-
Posts
457 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by izatemka
-
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Wszystko wskazuje na to, że Kara w piątek pojedzie do Gliwic , tez do wspaniałego domu :loveu: -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Nic nie słychać, nie dzwonisz :eviltong: -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Karolcię należało by obcinać [/QUOTE] Jezeli to faktycznie Cairn, to nie obcinać a trymować, a to już droższa impreza... Pielęgnacja podobna do westa,tylko fryz bardziej nieuporządkowany i nie tak często... -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Napisałam, co wiem, na temat osoby, u której byłam kicajka10, była u Ciebie Magda na wizycie? -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Byłam i powiem szczerze: żałuję ogromnie, że Pani Sabina nie chce adoptować labradora, natychmiast oddałabym Jej któregoś z naszych podopiecznych... A doberman cudny, zero agresji, biedaczek, chciał sie cały czas bawić z Angulą, tyle, że ona jakos nie chciała :evil_lol: i cały czas kłapała na niego zebami, co wywoływało jedynie wyraz zdziwienia na pysku wielkoluda :loveu: -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Anja2201, widze, że jesteś online... Napisz, prosze, jak niunia z kotami (Pani ma ich trzy, z czego jeden bardzo wystraszony) W poniedziałek jadę do Pani na wizytę przedadopcyjna, nawet jak z niunią nie wypali, będzie jak znalazł dla innego kudłacza... Pani Sabina próbowała się do Ciebie dodzwonić, niestety bezskutecznie... -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Na razie spokojnie,wysłałam link do wątku,ale Pani bardzo miła, może się zakocha... -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, zgłosiła się do mnie bardzo miła Pani, chętna na adopcję niuni, ma doświadczenie z psami, ma już rasowego (chodzi na wystawy) dobermana, jest świadoma konieczności sterylizacji, dom z ogrodem, szuka mniejszego pieska, takiego "kumpla",zaproponowałam,niunie, wysłałam Pani na maila link do wątku. Pani jest w stanie pokryć koszt transportu. Mieszka w Gliwicach (Knurowie),więc wizyte mogę zrobić sama z dnia na dzień,jakby co. -
[quote name='Cockermaniaczka'] czekoladowy-chyba wrocil z adoopcji...i bezowy jakis nowy.[/quote] Wiadomo,dlaczego? A co schroniskowy wet mówi o tych jego chorobach, czy zmianach?
-
[quote name='Cleo2008']Czy ten niewidomy Labek bezimienny ze Slaska to wogole jest na Labkach??[/QUOTE] Jest :razz: Dziewczyna,która zakładała wątek jest adminką Labradory.info :evil_lol: Ale z DT na razie chyba cisza :shake:
-
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
A jesteś w stanie zrefundować transport no i oczywiście zaprosić do siebie kogoś na wizytę przedadopcyjną (to przede wszystkim)? -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Moment. Odezwała się do mnie Kinga (Mitheithel) ona jest z Poznania i tą znam,spokojnie może wziąść Karę na DT (była u nas DT dla labków i dla Głosem Zwierząt dla westów i pewnie dla paru innych - rekomendacji więcej nie trzeba pewnie ;-) ) a i pewnie DS by się znalazł u Jej Mamy chyba - ma już adoptowaną westkę Jadzie) Natomiast na FB odezwała sie osoba, której nie znam i która pisała, że ma domek dla suni i ze próbowała się do Ciebie dodzwonic i Ona ma na imie Edyta. O niczym więcej nie wiem... Za Kingę ręczę i paluszki dam sobie poobcinać (pomijając,że mam tylko 185 postów,to co to za rekomendacja:evil_lol: ) -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Gadałam z nią, niewykluczone, że sunieczka w DT zostanie :evil_lol: -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny na FB piszą, że sie nie mogą skontaktować ani telefonicznie ani mailowo, kontakty wkleiłam takie, jak podane w wątku na poczatku... -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Kinga nie przyjdzie i nie napisze, bo przez dwa dni ma neta tylko w komórce :razz: Ale napisałam Jej, żeby zadzwoniła :evil_lol: ew. gg 7570342 -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[COLOR="#0000ff"][B]Mitheithel[/B][/COLOR] przyjdzie, to napisze :evil_lol: :eviltong: Jak się pojawił event na FB to w pięć minut miałam ją na czacie ;) -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
A wiecie co? :cool3: Chyba jest DT dla malutkiej :evil_lol: I chyba go sprawdzać nie trzeba :evil_lol: I chyba ten DT ma już DS :evil_lol: I nic więcej na razie nie powiem :eviltong: -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam event na FB, klikamy "wezmę udział", "udostępnij" i "wybierz osoby,które chcesz zaprosić" :evil_lol: ;) [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=247395855279666[/url] Tydzień to mało czasu jest... -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Na razie zrobiłam wątek na terierkowie ( i jakby mi ktos powiedział, co zrobić, żeby ten link wstawić, bede wdzieczna :angryy: ) [url]http://www.terierkowo**********/teriery-w-potrzebie,17/szkotkowo-cairnowa-sunia-zabrana-z-dworca,4666.html#420230[/url] i na "labradorowie" :evil_lol: [url]http://labradory.info/viewtopic.php?p=942046#942046[/url] -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
A ma coś na FB? Znaczy event adopcyjny,im więcej wie,tym lepiej... No doooobra,jak nie ma to też założę :evil_lol: A to nie jest mix cairna? Zresztą nieważne, śliczna jest :loveu: -
Mix skye terriera - miała zginąć na torach
izatemka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Może warto byłoby jej założyc watek na terierkowie? Jak nie ma, wieczorem założę.. -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
izatemka replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69'] Dzisiaj wizyta przedadopcyna się nie odbyła,[/QUOTE] A co się stało?- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
izatemka replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Klimek']Ok. Postaram się jutro przesłać Ci na priv zredagowane pismo do korekty - zgoda?:).[/QUOTE] Ups :cool3: Jak się przydam,to ślij :evil_lol:- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with: