Jump to content
Dogomania

izatemka

Members
  • Posts

    457
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izatemka

  1. Wszystko wskazuje na to, że Kara w piątek pojedzie do Gliwic , tez do wspaniałego domu :loveu:
  2. Nic nie słychać, nie dzwonisz :eviltong:
  3. [quote name='Anja2201']Karolcię należało by obcinać [/QUOTE] Jezeli to faktycznie Cairn, to nie obcinać a trymować, a to już droższa impreza... Pielęgnacja podobna do westa,tylko fryz bardziej nieuporządkowany i nie tak często...
  4. Napisałam, co wiem, na temat osoby, u której byłam kicajka10, była u Ciebie Magda na wizycie?
  5. Zapytałam, czekam, może się uda, zdjęcia podesłałam Pani :-)
  6. [quote]Fuksia, suczka, mała, drobna szorstkowłosa, około 5 lat.[/quote] Czy ktoś wie, czy Fuksia jest jeszcze do adopcji i przede wszystkim, jak reaguje na koty i duze psy (młody doberman zabawowo nastawiony do życia)?
  7. Byłam i powiem szczerze: żałuję ogromnie, że Pani Sabina nie chce adoptować labradora, natychmiast oddałabym Jej któregoś z naszych podopiecznych... A doberman cudny, zero agresji, biedaczek, chciał sie cały czas bawić z Angulą, tyle, że ona jakos nie chciała :evil_lol: i cały czas kłapała na niego zebami, co wywoływało jedynie wyraz zdziwienia na pysku wielkoluda :loveu:
  8. Anja2201, widze, że jesteś online... Napisz, prosze, jak niunia z kotami (Pani ma ich trzy, z czego jeden bardzo wystraszony) W poniedziałek jadę do Pani na wizytę przedadopcyjna, nawet jak z niunią nie wypali, będzie jak znalazł dla innego kudłacza... Pani Sabina próbowała się do Ciebie dodzwonić, niestety bezskutecznie...
  9. Na razie spokojnie,wysłałam link do wątku,ale Pani bardzo miła, może się zakocha...
  10. Dziewczyny, zgłosiła się do mnie bardzo miła Pani, chętna na adopcję niuni, ma doświadczenie z psami, ma już rasowego (chodzi na wystawy) dobermana, jest świadoma konieczności sterylizacji, dom z ogrodem, szuka mniejszego pieska, takiego "kumpla",zaproponowałam,niunie, wysłałam Pani na maila link do wątku. Pani jest w stanie pokryć koszt transportu. Mieszka w Gliwicach (Knurowie),więc wizyte mogę zrobić sama z dnia na dzień,jakby co.
  11. [quote name='Cockermaniaczka'] czekoladowy-chyba wrocil z adoopcji...i bezowy jakis nowy.[/quote] Wiadomo,dlaczego? A co schroniskowy wet mówi o tych jego chorobach, czy zmianach?
  12. [quote name='Cleo2008']Czy ten niewidomy Labek bezimienny ze Slaska to wogole jest na Labkach??[/QUOTE] Jest :razz: Dziewczyna,która zakładała wątek jest adminką Labradory.info :evil_lol: Ale z DT na razie chyba cisza :shake:
  13. A jesteś w stanie zrefundować transport no i oczywiście zaprosić do siebie kogoś na wizytę przedadopcyjną (to przede wszystkim)?
  14. Moment. Odezwała się do mnie Kinga (Mitheithel) ona jest z Poznania i tą znam,spokojnie może wziąść Karę na DT (była u nas DT dla labków i dla Głosem Zwierząt dla westów i pewnie dla paru innych - rekomendacji więcej nie trzeba pewnie ;-) ) a i pewnie DS by się znalazł u Jej Mamy chyba - ma już adoptowaną westkę Jadzie) Natomiast na FB odezwała sie osoba, której nie znam i która pisała, że ma domek dla suni i ze próbowała się do Ciebie dodzwonic i Ona ma na imie Edyta. O niczym więcej nie wiem... Za Kingę ręczę i paluszki dam sobie poobcinać (pomijając,że mam tylko 185 postów,to co to za rekomendacja:evil_lol: )
  15. Gadałam z nią, niewykluczone, że sunieczka w DT zostanie :evil_lol:
  16. Dziewczyny na FB piszą, że sie nie mogą skontaktować ani telefonicznie ani mailowo, kontakty wkleiłam takie, jak podane w wątku na poczatku...
  17. Kinga nie przyjdzie i nie napisze, bo przez dwa dni ma neta tylko w komórce :razz: Ale napisałam Jej, żeby zadzwoniła :evil_lol: ew. gg 7570342
  18. [COLOR="#0000ff"][B]Mitheithel[/B][/COLOR] przyjdzie, to napisze :evil_lol: :eviltong: Jak się pojawił event na FB to w pięć minut miałam ją na czacie ;)
  19. A wiecie co? :cool3: Chyba jest DT dla malutkiej :evil_lol: I chyba go sprawdzać nie trzeba :evil_lol: I chyba ten DT ma już DS :evil_lol: I nic więcej na razie nie powiem :eviltong:
  20. Zrobiłam event na FB, klikamy "wezmę udział", "udostępnij" i "wybierz osoby,które chcesz zaprosić" :evil_lol: ;) [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=247395855279666[/url] Tydzień to mało czasu jest...
  21. Na razie zrobiłam wątek na terierkowie ( i jakby mi ktos powiedział, co zrobić, żeby ten link wstawić, bede wdzieczna :angryy: ) [url]http://www.terierkowo**********/teriery-w-potrzebie,17/szkotkowo-cairnowa-sunia-zabrana-z-dworca,4666.html#420230[/url] i na "labradorowie" :evil_lol: [url]http://labradory.info/viewtopic.php?p=942046#942046[/url]
  22. A ma coś na FB? Znaczy event adopcyjny,im więcej wie,tym lepiej... No doooobra,jak nie ma to też założę :evil_lol: A to nie jest mix cairna? Zresztą nieważne, śliczna jest :loveu:
  23. Może warto byłoby jej założyc watek na terierkowie? Jak nie ma, wieczorem założę..
  24. [quote name='Agata69'] Dzisiaj wizyta przedadopcyna się nie odbyła,[/QUOTE] A co się stało?
  25. [quote name='Justyna Klimek']Ok. Postaram się jutro przesłać Ci na priv zredagowane pismo do korekty - zgoda?:).[/QUOTE] Ups :cool3: Jak się przydam,to ślij :evil_lol:
×
×
  • Create New...