Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='idusiek']oj ellig, nie rozumiem Twojego toku myślenia... ktoś moze chciał pomóc? moze ktoś chciał zobaczyć sunię? A moze były przy okazji, bo tam był ich inny pies? eeee. dziwne to i przykre w sumie :([/QUOTE] Szpital w lecznicy to nie jest miejce do odwiedzin, na pewno nie bylo tam zadnego psa z fundacji doddy.Tak przykre, bardzo przykre:( Najwazniejsze ,ze na razie sunia , ktora od soboty nosi imie Puma, zakceptowala DT. Tylko dzieki ogromnemu poswieceniu i wielkiemu sercu opiekunki Puma znalazla dom.
  2. [quote name='andzia69']czyli ds też będziecie szukać poza dogo?[/QUOTE] Nie rozumiem?????Przeciez DT szukalismy na dogo.Bez reultatu, malo tego jeszcze okazalo sie , ze Sunie w lecznicy odwiedzily doddy z kolezanka, bez porozumienia z nami, o czym poinformowal nas lekarz prowadzacy, przepraszajac ,ze zostaly wpuszczone do szpitalika, ale lekarz zostal wprowadzony w blad i myslal ,ze to sunia za ktorej pobyt i leczenie placi fundacja p.doddy. W sobote zaplacilam za szpital 1950 zl.
  3. [quote name='UBOCZE']Wnioskuję o zamknięcie wątku na życzenie Ellig, która wcześniej prosiła mnie o jego założenie i cały czas wątek prowadziła. Ona też jest najlepiej zorientowana w dalszym leczeniu suni, więc najlepiej w tej sprawie pisać do Ellig na PW...[/QUOTE] Dziekuje za otwarcie i zamkniecie watku.
  4. [quote name='Soema']co się stało z sunią?[/QUOTE] Jest w DT, nadal jest leczona. Poniewaz nie udalo nam sie znalezc poprzez Dogo ....DT uwazamy ,ze nadal poszukiwanie DT jest mylace.
  5. [quote name='agaga21']a dlaczego w tytule, że wątek do zamknięcia?[/QUOTE] Dlatego ,ze juz nie szukamy DT !!!
  6. [quote name='Ellig']Karma JOSERA ECONOMY 20kg+CIASTKA+KURIER GRATIS http://allegro.pl/item853050753_karma_josera_economy_20kg_ciastka_kurier_gratis.html 20 kg za 84,99 zl
  7. [quote name='Pianka']Monika tak do mnie Ciotki i Wujkowie a co z karmą? Przecież Uszatek nie będzie głodował, a wzięcie karmy ze schroniska na chwile obecna jest nie możliwe? QQk proponuje animonda, 400g za 3,99. Czyli tak w przybliżeniu 1kg za 10 zł. Na miesiac musiałby miec conajmniej 15 kg. czyli wychodzi jakieś 150 zł. a z deklaracji mamy 50 zł. Piszcie co uważacie. Jak coś źle podliczyłam to też piszcie, ja mojego psa karmie gotowanym, więc tak nie bardzo na kupnej karmie się znam. Karma JOSERA ECONOMY 20kg+CIASTKA+KURIER GRATIS http://allegro.pl/item853050753_karma_josera_economy_20kg_ciastka_kurier_gratis.html
  8. [quote name='Ellig']Dzisiaj Sunia jest juz w DT, jest bardzo slaba ale je chetnie, bardzo duzo spi.[/QUOTE] Leczenie zastosowane w Klinice. Kapiele ozonowe FENICORT RONAXAN ADRENALINA BUTOMIDOR IVOMEC CONVENIA ZYLEXIS Kolejna wizyta w klinice za tydzien: kapiel ozonowa plus podanie lekow i konsultacja u dr.Milewskiej.
