-
Posts
5504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta0731
-
[quote name='nuka13']Jeśli czyta ten wątek ktoś z województwa dolnośląskiego, to też proszę o pomoc. Do Wrocławia mogę Ją wieźć choćby w przyszły weekend ( 50 km od Wrocławia mieszkają moi rodzice).[/QUOTE] Dziękuję za zaproszenie:) tylko nie wiem jak pomóc... Jestem z dolnośląskiego... Czy sunia ma już gdzieś jechać w tym regionie? Śliczne ma wielkie uszy:loveu:
-
"Niewdzięczna" nie zapamiętała, kto ją ze schonu wyciągnął...;) i dogo ciotki musiały się obyć bez całusów wdzięczności...;) Szkoda Nadrabiam zaległości po urlopie: Wpłaty za okres 27.VII.-25.VIII. dostałam od: Calineczki Berty Tamaryszek Agaty Aleksandry D. Czekam na Korę 60, Kizimizi 55, Olgę 5, Lucyfrecję 10 (która chyba raczej nie wpłaci...), Papryczkę 10 (Kizi możesz do niej napisać jak w zeszłym miesiącu?) Za poprzedni miesiąc nie otrzymałam wpłaty od: Lucyfrecji 10zł Olgi 5zł czyli założyłam ze swoich 15zł Zuziu jutro puszczę Ci spóźniony przelew, za co jeszcze raz "pourlopowo" przepraszam;)
-
[quote name='kora78'] obroze Bilbo ma skorzana czarna po Larze, amstefowatej z naszego schronu, jesienia do ds zabieranej z dt u mojej siory. albo i po Korku bokserku tez z jesieni, co byl u nas na Sos... choroba wie... [/QUOTE] I Lara i Korek tą obrożę nosiły, a to drogie ciotki może dobrze wróży, bo oba w niecały miesiąc szybko ode mnie wyszły do super domków:)
-
Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.
marta0731 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Ja wcale nie zaspałam...:oops: Tylko na urlop pojechałam i nawet specjalnie laptopa wzięłam, żeby się od dogo nie odciąć, ale co z tego, skoro mi internet z playa nie zachulał:angryy: Już szybciutko puszczam przelew Wybacz Asiu -
O tym książkę by chyba trzeba było napisać np.: "Kora w opałach":lol: Wow, nareszcie jakieś dobre wieści po urlopie (laptopa wzięłam, bo jak tu się odciąć na tyle czasu od dogo - a mi net z playa nie dał rady nad morzem:angryy:) Bilbo nareszcie:multi: teraz już bedzie z górki, poznamy go jaki jest naprawdę i szybko do najlepszego domku:multi:
-
[quote name='Agnezia']Z tymi remontami masz rację:) Sama remontuję :)[/QUOTE] Z tymi remontami to ja się niestety zgadzam... Pracuję w hurt.bud. i mam taki młyn w pracy, ze wieczorem nawet nie mam sily kompa odpalić...:shake: i przez to też dogo zaniedbuję...:shake: Kora to ja w koncu nie rozumiem: od sos 100zł to stale czy jednorazowo?
-
[quote name='Kapsel']A ja się domyślam, o którą panią Bożenkę chodzi i jakiego boksia adoptowała, a jeśli się to będzie zgadzać, to nawet był tutaj na dogo :roll:[/QUOTE] Coś jak na Kapsel za malo entuzjazmu tu widzę.....? DT dla Bilba byłby naprawdę najlepszy. Trochę ( juz prawie rok:( ) siedzi w tym schronie, taki młody i pewnie nieułożony...
-
Smutne oczka ma bardzo :(:(:(
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Halllllo... Kolejna kłótnia o karmę...? Ciotki...........:roll: Blood wklej zdjęcia z "mieszkania Belli" jeśli możesz, a jak nie to się o to postaraj, i będzie normalnie -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Czy Bruners ok w nowym dt? Dają radę?;) Co z ogłoszeniami dalej? -
[quote name='A.R.S.'] Pani Monika chciałaby także aby Dafne została u niej na stałe... nie chce aby przeżywała znowu rozstanie i kolejną zmianę domu. Widziała jaka zdezorientowana i bojąca się aby czasem nawet na chwilę nie zostawić jej samej była na początku.. i zresztą jej TZ ją pokochał ;) [/QUOTE] Haloooooooooooo;) Co z sunią? Została? Bo dalej jasno nie napisane...
-
Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.
marta0731 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Czy Grinusia ma ogłoszenia?? Może warto zainwestować w wykupienie pakietu dla Niej?? Ja niestety w tym miesiacu jestem spłukana przez zakupy pakietów. Dobrze by było, gdyby miała ciągle aktualne ogłoszenia...[/QUOTE] Piękna Grina odżyła naprawdę:) i ma sierść błyszczącą:) pewnie po parówkach;) Co z ogłoszeniami? Może by wykupić jakiś pakiecik? Jak ciotki każda dorzuci po 1zł to nie zbiednieje;) -
[quote name='mysza 1']Ale takie miejsca można zlokalizować dzwoniąc do gmin. Muszą udzielić informacji.[/QUOTE] No właśnie... Co robią miejscowi? Zaginął tam komuś pies i nie może wiedzieć gdzie go szukać?:crazyeye: A jak się jakiś znajdzie to co się z nim dalej dzieje?:crazyeye: W ciemnej czarnej d...?:angryy: Może Asti biegnie do Obornik? To taki czarny humor...:-(
-
Może sprytna Buńka taką symulację robiła, żeby zwrócić na siebie Zuzi uwagę;)
-
Jakiś Łowicz mi się obił o oczy po drodze........ Hotel jest w Łodzi, prawda?
-
Kora rzeczywiście usuń narazie teksty, bo zaśmiecają 1 post Kizi byłaś w schronie? Jak Bilbo?
-
Parę dni mnie nie było, myślałam że Bilbuś pięknie tu kasę zbiera................. a tu nic............? Tylko ja?:-( A co to znaczy Kora że SOS pomoże? [U][B]Jakieś konkrety[/B][/U]? Do hotelu będę miała za daleko chyba... Już Radomsko to chyba jakieś 250km a tu jeszcze 2,5 godz. drogi stamtąd...:roll: Ja planuje tylko na 1 dzień skoczyć, bo co prawda mam urlop ale szofer nie;)
-
Temida Radomsko daleko od hotelu Bilba?
-
Kurcze Ja jedną tymczasowiczkę wydałam do Radomska (Temida wie) i strasznie mnie zapraszają do siebie a od 19ego mam urlop i zastanawiałam się żeby może do nich zajrzeć, to może jakbym znalazła dla siebie trans to i nawet Bilbo miałby szansę od razu:crazyeye: Trzeba szybko zbierać kasę! Wołać Szarotkę;)
-
Super! Może jej się coś fajnego śniło, że taki humor z samego rana;)
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
No szlag by..... kolejny wątek kłótnie, oskarżenia.... Nie będę oceniać, nie mam podstaw, bo u Blood nie byłam, a ile osób tyle opinii... Jedno jest niezaprzeczalne - biorąc 100zł za opiekę nad psem i to sporym - nie można na nim zarobić............. Kora nie zazdroszczę Ci konieczności podjęcia decyzji -
Bilbuś chłopaku nareszcie jakieś konkrety dla Ciebie:multi: Dzięki ciocie:loveu: Tylko coś mało deklaracji...:shake: [U]Ode mnie stałe 30zł proszę zanotować[/U] Jutro wyjeżdżam, do niedzieli, ale poniedziałek wieczór rezerwuję na rozsyłanie PM dla mojego ulubieńca:)