Jump to content
Dogomania

Drzagodha

Members
  • Posts

    3703
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Drzagodha

  1. A ja chciałam złożyć zażalenie! Na pierwszej stronie jest błąd w moim nicku :evil_lol:
  2. Może jakiś nowy pomysł na tekst? Wrzucę małą zaraz na staruszki na fb, może tym razem ją ktoś wypatrzy...
  3. A z ogłoszeń nikt jeszcze nie zadzwonił...
  4. [quote name='Sarunia-Niunia'] A dziś, ma być ciąg dalszy... Do dziś mieli czas na... porozumienie i podjęcie ostatecznych decyzji........... [/QUOTE] I jak wrażenia po programie?
  5. [quote name='Isadora7']A tu p. krawczykiewicz sama o sobie w ochach i achach [url]http://www.zyrpoint.pl/content/view/1214/2/[/url][/QUOTE] Parodia. Dlatego właśnie nie przepadam za TOZem. Kasę biorą, ale chyba pomyliły im się organizacje, bo zamiast w obronie zwierząt, występują w obronie pseudoopiekunów... Znam jeden wyjątek - Temida :) Jedyny inspektor TOZu, do którego mam póki co zaufanie.
  6. Dla asta Rockiego natomiast Fioneczka będzie robić na dniach wizytę przedadopcyjną, jeśli wszystko będzie ok, to mały pojedzie do Zgorzelca. Mam też zainteresowaną Deli panią z Wrocławia, zobaczymy, co z tego wyjdzie.
  7. [quote name='myjuliette']jak widać było na załączonym obrazku, nie zawsze właściwi ludzie są na właściwych stanowiskach pani inspektor najwyraźniej minęła się z powołaniem[/QUOTE] Niestety ostatnio coraz więcej inspektorów z TOZu nie ma zielonego pojęcia co robią. Ale co się dziwić, jak status inspektora otrzymują tylko za przystąpienie do TOZu? Bez szkolenia ani nic? Sama mam przykład, w moim mieście mieszka "inspektor" legnickiego TOZu, a nie potrafi nawet prostej interwencji przeprowadzić, jeszcze uważa, że moje stowarzyszenie powinno mu pomagać i finansować mu karmę i weta dla JEGO zwierząt, bo ma ich dużo, a przygarnął je z ulicy. Otwarcie mówi, że dostał plakietkę jako inspektor tylko za to, że raz w roku się na zebraniach pojawia... Oczywiście zdarzają się wyjątki, niestety jest ich coraz mniej.
  8. Póki co zaznaczę, później przeczytam. Mała ma podobny zgryz do naszej Kalinki
  9. [quote name='Weg']I jak tam Munieczku, dzieje się?[/QUOTE] Jeśli się uda, to mały do domku pojedzie i tak dopiero po nowym roku. Ale najpierw rodzinka musi się zdecydować ;)
  10. Wczoraj do nowego domu pojechał jeden szczeniak z tego porzuconego miotu i sunia wywalona z auta. Ze szczeniaków pozostał jeszcze jeden chłopaczek, przebywa aktualnie u mnie na DT ;)
  11. [quote name='Agnieszka103']oby jak najszybciej miał dobre zakończenie z kochającym domkiem :)[/QUOTE] Przydałoby się, bo w schronisku siedzi od zeszłego roku :(
  12. [quote name='panbazyl']czyli lubi bardziej dziewczyny :) albo lubi sam mieć dużo wolnego miejsca.[/QUOTE] Tutaj akurat nie Feler zawinił, zaatakował John. Feler się raczej z innymi psami dogaduje, jedyne co, to trzeba pilnować, żeby ten drugi pies się najadł :eviltong:
  13. [quote name='Roszpunka']Pochwal się :)[/QUOTE] Muszę go najpierw obfotografować ;)
  14. Chciałam zameldować, że od dzisiaj mam dwa tymczasy ;)
  15. [quote name='Weg']No proszę! Dogadali się Panowie? ;)[/QUOTE] No... Na początku. Wczoraj coś jednak odbiło Johnowi i skoczył do Felera. Nasz niskopodwoziowiec zamieszkał więc z koleżanką, póki co jest ok. Jak coś narozrabiają, to będzie sam w kojcu siedział.
  16. [quote name='Weg']Mogę zgadywać, jeśli oszukiwałam i zobaczyłam na Facebooku? :evil_lol:[/QUOTE] Oszukiwać nie można! :eviltong: Melduję, iż mały waży już 3,5kg :p Został też dziś ponownie zmierzony - w zeszły poniedziałek miał 18cm w kłębie, dziś ma już 23 ;) Chłopak rośnie jak na drożdżach. Od dzisiaj ma również nowego kolegę, jakiś miesiąc od niego starszego, ale wzrostem podobny :eviltong:
  17. [quote name='tpzopoczno']Gacuś uroczy pies, mamy nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom. A możesz napisać dokładniej dlaczego policja go zabrała? W czasie tej kontroli właściciel przejawiał jakąś agresję w stosunku do niego? Pozdrawiamy i zapraszamy na wątek naszego TPZ na Dogo (link w podpisie) :)[/QUOTE] Przede wszystkim właściciel wraz z "kolegami" byli pijani, zostali zabrani na izbę wytrzeźwień. Zatrzymani zostali właśnie ze względu na nietrzeźwość kierowcy i pasażerów. Wyzywali psa, grozili mu śmiercią (co niestety u pijanych osób się często zdarza, nie myślą, co robią), ale trafił on do nas przede wszystkim dlatego, że trzeba go było gdzieś ulokować. Przecież nie zostawiliby go samego na ulicy, kiedy facet trzeźwiał. Następnego dnia właściciel został poinformowany gdzie przebywa pies, ale jakoś się tym nie przejął, policjanci ściągnęli mu problem z głowy.