  9. Dzisiaj Sunia jest juz w DT, jest bardzo slaba ale je chetnie, bardzo duzo spi.
  10. [quote name='andzia69']to ja juz nic nie rozumiem...co diagnoza to inna...[/QUOTE] Nie nie inna, zrobiono posiew i wyszly nowe rzeczy, ja moge odpowiadac tylko za to co ja pisze bo przkazuje dokladnie to co mowi lekarz prowadzacy!Od poczatku pisalam ,ze Sunia ma male szanse i nadal tak uwazaja lekarze.Jest jeszcze problem szczepien, nie wiemy czy byla szczepiona ale zakladamy ,ze nie.Jezeli ktos wyrzucil psa to napewno nie zaszczepionego.Teraz nie ma mowy o zadnych szczepieniach.Mozna jedynie leczyc nuzyce, gronkowca i tylko jedna "obca" bakterie, wiecej Sunia nie udzwignie:(:(
  11. Ostatnie wiesci .Wyniki posiewu niestety nie sa dobre, oprocz nuzycy, jest gronkowiec i dwie inne tzw. "obce" bakterie co jest jak powiedziala dr.Milewska bardzo niebezpieczne dla Suni. Z jednej strony byloby jak najlepiej zabrac ja do DT, z drugiej strony Sunia nie moze sie stykac z dziecmi i innymi zwierzakami.Rokowania nadal sa liche....:(:(:( Po za tym Suni nie mozna kapac, trzeba bedzie jeden raz w tygodniu wozic ja do lecznicy na kapiele ozonowe i na podanie leku. W DT do , ktorego miala trafic jest dwoje malych dzieci i kot!!!!!!!!!! Sytuacja jest patowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. [quote name='Ellig']Co Ty mowisz,bardzo przepraszam ale we wtorek iwczoraj bylismy w szpitaliku i dr.Milewska i dr. Kowalczyk nic nie mowili o zabraniu Suni!!!!!!!!!!Malo tego na 100 % miala stwierdzony swierzbowiec, powiedzieli ,ze cala skora chodzi od swierzbowca .We wtorek dodatkowo stwierdzili nuzenca i czekamy na wyniki bo podejrzewano tez alergie.Dopoki nie bedzie wynikow to nie chcieli absolutnie wypowiadac sie na temat przyszlosci Suni!Jak to niby jest ,ze my placimy ciezkie pieniadze za pobyt Suni w szpitalu, codziennie u niej jestesmy , codziennie dzwonimy a Ty mowisz zupelnie co innego?I to autorytatywnie!O co tu chodzi?[/QUOTE] Malo tego lekarz prowadzacy powiedzial ,ze to ze rany sie goja to jeszcze nie oznacza ,ze pies jest gotowy do wyjscia do domu.Musza byc wykonane wszystkie kompleksowe badania.Nie chca dopuscic do sytuacji ,ze wypisza Sunie a ona nie przezyje. Sunia jest bezpieczna, ma kapiele ozonowe....Czekamy na wyniki i decyzje!!!!!!!!!!! Jest pod bardzo dobra opieka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. [quote name='doddy']Widziałam dzisiaj malutką, bo dr Milewska mnie zaczepiła, mówiąc że to idealny przypadek dla nas :) Sunia ma nużycę + powikłania bakteryjne, pewnie gronkowcowe. Świerzbu nie ma. Jutro mają być wyniki posiewu. Sunia jest śliczniutka, choć strasznie biedna. W porównaniu ze zdjęciami, jakie pokazały mi panie opiekujące się nią, dzisiaj wygląda dobrze. Kiedy sunia idzie do DT? Z tego co mówią weci, nie ma potrzeby aby siedziała w szpitalu. Tym bardziej, że sunia potrzebuje szybkiego nadrabiania socjalu oraz częstych kąpieli.[/QUOTE] Co Ty mowisz,bardzo przepraszam ale we wtorek iwczoraj bylismy w szpitaliku i dr.Milewska i dr. Kowalczyk nic nie mowili o zabraniu Suni!!!!!!!!!!Malo tego na 100 % miala stwierdzony swierzbowiec, powiedzieli ,ze cala skora chodzi od swierzbowca .We wtorek dodatkowo stwierdzili nuzenca i czekamy na wyniki bo podejrzewano tez alergie.Dopoki nie bedzie wynikow to nie chcieli absolutnie wypowiadac sie na temat przyszlosci Suni!Jak to niby jest ,ze my placimy ciezkie pieniadze za pobyt Suni w szpitalu, codziennie u niej jestesmy , codziennie dzwonimy a Ty mowisz zupelnie co innego?I to autorytatywnie!O co tu chodzi?
