Giselle, wetka wzięła ostatnio krew do badania. Dopytam co wyszło.
Fiorsteinbock, dzięki serdeczne za baner :)
Co do kąpieli - kiedy było cieplej kąpaliśmy ją w imaverolu, pomagało jej. Chodzi o to, że ona przebywa w kojcu i ja jej nie będę kąpać, jeśli istnieje ryzyko, że jej tym zaszkodzę, bo się przeziębi, albo jeszcze co gorzej... Ale przygotowujemy dla niej miejsce w budynku, musimy tylko trochę kuchnię z magazynem lekko przemeblować i mała będzie znów kąpana ;)