  18. Mały Pako został dziś zaszczepiony pierwszą szczepionką na choroby zakaźne oraz zaczipowany ;) Kto zgadnie, ile waży mały Pako? ;)
  19. Przy okazji - Feler ma nowego lokatora. Tym razem mieszka z lekko podrabianym haskaczem ;)
  20. Cichutko powiem, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że po nowym roku zwolni się miejsce w biurze i już moja w tym głowa, żeby zajął je któryś z maluchów ;)
  21. [quote name='kaja69']No nareszcie sie ukazałaś :) [/QUOTE] Ja jestem cały czas, ale cichutka jak mysz pod miotłą, bo roboty multum ;)
  22. [quote name='siekowa']Bardzo mocno trzymam kciuki za Muńka! :)[/QUOTE] Trzymaj, trzymaj, bo w razie czego pójdziesz na wizytę :eviltong:
  23. Ogłoszenia Gacusia ;) 1.ale.gratka.pl 2.[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/chcieli-mnie-zabic-ale-zostalem-uratowany-szukam-domu/1316313"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/chcieli-...m-domu/1316313[/URL] 3. [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=88470[/URL] 4. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Chcieli-mnie-zabic,-ale-zostalem-uratowany,-chce-do-domu-id31225.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id31225.html[/URL] 5.gieldaogloszen.pl 6.zoonet.pl 7.adopcjapsa.pl 8.morusek.pl 9.tablica.pl 10.gumtree.pl 11. [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/30398/chcieli-mnie-zabic_-ale-zostalem-uratowany___-szukam-domu_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...-szukam-domu_/[/URL] 12.adopcjepsow.org 13 [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/chcieli-mnie-zabic-ale-zostalem-uratowanyszukam-domu/40003"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...kam-domu/40003[/URL] 14.polskastrefa.eu 15. [URL="http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/chcieli-mnie-zabic-ale-zostalem,id0282d4kh227e6.html"]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyj...d4kh227e6.html[/URL] 16. [URL="http://www.krakusik.pl/89565_chcieli_mnie_zabic_ale_zostalem_uratowan.html"]http://www.krakusik.pl/89565_chcieli..._uratowan.html[/URL] 17. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/34/20345.html[/URL] 18. [URL="http://www.wroclawiak.pl/142245_chcieli_mnie_zabic_ale_zostalem_uratowan.html"]http://www.wroclawiak.pl/142245_chci..._uratowan.html[/URL] 19. [URL="http://www.pineska.pl/?id=100238"]http://www.pineska.pl/id=100238[/URL] 20. sprzedasz.pl 21. [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/40582.html[/URL] 22.[URL="http://owi.pl/ogloszenie/Chcieli_mnie_zabic_ale_zostalem_uratowany...Szukam_domu,484051"]http://owi.pl/ogloszenie/Chcieli_mni...am_domu,484051[/URL] 23. [URL="http://sloniu.pl//87/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/20655-Chcieli_mnie_zabic_ale_zostalem_uratowany_szukam.html"]http://sloniu.pl//87/darmowe-oglosze...ny_szukam.html[/URL] 24. [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000000][URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=122143[/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT]25. eoferty.com.pl 26. neeon.pl 27. [URL="http://glogow.lento.pl/chcieli-mnie-zabic-ale-zostalem,208146.html"]http://glogow.lento.pl/chcieli-mnie-...em,208146.html[/URL] 28.ojej.pl 29. [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-307359.html[/URL] 30.[URL="http://wroclaw.olx.pl/chcieli-mnie-zabic-ale-zostalem-uratowany-szukam-domu-iid-281465639"]http://wroclaw.olx.pl/chcieli-mnie-z...-iid-281465639[/URL]
  24. [quote name='Justyna Klimek']Halo, krzykoscy miłośnicy! Mam dobrą wiadomość. Pamiętacie Figę, która na początku września pojechała do Koźmina i popadła w depresję? Na początku przyszłego tygodnia przyjedzie do niej behaviorystka. Poprzygląda się Figuni i spróbuje coś zaradzić. Magda (behaviorystka) jest propagatorką pozytywnego "szkolenia" psów. Jest założycielką Fundacji Psia Wachta (jakby ktoś chciał się dowiedzieć kto zacz). Zajmie się sunią i chce tylko zwrot kosztów paliwa, które zużyje na dojazdy!!![/QUOTE] A jak proponowałyśmy na szkoleniu, żeby zrobić zajęcia "praktyczne" w Krzykosach, to w końcu nie przeszło :eviltong: Psia Wachta organizowała seminarium z Michele Minunno, który zajmuje się dzikusami.
  25. [quote name='ŚWIAT']Mów zaraz! :)Domek się szykuje???[/QUOTE] Póki co rozważania, na razie nic pewnego ;)
×
×
  • Create New...