Jump to content
Dogomania

izatemka

Members
  • Posts

    457
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izatemka

  1. [quote name='BUDRYSEK']w schronie jest czarny labek, w charakterystycznej obrozce pewnie zwial na laski ale nikt Go nie odbiera :([/QUOTE] Jest tam jeszcze? BUDRYSEK pisałam do Ciebie PW,ale chyba nie przeczytałaś... Szukam kogoś na wizytę dla labka u bardzo sympatycznej Rodziny w Żywcu
  2. [quote name='arielka186']I przywieś dziewczynom adresowniki przy obróżkach ;) [/QUOTE] Xsara ma wypisany na szelkach numer telefonu,tylko na dole,na tym szerszym pasku między nogami :eviltong: Do tego czytelny tatuaż, a z hodowczynia utrzymuję kontakty towarzyskie.. Poza tym w przypadku jakiegos wypadku albo przywłaszczenia znalezionego psa ani adresówka ani chip ani tatuaż nie pomoże. A to jest coś, czego się najbardziej bałam...
  3. Xsara się znalazła. Zgarnęła ją Pani Alicja z pól, brudną jak nieboskie stworzenie i wystraszoną i zabrała do siebie do domu,wykąpała i nakarmiła. Telefon zadzwonił, jak na polach straciłam juz nadzieję, szarówka się robiła.....ehhh,cały dzień z życiorysu
  4. Niestety, na razie nic,najbardziej się boję,że postanowi do domu wrócić,a to dwa duże skrzyżowania....
  5. [url]http://www.dogomania.pl/threads/209414-Angie-i-Xsara-w-jednym-stały-domku-)/page3[/url] proszę o pomoc...
  6. Xsara zagineła dzisiaj rano na polach na Ostropie,zerwała karabinek od smyczy i poszła w długą za bazantem... Niebieskie szelki typu T,tatuaż tel do mnie 604 100 381 Dajcie znać proszę,jak ktoś ma znajomych w Gliwicach,szukałam jej 3 godziny,robię teraz ogloszenia i zaraz ide szukaćdalej
  7. [quote name='westy22']Kolejny westie: [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=241388779231503&set=a.241388679231513.50978.167056143331434&type=1&theater#!/media/set/?set=a.241388679231513.50978.167056143331434&type=1[/URL][/QUOTE] To nie jest westie, tak mi się przynajmniej wydaje, prędzej hawańczyk, albo maltańczyk....
  8. [quote name='BUDRYSEK']Fuksia jest juz zarezerwowana :) [/QUOTE] To super ,bo Pani o której myslałam adoptowała Karę z Tomaszowa, wyrzuconą na dworcu :-)
  9. Nie dzwoniłam, poszperałam tylko w necie.
  10. [quote name='Evelynkaa']Kto może jego wziąć?[/QUOTE] Od jest do odkupienia....tanio,jak twierdzi ogłaszajacy...ale do odkupienia
  11. [quote name='olalolaa']ja własnie już zakładam ;)[/QUOTE] :mad: ;) Dzięki :loveu:
  12. [quote name='"cockermaniaczka"']czekoladowy...beżowy....Leo[/quote] [B][COLOR="#0000ff"]Cockermaniaczka[/COLOR][/B],[COLOR="#0000ff"][B]olalolaa[/B][/COLOR],dzięki za zdjęcia i informacje :cool3: Idę zakładać wątek na Labradory.info Jak rozumiem,wszystkie są już "odjajczone"?:evil_lol:
  13. [quote name='Evelynkaa'] że te westy są w Opolu znaczy obok? [/QUOTE] Koło Opola Lubelskiego.
  14. No dwa,jedna sunia i jeden samiec, tak wynika z ogłoszeń,ale za samca chcą kasę i pisza,że nadaje sie do pilnowania posesji :crazyeye:
  15. Dobra,namierzyłam, włącznie z adresem... Tylko co z tego :placz: Można tylko grzecznie zabrać pieski, z czego jeden - samiec - agresywny do dorosłych,jak wyczytałam. Jakby ktoś chciał adres, podam na PW, okolice Opola Lubelskiego
  16. Kliknęłam w "pokaż inne oferty sprzedającego" :angryy: [url]http://ale.gratka.pl/szukaj/?u=1627163[/url] I jeszcze takie znalazłam z tym samym numerem telefonu z lipca :angryy: [url]http://www.gratka.pl/ogloszenie/12260771_west_reproduktor.html[/url] I 13 sierpnia na gratce się ogłaszali ze szczeniakami westa :placz: To jest Lubelskie....
