenia Kizimizi wyślij co trzeba (foty i tekst) na maila [email][email protected][/email] Teraz stan Buńkowego konta w sensie nadpłaty to 40zł
  10. W sumie to naprawdę niewiele mu brakuje, tylko że sporo to jednorazowe..............
  11. Czyli nie jest zbyt różowo... :shake: Tak Kizi będę zamawiać te ogłoszenia, już zaglądam na tamten wątek
  12. [quote name='kora78'] Muszę od tych dt odpocząć, bo kołomyja wciąż w domu[/QUOTE] I tak nieźle "naginasz" warunki domowe dla tych psiaków... To komplement;)
  13. [quote name='kora78']dzięki siora :)[/QUOTE] Damy radę :loveu:
  14. Deklarację mamy do 27.III. (Zuzia liczy troszkę inaczej, ale już doszłam do reguły, po prostu zawsze od 28 do 27 każdego miesiąca, nieważne ile miesiąc ma dni, w styczniu byłyśmy za to do przodu, w lutym jesteśmy do tyłu, a w marcu znów będziemy do przodu).
  15. Prosi Bilbo................:(
  16. [URL="http://img638.imageshack.us/img638/5346/1008439.jpg"][SIZE=6][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5346/1008439.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]
  17. [URL="http://img146.imageshack.us/img146/8877/1008438.jpg"][SIZE=6][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8877/1008438.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]
  18. [URL="http://img14.imageshack.us/img14/7206/1008437t.jpg"][SIZE=6][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7206/1008437t.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]
  19. Bilbo już ma 15 ogłoszeń, chyba że się skończyły... Allegro by się przydało
  20. Kora, wiesz że coś dorzucę jak będzie trzeba, ale narazie niestety nic stałego... W każdym razie coś tam ode mnie licz na pewno;)
  21. No i poszłaś do niego...........:(
  22. No i dodam że Buniaczek pięknie wygląda na tym zdjęciu, taka "przytyta":) Zuzia dobrze gotuje:)
  23. Calineczka000 wpłaciła już swoją deklarację 30zł:) Solidna cioteczka:multi: To chyba znak że zaczynamy zbierać za kwiecień...? Proszę o osoby które same pamiętają - o wpis na wątku że wysyłają, żebym nie musiała "produkować" PM;) reszcie wyślę
  24. Bunia ma 50zł nadpłaty (było 49-dokładam złotówkę żeby mi było łatwiej pamiętać, więc pamiętam) Czyli ja osobiście proponuję robić te ogłoszenia, bo pani teraz jedzie, potem wróci, znów coś wyjdzie itd itp Może ktoś się w tym czasie znajdzie odpowiedni - będzie super. Bunia nie jest już odgórnie z gwiazd przypisana do tej pani. A jak coś i nie będzie chętnego - to pani wróci i może się wreszcie uda
×
×
  • Create New...