  14. Ciesze sie ,ze Uszatek na Swieta bedzie w cieplym domu! Pozdrawiam serdecznie!:):):)
  15. Sunia jest smutna, osowiala.Juz sie nie drapie i widac ,ze rany sie goja.Lekarze nadal podchodza sceptycznie do przypadku Suni.:(
  16. [quote name='doddy']Jeśli to tylko świerzb, to rzeczywiście powiedziałabym że to na plus dla dzieciaka. Dawajcie znać co u Was. [/QUOTE] Niestety jest tez nuzyca, bardzo liczne rany od drapania, ciagle walczymy,Sunia sie nie poddaje....Jednak lekarze caly czas podkreslaja ,ze jest to stan ciezki i ze Sunia musiala sie blakac kilka miesiecy:(:(:(
  17. Pieniadze wplacone! Powodzenia!Trzymam kciuki za Uszatka!
  18. Moge zaoferowac jedynie jednorazowa pomoc:( Niestety lecznie Suni, kosztuje majatek a w listopadzie wspieralam tez schronisko w M.Pomagam na bierzaco od 5 lat. Prosze o dane do przelewu bankowego i telefon bezposredni do osoby, ktora zajmuje sie sprawa Uszatka, nie wplacam pieniedzy na konta prywatne.Przepraszam nie chce nikogo urazic ale mialam juz zle doswiadczenia.Pozdrawiam serdecznie:)
  19. Dziewczynka, Sunia:) Na razie swierzb ....to nie ostateczna diagnoza, jest tego tyle , ze nic innego nie bylo widac w zeskrobinkach. Dobrze wydedukowales, pierwszy weterynarz mowil pies , my mowilysmy "szczeniak":)Jest sunia!Sunia!:)
  20. [quote name='andzia69']jak świerzbowiec to w sumie lepsze niż grzybica:) nie martwcie się![/QUOTE] Andzia, ona ma otwarte rany a skora jak powiedzial lekarz , cala na niej chodzi!:(:(:(
  21. [quote name='Soema']:( biedna mała... Dobrze, że ją zabraliście stamtąd.[/QUOTE] Sunia zoztala nam podrzucona,pierwsi ludzie do ktorych trafila wlozyli ja w pudlo i zostawili na dzialkach,jak tylko sie o tym dowiedzielismy poprosilsmy Pania Soltys o zawiezienia Suni do weterynarza......potem na dzialke Bogusi gdzie mieszkala w domu, przez nie cale 3 dni i gdzie jak pisalam byla 4 razy dziennie karmiona i wyprowadzana przez wspaniala kobiete ,Pania Soltys, nie mielismy wyboru nie moglismy jej zostawic pomimo jej ciezkiej choroby i to nie ma nic wspolnego z jakims tam patronatem, bo nikogo nie prosimy o wsparcie finansowe.Po prostu mysle ,ze jestesmy normalnymi ludzmi, wrazliwymi na krzywde wyrzadzana woklol nie tylko zwierzakom.
  22. Niestety, u Suni stwierdzono bardzo zaawansowanego swierzbowca.:( :( :( Jest leczona zgodnie z kanonami sztuki weterynaryjnej, dodatkowo bierze kapiele ozonowe, srodki przeciw bolowe i swiadowe, byla tez kapana, zjadla i nie ma problemow zoladkowych.
  23. Dwa lata temu uratowalismy amstafke Sonię, przeszla dwie ciezkie operacje lap, same zabiegi i operacje kosztowaly 3000 zl. Dzisiaj jest to piekna, szczesliwa sunia, ktora mieszka w domu z innymi zwierzakami:) Mamy wielka nadzieje ,ze tak samo bedzie ze znaleziona Sunią.[IMG]http://images50.fotosik.pl/238/49fce5ed1b2ce044med.jpeg[/IMG]
  24. [COLOR=Red][I][B]Nie szukamy DT dla Suni, po wyjsciu ze szpitala bedzie mieszkala u Bogusi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/I][/COLOR]
×
×
  • Create New...