  17. Ja tylko dodam, że już wczoraj wieczorem Kara pojechała do swojego nowego weterynarza (który jest również osobistym weterynarzem moich dwóch potworów :evil_lol:), została obejrzana, obadana, zaszczepiona i ma już książeczkę zdrowia. Ania ją odrobaczyła i potraktowała Fiprexem juz wcześniej,więc można było przystąpić do powazniejszych czynności od razu :razz: A ja mam zaproszenie na kawkę w przyszłym tygodniu - mam nadzieję, że kociambry po wizycie Xsary nie ucierpia zbytnio :lol: Albo odwrotnie :eviltong:
  18. Bo ta nowa Pani właśnie wybierała smycz dla gościa na stałe :loveu: [IMG]http://i56.tinypic.com/14nctgy.jpg[/IMG] Bo gość już przestał być gosciem i stał się domownikiem :eviltong: [IMG]http://i53.tinypic.com/33u4ow6.jpg[/IMG] I tak oto zakonczyła się historia Karoliny, która z dworca kolejowego trafiła do wielkiego domu z wielkim kolegą i Właścicielami o wielkich sercach :multi: KONIEC A raczej POCZĄTEK :lol:
  19. Potem pojawili się inni domownicy: Rudy mało widoczny przystojniak,który nie mógł sie zdecydować na zawarcie znajomości :placz: [IMG]http://i55.tinypic.com/2znuan5.jpg[/IMG] Oraz czarny mucho, :oops: [IMG]http://i56.tinypic.com/29oo39u.jpg[/IMG] Który nie mógł znieść,ze gość traktuje go tak,jakby nie istniał :angryy: [IMG]http://i54.tinypic.com/35n32c0.jpg[/IMG] Bo gość wolał inne zajęcia :cool3: [IMG]http://i55.tinypic.com/15ev0hi.jpg[/IMG] Włacznie z oblizywaniem nowej Pani klapek :eviltong: [IMG]http://i56.tinypic.com/anmr7c.jpg[/IMG]
  20. Oto Gospodarz :cool1: [IMG]http://i56.tinypic.com/ael5xy.jpg[/IMG] A oto gość :loveu: [IMG]http://i52.tinypic.com/33l10f8.jpg[/IMG] Gość uciekł na pięterko,zupełnie nie wiadomo, dlaczego nie chciała sie bawić :shake: [IMG]http://i55.tinypic.com/2hgu839.jpg[/IMG] Jednak długo nie trwało, a role się zamieniły,gość wyladował na kolankach :multi: [IMG]http://i51.tinypic.com/1zz1fy9.jpg[/IMG] a gospodarz na pięterku (sam sobie zwiał jak go krzesło zaatakowało) :evil_lol: [IMG]http://i54.tinypic.com/sxf4mp.jpg[/IMG]
  21. To na pewno, mi chodziło o to,jak silnie reaguje na stres i nowe otoczenie. Od Pana Ryszarda nie chciała w ogóle odejść :loveu: Ale przed chwilą zamachała ogonkiem na Xsarę, o dziwo ta zadziora zdecydowanie się z nią bardziej koleguje, niż spokojna i stateczna Angie
  22. Kara jest już u mnie :loveu: I powiem jedno: zabiłabym tych ludzi u których była. Tak wystraszonego psa to juz dawno nie widziałam, reaguje popłochem na wszystko: dzwięki,gwałtowne ruchy,podniesiony głos :angryy: Za to za moim synem chodzi krok w krok. Na moje sunie pokłapała śmiesznie i omija, a i one też, chyba zauważyły, że sobie nie życzy :evil_lol: I jest cudna,tylko zdecydowanie potrzebuje czasu na aklimatyzację
  23. [quote name='Anja2201']Karolcia jutro wyrusza po nowe życie :)[/QUOTE] Za godzinę ją odbieram w Gliwicach, będzie u mnie do 15-tej, bo Pan się pospieszył z transportem i muszę ją do domu zabrac. Dwie westki i jedna cairnka w małym mieszkaniu :evil_lol: Aaaale będzie fajnie :angryy: Do pracy nie pojadę, bo nie zostawię ich samych z 11latkiem o dziwnych pomysłach :diabloti:
  24. Wątek jest podany wyżej,ale nic nie pisze... Na fb też nic... Też jestem w szoku,że schronisko nie robi aborcyjnej... Nastepne kilka sztuk do adopcji,echhhh
  25. Takie cudo jest w Cieszynie w schronisku [url]http://schronisko.ustronet.com/images/stories/easygallery/1158/1288811178_tn_P1340890.JPG[/url]
×
×
  • Create New...